thermilift uygulaması tek seansta cilt sarkması ve kırışıklık yok

robin_11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
2
0
34
Merhabalar, ben tekirdağda yaşıyorum. 45 yaşındayım. cildimde çok fazla sarkmalar ve kırışıklıklar vardı. Ancak burda bilen bilir tilya poliklinik var. çok temiz ve güvenilir bir yer. thermilift diye bi uygulaması var. tek seans yapılıyor. ben de yaptırana kadar inanmamıştım. ancak denemedim gördüm ve cildimdeki sarkmaları ve kırışıkları giderdiğini gördüm. benim yaşlarımda aynı sıkıntıyı çeken arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Merhabalar, ben tekirdağda yaşıyorum. 45 yaşındayım. cildimde çok fazla sarkmalar ve kırışıklıklar vardı. Ancak burda bilen bilir tilya poliklinik var. çok temiz ve güvenilir bir yer. thermilift diye bi uygulaması var. tek seans yapılıyor. ben de yaptırana kadar inanmamıştım. ancak denemedim gördüm ve cildimdeki sarkmaları ve kırışıkları giderdiğini gördüm. benim yaşlarımda aynı sıkıntıyı çeken arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Merhaba konu ilgimi çekti işlemle ilgili biraz daha detay paylaşmanız mümkün mü birde sorun olmazsa fiyat bilgilendirmesi yapabilir misiniz lütfen

Merhaba Bende yaz tatili için Tekirdağ a gidiyorum gittiğiniz doktor hala orda mıdır acaba? Bir de ismini öğrenebilirsem çok memnun olurum teşekkür ederim 🙏😊

X