Trabzon' da göz altı ışık dolgusu uygulaması

er elf

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
2
0
38
Herkese merhabalar. Ben Trabzon' da yaşıyorum ve Trabzon' da göz altı ışık dolgusunu yapabilecek işinde iyi ve güvenebileceğim bir doktora ihtiyacım var. Ücret önemli değil. En iyisi olması önemli veya en iyilerinden biri en azından. Şimdiden teşekkürler...

Herkese merhabalar. Ben Trabzon' da yaşıyorum ve Trabzon' da göz altı ışık dolgusunu yapabilecek işinde iyi ve güvenebileceğim bir doktora ihtiyacım var. Ücret önemli değil. En iyisi olması önemli veya en iyilerinden biri en azından. Şimdiden teşekkürler...

ya çok mu kötü göz altınız neden düşünüyorsunuz ki yani bence böyle seylere çok erken başlamayın yaş kaç ?

Merhaba, öncelikle iğneli tedavi yöntemlerinden önce gözaltı için krem ve cihazlardan yardım alsanız daha iyi olmazmı? Mesela Zeitgard2 cihaz var gözaltı ve kaz ayağı çizgileri için birebir. İlgilenirseniz yardımcı olurum.sevgiler.

X