Ortopedi topuk dikeni illeti :(

o iğnenin nasıl bir şey olduğunu çok iyi bilirim.bende de var o illet bende olduğumu gibi nerdeyse ailemin çoğunda var.dayım iğneye dayanmam dedi şeker hastası bide lazerle kırdıdı.baya rahatladı ama arada ağrısı oluyor eskisi kadar olmasa diyor bunu deneyin lazer yöntemini

o iğnenin nasıl bir şey olduğunu çok iyi bilirim.bende de var o illet bende olduğumu gibi nerdeyse ailemin çoğunda var.dayım iğneye dayanmam dedi şeker hastası bide lazerle kırdıdı.baya rahatladı ama arada ağrısı oluyor eskisi kadar olmasa diyor bunu deneyin lazer yöntemini

lazer dediğiniz ışın tedavisi midir ?
oysa eğer baskent üniversitesinde onuda olduk ama geçmiyor ..
eşimin işi de sürekli ayakta ve ağır olduğu için :/
insallah sizinkide geçer cnm ..

Insani calisamaz duruma getirmez merak etmeyin.
Annemde de var,3-4 yilda bir ayaktan igne oluyor bir seyi kalmiyor.
Ayak altina sicak tugla koyabilirsiniz.

eşim topal oldu resmen ..
dr.en son ameliyat dedi ..
ışın dahi çözmedi ..
iğnelerde etki yapmadı ..
teşekkürler ..

Evet ben bugün yaptırdım ESWT yöntemi diye bir lazer yöntemi çokta ağrı duymadım ama daha 4 seans var bakalım bu nalet dikenden kurtulurum inşallah daha ilk seansta bile acısını azalttı herkese tavsiye ederim arkadaşlar 👍 umarım son seanstan sonra tamam geçer🙏

Evet ben bugün yaptırdım ESWT yöntemi diye bir lazer yöntemi çokta ağrı duymadım ama daha 4 seans var bakalım bu nalet dikenden kurtulurum inşallah daha ilk seansta bile acısını azalttı herkese tavsiye ederim arkadaşlar 👍 umarım son seanstan sonra tamamen geçer🙏

X