Doğuma Hazırlık Teyzezeleri oğluşuma beraber isim bulalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

xvelembar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
183
4
ben ikili isim düşünüyorum ..bide anlamı cok önemli benim için .
eymen eren . eymen batın.eymen mercan eymen enes .sizce kulaga hangisi hoş geliyo.tabi baskada önere bilirsiniz.

Son düzenleme:
mercan ismi kız ismi benim babannemin adı
ve duyduğum birçok kişi daha var ama hepside kız
batında bana batık gibi itici geliyo en iyisi eymen eren tatlım

Miraç,Aras,Emre,Görkem,Uhud,Eren,Ege.....Allah analı babalı büyütsün,,Hayırlı ömürler nasip etsin....

canim ben BATU yada ARAS koyardim ama kizim olacak insallah teyzesi. sence ben ne koymaliyim? ay nekadar zormus dimi bu isim meselesi...

eymen eren . eymen batın.eymen mercan sizce kulaga hangisi hoş geliyo.tabi baskada önere bilirsiniz:emir_bebek:
slm canım...ben eren diyorum benim yakışıklı oğuluşumun adıda eren. anlamıda güzel....hayırlı olsun canım.yerimseniben

eymen eren . eymen batın.eymen mercan sizce kulaga hangisi hoş geliyo.tabi baskada önere bilirsiniz:emir_bebek:

canım bu söylediklerinin içinde en güzeli eymen eren bence
sağlıkla kucağına al inşallah..

eymen batı derim ben..

benim eşimin adı burç.eğer oğlum olursada ben burç alp koyacağım..düşünmek istersen burç değişik bir isim..

Eymen Eren sevdigim isimler ikiside ama bir arada kullanilirmiki .. ama bunlardan baskaa Erdi,Kayra,Devran,Cagan,Emir,Yagiz ve de Muhammed Emin de düsün istersen...:ecrin_bebek:

hepiniz sagolun kızlar isimler birbirinden güzel .bu arada kızı olacak arkadasım erva ismini çok begeniyorum anlamıda güzel düşünebilirsin.

efe,ege,doruk,aras,yağız,seymen,egemen,çağatay...Allahh uzun ömürler versinn ogluşuna :)

Eymen ismi cepte anladığım kadarı ile ve gayet hoş bir sahabe ismi..
Rabim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Batın ismini de severim Esma-ul Husnadan Rabbimizin en güzel sıfatlarından neticede lakin çocuğa isim olarak verme hususunda tereddütlerim var ..
Eren de gayet hoş bir isim..Ama Eymen ile tam kafiye sağlıyor..Yani çok benziyorlar daha farklı bir isim olabilir Eymenin yanına.
Eymen Bera olabilir..

eren isimini pek sevmiyorum belki tanidigim erenleri pek sevmedigimden dir :)
fakat bazi arkadaslarin dedigi gibi aras ve devranda cok güzel ben bide mikaili seviyorum

X