Toz bezinin dayanılmaz cazibesine karşı koyamıyorum.

Robot süpürgeniz hangi marka model acaba?

Benim supurgem xiaomi roborock S5 Max.

Silmesi bir el silmesi gibi degil tabii. Yani yerde kurumus leke vs. falan varsa temizlemez ama gunluk temizlik icin iyi tozunu aliyor yerlerin. Silerken arada mopunu cikartip yikiyorum. Daha iyi oluyor oyle. Bir de ben hali kullanmiyorum sadece salonda 1 halim var. Cok halili evlerde silme ozelligi fazla ise yaramaz diye dusunuyorum.

Silme ozelligine gerek bile yok aslinda. Xiaominin Silme ozelligi olmayan bir modelini alabilirsiniz. Cunku Supurge olarak bile insanin yukunu hafifletiyor. Ev hep temiz gorunuyor.
2.5 yil oldu anneme ilk cikan versiyonundan almistik. Onda silme ozelligi yok hala kullaniyor ve memnun.

Her gun duzenli calistirinca 10 gunde bir buyuk supurgemi acmam yeterli oluyor.. Ayda bir acsam bile olur yani o derece iyi temizliyor ama evde kedim var oyuzden icim rahat etsin diye yine de calistiriyorum. 😬

Benim supurgem bu.. Urunun detayli aciklamasi ve Kullanici yorumlari var. Karar vermenize yardimci olur.
https://www.hepsiburada.com/roborock-s5-max-robot-supurge-p-HBV00000Q7FBL?magaza=OrkaTeknoloji

Son düzenleme:
Nasıl ama nasıl anlat bana pis olmayı anlat ajsjsj. Valla bak şaka yapmıyorum nasıl mesela o süpürge orada öylece dururken ve halının üzerindeki koca bacağı kılları, oyun hamurlarının kurumuş minnak parçaları, son akşam yemeğinden kalan kutsal ekmek parçacıkları gayet net görülebiliyorken nasıl?

Süpür ya ev süpürmeden olmuyor gerçekten. Ben de şaşırıyorum 2-3 günde bir ev süpürenlere. Misal bizde cocuk olmadigi halde bi gün elektriklikliyle aldiysam ertesi gün mutlaka sarjliyla bir geciyorum. Oyun hamuru olmasa da ekmek, cerez döküntüsü, sac kili muhakkak oluyor. Tuvalette de temizlik lazim, ordan da enerji kesintisi yapmayin. Enerji kesintisi yapmaniz gereken kisim belli zaten. Ne diye gereksiz oldugunu bildiginiz halde ütü yapiyorsunuz ki? Hijyen takintiniz varsa, ic camasirlarinizi utuleyin gecin; havlu, nevresim, softa bezi vb seyleri utulemeye ne gerek var. Tutun kendinizi cok zor degil.

X