Tırnak güçlendirici tavsiyeleri

Mrvylcn1907

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2022
7
3
28
Herkese selam, tırnaklarım çok güçsüz ve şekilsiz biraz uzadığı zaman iç tarafa doğru eğri büyüyor şimdilik protez tırnak gibi bi ihtimalim yok. Hayatımda ilk defa maniküre gidicem öncelikle düzenli manikür yaptırmak tırnak şeklimi biraz düzeltir mi? İkincisi iyi bi güçlendirici tavsiyesi verebilir misiniz?

hp biotine başladım sertleşsin diye kağıt gibi tırnaklarım kırılıyordu 1 haftadır deniyorum

Bir miktar Zeytinyağı ve limon karışımını tırnaklarınıza masaj yaparak sürün. Etkisini göreceksiniz

Kessssinlikle keçiboynuzu pekmezi içmelisin tırnaklarına illa bir şey sürmene gerek yok keçi boynuzu pekmezi sadece tırnak için değil saçı dehhhşet hızlı uzatıyor ve cildini çok parlak yapıyor çok sağlıklı bir birey oluyorsun çok faydalı bir pekmez kesinlikle kullanmalısın
sabah 1 tatlı kaşığı
akşam 1 tatlı kaşığı 1 ay sonra sonucu gör ve bana geri dön lüfennnn

Herkese selam, tırnaklarım çok güçsüz ve şekilsiz biraz uzadığı zaman iç tarafa doğru eğri büyüyor şimdilik protez tırnak gibi bi ihtimalim yok. Hayatımda ilk defa maniküre gidicem öncelikle düzenli manikür yaptırmak tırnak şeklimi biraz düzeltir mi? İkincisi iyi bi güçlendirici tavsiyesi verebilir misiniz?
Limon zeytinyağı sürüyorlar. Beslenme ile de alakalı bir durum.

Ben evde suyunu sıkıp bitirdiğim limonlari atmayip tırnaklarımı biraz bekletiyordum içinde. Sertlestirdigini duymuştum bir yerde. Bana iyi gelmişti. Çabuk kirilmiyordu. Ama içe doğru kivrilmasini nasıl onlersin bilmiyorum.

Limonmuş zeytinyağıymış bunların hiç bir faydası yok, takviye olarak kolajen alabilirsiniz. Bir araştırın derim.

X