TİBBİ SEKRETERİM İŞ ARIYORUM

Arkadaşlar ben Bursa İnegöl'de yaşıyorum hastanelerde tıbbi sekreter olarak iş arıyorum ama alım olan bildiğiniz bir hastane veya klinik herhangi bir sağlık kuruluşu varsa bana yazabilir misiniz
Tek tek hastaneleri gezip CV bırakın. Ya da iş bulmak için siteler var oralardan da CV gönderebilirsiniz.

Haha hangi ev hanımına sorsam tıbbi sekreterlik okuyor :KK70: İşiniz zor be. Diploması olmayan birinin bile yapabildiği bir meslekte iş bulmakta Allah yardımcınız olsun.

Bakın mühendislere hiç değinmedim bile 🤦🏼‍♀️
Universite tibbi sekreterlik mezunuyum. Alaycı tavır sergilemeden once insan gibi yorum yap. Böyle yorum yaptigina göre senin rahatn yerinde anlasılan, yada kirasini ve fsturalarini borclarini ödemeyedigi icin istemeye istemeye kalabalik bir evi olan kaynanasinin yanina tasinmak zorunda kalan zor durumda olan, maddi durumu yerinde olmadigi icin hastaneye gidip ilaclarini alamayip tedavi olamayan ben degilimde sensin herhalde

Universite tibbi sekreterlik mezunuyum. Alaycı tavır sergilemeden once insan gibi yorum yap. Böyle yorum yaptigina göre senin rahatn yerinde anlasılan, yada kirasini ve fsturalarini borclarini ödemeyedigi icin istemeye istemeye kalabalik bir evi olan kaynanasinin yanina tasinmak zorunda kalan zor durumda olan, maddi durumu yerinde olmadigi icin hastaneye gidip ilaclarini alamayip tedavi olamayan ben degilimde sensin herhalde

Tıbbi sekreterlik bir meslek değil. Dilerdim ki olsun ama ülke şartlarında değil. Size tavsiyem teknik bir bölüm okuyun. Sosyoloji psikoloji insan kaynakları vs. bunlar şuan okunarak meslek veren bölümler değil.

Ayrıca eşin çalışmıyor mu ilaçlarını nasıl alamıyorsun

Tıbbi sekreterlik bir meslek değil. Dilerdim ki olsun ama ülke şartlarında değil. Size tavsiyem teknik bir bölüm okuyun. Sosyoloji psikoloji insan kaynakları vs. bunlar şuan okunarak meslek veren bölümler değil.

Ayrıca eşin çalışmıyor mu ilaçlarını nasıl alamıyorsun
Buna sen mi karar veriyorsun?

Haha hangi ev hanımına sorsam tıbbi sekreterlik okuyor :KK70: İşiniz zor be. Diploması olmayan birinin bile yapabildiği bir meslekte iş bulmakta Allah yardımcınız olsun.

Bakın mühendislere hiç değinmedim bile 🤦🏼‍♀️
Uygun bdv konusu olmadığını düşünüyorsanız site yönetimine haber verirsiniz olur biter.
Alaya almak, geyiğe çevirmek hoş değil. Zaten geyiğe de çevirememişsiniz de..

Buna sen mi karar veriyorsun?
Ben karar versem keşke derim ki her işi okuyan yapsın. Herkes bölümünün işini rahatça bulsun, iyi şartlarda çalışsın. Ama bunlar ülke gerçeği. Şuan mühendislik mezunları bile iş bulamıyor, bulsa vasıfsız gibi maaş alıyor. Okuyan çok iş yok. Şuan tanıdığım üç kişi tıbbi sekreterlik yapıyor hem de devlette. İkisi lise biri iki yıllık alakasız bir bölüm mezunu. Bana kalsa bunun için özel eğitimi olanlar varken bunların bu işi yapması saçma. Ama yapabiliyor çünkü adamı var. Teknik bölümler öyle değil. Teknikerler şuan işsiz kalmıyor hatta az bi deneyim yapsın çok iyi maaşlar alıyor. Tavsiye veriyorum ama boşuna vermiyorum yani.

Uygun bdv konusu olmadığını düşünüyorsanız site yönetimine haber verirsiniz olur biter.
Alaya almak, geyiğe çevirmek hoş değil. Zaten geyiğe de çevirememişsiniz de..
Gerçekleri yazdım elini sallasan tıbbi sekreter... Açıköğretimde sıkıntıdan okunan bölümler. Kimse kusura bakmasın.

Gerçekleri yazdım elini sallasan tıbbi sekreter... Açıköğretimde sıkıntıdan okunan bölümler. Kimse kusura bakmasın.
Peki o zaman bu konuyla alakalı bir konu açın da adamakıllı fikirlerimizi paylaşalım. Eğitim ve çalışma sistemi hakkında eminim hepimizin söyleyeceği şeyler vardır. Yazdıklarınızın yeri bu konu değil. Alaycı şekilde hiç değil. Kusura bakmayın.

Yeni açılan veya açılacak olan şehir hastanelerine(kayıt elemanları, sekreterlik işler şirketler tarafından karşılanıyor) başvuru yapmanızı, bulunduğunuz şehirdede özel kliniklere(diş hekimliği, muayenehane gibi) başvurmanızı önerebilirim.
Zamanında devlete bir sürü mezun dururken bilgisayarın b sinden anlamayanları bir şekilde işe aldılar. Şimdide kadro açmıyorlar. Gerçekten bu zamanda okusanda iş bulmak çok zor. Allah herkesin yardımcısı olsun.

X