teyzeleri oğluşum dizenteri olmuş

arzum23

melihin annesi melike
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
158
2
bir kaç gündür melihin kakası yeşil ve sümüksü gibiydi ben demir ilacından sanıyordum.bugünde dr kontrolümüz vardı dr a söyledim olabilir ilaçtandır dedi yine de kakasının tahlilini istedi ve sonuç dizanteri çıktı.duyunca o kadar üzüldüm ki daha önce yazmıştım oğlumun çok ağladığını meğerse ondan ağlarmış dizanteri karın ağrısı yaparmış yavrumda .su falan vermiyorum halbuki sadece anne sütü alıyor neyden nasıl olmuş hala aklım almıyor bir sürü şurup verdi dr çok canım sıkkın ya 15 gün sonra tekrar gidicez yine tahlil yapılacak inş en kısa zamanda geçer dua edin kızlar nolur:Saruboceq:

Son düzenleme:
canım benim çok geçmiş olsun,
nerden kapıyolar bu mikropları bilmiyorum ki ben ...dua et sende bol bol ,Allah ım sizin yanınızda yardımcınız olsn ...:nazar:

dizanteri mi peki kötü kokuyomuydu canım benim oğlumda bazen yeşil ve sümüksü yapabilşyo tedirgin oldum şimdi :KK43:

dizanteri mi peki kötü kokuyomuydu canım benim oğlumda bazen yeşil ve sümüksü yapabilşyo tedirgin oldum şimdi :KK43:
koku falan yoktu canım huysuzluğu vardı o da olabilirmiş karnı ağrırmış arada ben o kasılmaları gazdan sanıyordum hala geçmedi şu gaz diyordum

canım geçmiş olsun ... allahım şifa versin bebeişine canım ..

canım çok geçmiş olsun inş.biran önce ilaçlar yararda iyileşir miniğim

geçmiş olsun bebişine canım allah şifasını versin.ayy şimdi benimde kafama takıldı yaa kaanın kakası hep sümükümsü arada birde yeşil oluyo ateş filan oldumu peki

ateşi olmadı ama dizanterinin bazı çeşitinde oluyormuş bir araştır istersen

ay canım geçmiş olsun benim de içime kurt düştü şimdi benimkininde bir haftadır sümüksü ve kokuyor bir de bir haftadır hiç uyku düzeni kalmadı ben de gazdır diyordum ama oda olabilir bağıra bağıra kalkıyor hiç uyumuyor belkide karnı ağrıyordum canlarım benim dilleri yokki anlatsınlar şuram ağrıyor diye bende doktora bir soruyum canım inşallah geçer biran önce

bir kaç gündür melihin kakası yeşil ve sümüksü gibiydi ben demir ilacından sanıyordum.bugünde dr kontrolümüz vardı dr a söyledim olabilir ilaçtandır dedi yine de kakasının tahlilini istedi ve sonuç dizanteri çıktı.duyunca o kadar üzüldüm ki daha önce yazmıştım oğlumun çok ağladığını meğerse ondan ağlarmış dizanteri karın ağrısı yaparmış yavrumda .su falan vermiyorum halbuki sadece anne sütü alıyor neyden nasıl olmuş hala aklım almıyor bir sürü şurup verdi dr çok canım sıkkın ya 15 gün sonra tekrar gidicez yine tahlil yapılacak inş en kısa zamanda geçer dua edin kızlar nolur:Saruboceq:

canım benim çok geçmiş olsun.senin içtiğin sudan falan geçmiş olabilir benim bir öğrencimde çıkmıştı sudan olmuş.senden anne sütüü aldığın için seninde kendine dikkat etmen lazım inşallah biran önce geçer canım

çok geçmiş olsun canım rabbim hasta olan bütün bebişlere bian önce acil şifalar versin...

çok geçmiş olsun.dualarım seninle.inş ilaçlar etki ederde sağlığına kavuşur bebişin...

geçmiş olsun acil şifalar dilerim. çok üzerlerine titriyoruz inadına bişeyler oluyor hep. Allah dermansız dert vermesin bunlar gelir geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım çok geçmiş olsun meleğine. Çok dikkat etmek lazım ama naparsak yapalım önüne geçemiyoruz bazı şeylerin malesef.

Ay kıyamam ya canım benim
çok büyük geçmiş olsun.
Inş kısa sürede atlatırsınız.bebişinde sende rahatlarsın.

çok üzüldüm :çok üzgünüm::çok üzgünüm: çok geçmiş olsun nekadar sakınsakta olacağı varsa oluyor cnm üzülme ama sonuçta çaresi var acil şifalar diliyorum.

X