Tokat atan eş

Bence eşiniz bu tarz şeylerden çok sıkılmış aramalarınıza cevap vermemesinin sebebi bu olabilir.
siz son bir kez daha adım atsanız iyi olabilir.bu kadar uzun süre arayıp sormaması iyi bir sey degil çünkü.
Bundan sonra daha sakin şekilde iletişim kurmaya karar verin birlikte.Aramalarınıza cevap vermiyorsa yapıcı bir mesaj atabilirsiniz 🍀
Insallah en kısa zamanda aranız düzelir 🌸
Çok teşekkürler ama şuan sessizliğe gömülmek istiyorum

Siz sessiz kaldıkça eşiniz de bence adım atmayacaktır.eğer bu eşinizle ilk sorununuzsa adım atmanız daha iyi olur.ama tabi karar sizin 🍀
Ben eşimi aradım perşembe günü ama ne diyeceksen de kapat dedi yani umursamadı
Sahlandi bana. Bende o gün yemin edip dha aramam dedim

Ben eşimi aradım perşembe günü ama ne diyeceksen de kapat dedi yani umursamadı
Sahlandi bana. Bende o gün yemin edip dha aramam dedim

Yemin etmişsiniz ama küslük durumunda adım atmak çok sevap öyle düşünün.
Bir de aileniz 6 saat uzakta yaşıyormuş.bu tartışma sebebiyle ailenizin evine gitmiş olmanız da onu üzmüştür aslında. Bence yapıcı davranın bir kere olmak şartıyla evliliginiz için. Diğer şekilde daha da uzaması sorun olabilir.
Annenizin evine dönmeniz eşinizi çok rahatsız etmiş anladığım kadarıyla.evinizde kalıp attığı tokata olan tepkinizi baska sekilde gösterseydiniz barısmanız daha kolay olurdu.
Ben olsam evime geri dönerim.siz gittiginizde neden döndün demez zaten sevinir 🌸

Yemin etmişsiniz ama küslük durumunda adım atmak çok sevap öyle düşünün.
Bir de aileniz 6 saat uzakta yaşıyormuş.bu tartışma sebebiyle ailenizin evine gitmiş olmanız da onu üzmüştür aslında. Bence yapıcı davranın bir kere olmak şartıyla evliliginiz için. Diğer şekilde daha da uzaması sorun olabilir.
Annenizin evine dönmeniz eşinizi çok rahatsız etmiş anladığım kadarıyla.evinizde kalıp attığı tokata olan tepkinizi baska sekilde gösterseydiniz barısmanız daha kolay olurdu.
Ben olsam evime geri dönerim.siz gittiginizde neden döndün demez zaten sevinir 🌸
O konuşana kadar konuşmamalısınız bence , burada yazılanlar gibi samimi davranırsanız ben haklıyım düşüncesi kafasına yerleşir ve tokat atmanın işe yaradığını düşünür.

Perşembe den beri aramıyorum umarım Bundan sonra aramam da işe yarar

Perşembe den beri aramıyorum umarım Bundan sonra aramam da işe yarar
Aramayın ama mesaj atın bence. Eger bazı seylerden bıktıysa iletisimi koparmak evliliginiz icin olumsuz olur. Konunuzda ailenizin de bu konuda size destek olmayacagını yazmıstınız. Bence bir kadının en rahat ettigi yer kendi evidir.bu sekilde eşinizle konusmayarak ne kadar daha ailenizin evinde kalacaksınız ki.
Bence dönün. döndügünüzde attıgı tokadın hesabını tekrar sorarsınız evinizdeyken de

Sevgili hanımlar,
Bana doğruyu yanlışı ne yapmam nasıl davranmam konusunda yardımcı olun lütfen zira sizden başka kimsem yok desem yeridir. Allah büyük!

Eşimle şiddetli bir şekilde tartıştık, 8 yıllık evliyiz bir oğlumuz var 5 yaşında.
Eşim iyi bir babadır. Biraz sinirli olsada beni dinler aileci olsada %30 kötü ise %70 iyi bir evliliğimz vardı.
Üç dört gün önce tartıştık tartışma konusu bulunduğumuz ilden başka yere iş gereği gitmemiz gerek bir kaç seçenek vardı bana sordu tercih ettik ertesi gün tercihleri vermiş ama benim çok istedim il i çıkarıp başka il eklemis geri kalan hepsi aynı bende kızdım bağırdım neden değiştin diye
Gerekçeleri anlattı o şehir gelmiyormus çok yığılma vs varmış ben yinede sinirlendim çünkü çok istemiştim. Çünkü bende yasayacagim o şehirde.
Çok fevri davrandım bağırdım çağırdım oğlum odada idi allahtan...
Eşimde sustu sustu ben tepsiyi fırlatınca birden gözü dönmüş kalkıp bana tokat attı yere bardak fırlattı ailemin aradı ben çok korktum aileme geldim şuan hiç aramadı sormadı oğlum özledi aradı oğlu ile konuşsada benimle zerre muhatap olmuyor.
Bugün teli açtım ben açınca yüzüme kapadi benden nefret ediyormuş gibi ama görüntülü konuşma yaparken oğlum la yüzüğü hep parmağınnda profilinde halen ikimizin foto var. Nyse suratıma kapatinca bende msj attım
Hemen alyansmi çıkar madem telefonu kapattn
Onca şey yaptın hem suçlu hem güçlü olmak bumuydu tam olarak vs yazdım. Yine cevap yok.
Kızlar ne yapmam gerek benimle zerre muhatap olmuyor.
Tokat yemiş biri olarak canım acıyor evliliği bitirmem şuan mümkün değil ama alttan da almak istemiyorm kızlar aklınıza ihtiyaçm var.
İş olarak belirli bir işim yok ama hiç boş durmadım evden dikişli ürünler sattım eşime destek oldum her konuda maddi olarak.
Aileme gelince arkamda gibi durup asla arkadmda olmayan bir ailem var.
Çocuğun odada olması duyduklarını yaşadıklarını hafifletmiyor daha 5 yaşında 😔 valla eşinizde de sizde de hata çok büyük tepsiyi fırlatmakta tokat atmakta kabul edilebilir değil. Bir de kuyruğu dik tutmak adına yüzüğü çıkar profil resmini sil falan ergen tavırlar bunlar ne gerek var bu laflara? Artık ben seni umursamıyorum seni istemiyorum havasında takılıp kendinizden soğutursunuz ancak bu şekilde. Keşke hiç bişey söylemeseydiniz bu sürede belki sinirler yumuşardı. Şu an o da siz de durup durup sinirleniyosunuz bu böyle uzar gider.

Sevgili hanımlar,
Bana doğruyu yanlışı ne yapmam nasıl davranmam konusunda yardımcı olun lütfen zira sizden başka kimsem yok desem yeridir. Allah büyük!

Eşimle şiddetli bir şekilde tartıştık, 8 yıllık evliyiz bir oğlumuz var 5 yaşında.
Eşim iyi bir babadır. Biraz sinirli olsada beni dinler aileci olsada %30 kötü ise %70 iyi bir evliliğimz vardı.
Üç dört gün önce tartıştık tartışma konusu bulunduğumuz ilden başka yere iş gereği gitmemiz gerek bir kaç seçenek vardı bana sordu tercih ettik ertesi gün tercihleri vermiş ama benim çok istedim il i çıkarıp başka il eklemis geri kalan hepsi aynı bende kızdım bağırdım neden değiştin diye
Gerekçeleri anlattı o şehir gelmiyormus çok yığılma vs varmış ben yinede sinirlendim çünkü çok istemiştim. Çünkü bende yasayacagim o şehirde.
Çok fevri davrandım bağırdım çağırdım oğlum odada idi allahtan...
Eşimde sustu sustu ben tepsiyi fırlatınca birden gözü dönmüş kalkıp bana tokat attı yere bardak fırlattı ailemin aradı ben çok korktum aileme geldim şuan hiç aramadı sormadı oğlum özledi aradı oğlu ile konuşsada benimle zerre muhatap olmuyor.
Bugün teli açtım ben açınca yüzüme kapadi benden nefret ediyormuş gibi ama görüntülü konuşma yaparken oğlum la yüzüğü hep parmağınnda profilinde halen ikimizin foto var. Nyse suratıma kapatinca bende msj attım
Hemen alyansmi çıkar madem telefonu kapattn
Onca şey yaptın hem suçlu hem güçlü olmak bumuydu tam olarak vs yazdım. Yine cevap yok.
Kızlar ne yapmam gerek benimle zerre muhatap olmuyor.
Tokat yemiş biri olarak canım acıyor evliliği bitirmem şuan mümkün değil ama alttan da almak istemiyorm kızlar aklınıza ihtiyaçm var.
İş olarak belirli bir işim yok ama hiç boş durmadım evden dikişli ürünler sattım eşime destek oldum her konuda maddi olarak.
Aileme gelince arkamda gibi durup asla arkadmda olmayan bir ailem var.
Kıyamam yaaa üzülme ama iş konusunda bir garanti bulmalısın bemen sgk lı bir işe gir :KK43: ve akışkna bırak :KK43: ailen seni üzer sen hemen iş bul mümkünse ailenle kalma ev tut :KK43:

Eşiniz size sormadan tercih yapıyor
Siz küçücük çocuğun olduğu evde tepsi fırlatıyorsunuz
Tokat atılıyor aile evine gidiliyor sonra orda rahat edemedim döneyim ama yalvarsın ben naza çekeyim diyorsunuz. Madem tayin konusu bu kadar önemsizdi ilk baştan olayları bu noktaya getirmeseydiniz.
Yahu neyin kafası bu? Çocuğa neler yaşattığınızın farkında mısınz? Bide fotoğrafı kaldır demişsiniz ergen misiniz yahu? fotoğrafı kaldır, alyansı çıkar eeee bunlar olunca sizin soyadınız değişmiyor.
İkiniz de birbirinizden betersiniz ateşle barut gibisiniz lütfen görüşmeyin de o çocuğun atlatamayacağı travmaları olmasın

X