Totomda sivilce çıksa hamilelik belirtisi mi diyorum

sedacamasal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
662
539
Tam da başlıktan yazdığım gibi vücudumdaki her şeyi gebeliğe yormaya başladım.
Sivilce cıkıyo Google gebelik belirtisi mi diye bakıyorum
Şaka bi yana hanımlar nerdeyse bütün hamilelik belirtilerini yasıyorum bu kezde hamile değilsem kendimi falan dinlemicem artık salacam bu nedir ya

Şaka bi yana hanımlar nerdeyse bütün hamilelik belirtilerini yasıyorum bu kezde hamile değilsem kendimi falan dinlemicem artık salacam bu nedir ya
Şuraya gebe olanlar gebelik belirttiklerini bat bekleyenler sen belirtilerimi yazsın da bilinçlenelim artık nolur

Benm regl ile tamamen aynı belirtiler oldu. Kasık batması ağrısı bel ağrısı ara sıra giren kramp şeklinde..
Bende de öyle her an regl olacakmışım gibi ıslaklık var devamlı aha oldum diyorum gidiyorum bişey yok göğüslerim acıyo meme uçlarım koyulaştı karnım sis gaz var alt karnımda arada batmalar anlık sancılar oluyo hiç ağrımayan başım ağrıyo yapışkan akıntı geliyo arada.daha ne olsun ya hamile değilsem de Allah belamı vermiş benim 😃

Bende de öyle her an regl olacakmışım gibi ıslaklık var devamlı aha oldum diyorum gidiyorum bişey yok göğüslerim acıyo meme uçlarım koyulaştı karnım sis gaz var alt karnımda arada batmalar anlık sancılar oluyo hiç ağrımayan başım ağrıyo yapışkan akıntı geliyo arada.daha ne olsun ya hamile değilsem de Allah belamı vermiş benim 😃
Kız Allah iyiyliğini versin bende aynı senin gibi düşünüyorum her ay 😂😂😂

Tovbeeeeeee😁

Canim iste bu kdar takinca ne yaparsan yap sknti stres engel oluyor yorma belirtilerini birseye dua et sadece Rabbim sanada nasip etsin gununun gecmesi en buyuk belirtidir bosver diger belirtileri adetle aynidir zaten ayirt edemedigin gibi kendini mahfediyorsun yazik yani sal biraz

Canim iste bu kdar takinca ne yaparsan yap sknti stres engel oluyor yorma belirtilerini birseye dua et sadece Rabbim sanada nasip etsin gununun gecmesi en buyuk belirtidir bosver diger belirtileri adetle aynidir zaten ayirt edemedigin gibi kendini mahfediyorsun yazik yani sal biraz
Çok haklısın canım bugün adet günüm normalde sabahtan olurdu suana kadar hala olmadı beşlide stres yaptıgım kendimi şartlandırdığım için bilmiyorum ama yaşayan bilir ancak takmadan düşünmeden devam etmek inanki çok zor

Bende 1 yıldır böyleyim reglime 4 gün var test yapmamk için savaş veriyorum kendimle
Benim de bugün regl günüm henüz olmadım kendimi gebeliğime şartlandırdığımdan mı bilmiyorum hiç gecikmez aksine erken olurdum olmadım sırtımda hafiften ağrı var kirpiklerim ayrık ağzım kuruyo iki gündür sanki gebelik var gibi ama diğer gebelerin belirtisi olan akıntı yok :KK43: kafam baya karısık

Çok haklısın canım bugün adet günüm normalde sabahtan olurdu suana kadar hala olmadı beşlide stres yaptıgım kendimi şartlandırdığım için bilmiyorum ama yaşayan bilir ancak takmadan düşünmeden devam etmek inanki çok zor
Canim biliyorum fakat taktigim 6 ay boyunca olmadi takmadigm ay gunumun gecmesini bekledim of ay kaldim site

X