Yarışma Tiramisu -Mis Labne Sponsorluğunda

Ellerinize emeklerinize sağlık, çok severim tiramisu'yu, ay zaten benim sevmediğim tatlı mı var:-) bir kabak tatlısını pek sevmem gerisine yumulurum:)))

Başarılar diliyorum:super:

Teşekkür ederim :KK36:Tiramisu sevilmeyecek gibi de değil ki:KK45:Kabak tatlısını eşim sever ama ben de fazla sevmem :KK48:
Aaa sizde bendensiniz, çok süslenip püslenirse hatır için yerim ama onun dışında olmasa da olur dediğim tatlılardan kabak tatlısı:))

Ellerine sağlık canım, çok güzel görünüyor :kk77: Başarılar dilerim :KK60:

Deynep ne ara katıldın kız yarışmaya :KK66:

Ellerine sağlık . Sunum konusundada artık kendini aşıyorsun :super:
T
Ellerine sağlık canım, çok güzel görünüyor :kk77: Başarılar dilerim :KK60:

Deynep ne ara katıldın kız yarışmaya :KK66:

Ellerine sağlık . Sunum konusundada artık kendini aşıyorsun :super:
Teşekkür ederim canlarım benim:KK36:

Dediydim ki aha da tiramisu gelmiş.
Bu hatun sunumuyla tarifiyle ortaligi kasıp kavurur, kesin kaybederim diye ama yanılmışım.:olamaz:
(kaybettigimde yanilmamışım ama:KK70:)
Yoh artık diyorum, başka da yorum yapmıyorum arkadaş:işsiz:

Ayyy sen ne ara katıldın :confused::confused::confused:

ellerine sağlık deynepcim ... sunumu falan fişman her bi şeyi gayet şık :kk77:

Vay guzel gozukuyor, tadi nasil acaba. Sunumunu cok begendim:super:
Ama malzemeden mi caldin deynep:pP icinde brandy ya da kanyak mi olmasi lazim ne:))) :KK70:

Neyse saka bir yana basarilar diliyorum sekerim, hadi bakalim usenmemis katilmissin ve guzelde olmus gorunusu falan. Basarilar diliyorum:KK36:

Vay guzel gozukuyor, tadi nasil acaba. Sunumunu cok begendim:super:
Ama malzemeden mi caldin deynep:pP icinde brandy ya da kanyak mi olmasi lazim ne:))) :KK70:

Neyse saka bir yana basarilar diliyorum sekerim, hadi bakalim usenmemis katilmissin ve guzelde olmus gorunusu falan. Basarilar diliyorum:KK36:
Beğendin di mi?:KK45::KK45:
Türk usulü tiramisu bu:KK53:
Başarılar dilesen de bu saatten sonra faydası yok.Yarışma bugün bitiyor 2.oldum :KK70:

X