topik açan hamile kalıyor dediler :)))

esesbade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
118
21
34
kızlar hayatım ikiye ayrılmış durumda...adet öncesi gebelik belirtisi arıyorum,adetten sonra hamile kalmak için yöntem ve taktikler :KK43:(( bulduğum her fırsatta elimde telefon,araştırmalar yapıyorum.doktora da gittim,rahim filmi de çektirdim.sorun yok çok şükür ama kafamı fazlasıyla meşgul ediyor bu durum...ne olacak bizim bu halimiz :KK43:(

ah ah bi bilsem herkese anlatcam aynen öyle npcaz biz böyle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ah ah bi bilsem herkese anlatcam aynen öyle npcaz biz böyle

aynen ya yok mu bi yardım eli uzatacak birisi :KK43:( mervacim 06 ve 40 görünce sorayım dedim,ankara ve kırşehir ile bi alakan var mı...şayet var ise hemşeriyiz :))

bnet ankaraliyim eş tarafından da kirsehir :)) sen nerelisin

Nerdeeeee :KK53:
Topikte 10 kişi hamiş, ben halen bekliyorum:KK31:
Hayırlısı be gülüm ya nasip Allah Kerim:KK16:

Nerdeeeee :KK53:
Topikte 10 kişi hamiş, ben halen bekliyorum:KK31:
Hayırlısı be gülüm ya nasip Allah Kerim:KK16:

hangi topikte canım...nisan ayını bekleyenlerde mi...bende yazdım oraya beklemedeyim.şu an herşeyden işkilleniyorum,psikolojik olarak tabi :KK43:( tek umudum bu ay rahim filmi çektirdim.bu ay olmasa da bi kaç ay devam edecek umudum :)) çok bekletmez inşallah Rabbim,hamileyim diye topikler açmayı nasip eder inş :))

hangi topikte canım...nisan ayını bekleyenlerde mi...bende yazdım oraya beklemedeyim.şu an herşeyden işkilleniyorum,psikolojik olarak tabi :KK43:( tek umudum bu ay rahim filmi çektirdim.bu ay olmasa da bi kaç ay devam edecek umudum :)) çok bekletmez inşallah Rabbim,hamileyim diye topikler açmayı nasip eder inş :))

İnfertilite yi yeneceğiz inşallah kızlar buyrun topiğime:KK12:topiğim :KK9: yenemedim henüz cnm:KK16:
İnşallah hamişşş oşuruz hsg ocakta çekildim ben ama tık yok:26:

İnfertilite yi yeneceğiz inşallah kızlar buyrun topiğime:KK12:topiğim :KK9: yenemedim henüz cnm:KK16:
İnşallah hamişşş oşuruz hsg ocakta çekildim ben ama tık yok:26:

dua ederken herkese ediyorum inan ki,kendimi hiç ayrı tutmuyorum.inşallah güzel haberler paylaşırız burdan...

dua ederken herkese ediyorum inan ki,kendimi hiç ayrı tutmuyorum.inşallah güzel haberler paylaşırız burdan...

İnşallah bizlerinde olur evlatlarımız kuzummm:KK16:
Ocak 23te asılama negatif cook üzüldüm yıkıldımm:KK14:

hayırlısı olsun...en güzel,en doğru zamanda gelir inşallah bebişin.bekleyelim bakalım.Mevlam neylerse güzel eyler,diyerek :))

Künfeyekün der ve oluverir :KK16:
Hamdolsun ki rabbimiz var:KK16:
İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip eyle:KK49:

X