trabzonda ayrıntıla ultrason yapan bir yer biliyor musunuz?

ahmetsalih

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
14
0
42
arkadaşlar merhaba kuzenim fransadan izne geldi trabzona ve ayrıntılı ultrason çektirmesi gerekiyor bana sordu nerde yaptırabilirim diye ben iş dolayısıyla beş yıldır erzurumda yaşadığımdan trabzondaki yerleri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim o eline rapor verebilecek bir yer arıyor çünkü dönünce ultrason raporunu fransadaki doktoruna gösterecek özel yerler de olabilir sanırım parasını ödeyecek sigortayla falan bağlantısı yok yani acaba imperial hastanesinde yapıyorlar mı ya da bildiğiniz ayrıntılı ultrason yani bebeğin tüm organ taramalarını yapıldığı 25. hafta civarlarında yapılan detaylı utrasonu kastediyorum (4d yani) yapan bir görüntüleme merkezi veya dr varsa lütfen söyleyin

slm cnm trabzonluyum ama ist.oturuyorum.özel hastanede para verip yapılıyo bildiğim kadarıyla.imperialde vardır muhtemelen.telefonunu netten arayıp sorabilirsin.muhtemelen bilgi verirler bu konuda

slm cnm trabzonluyum ama ist.oturuyorum.özel hastanede para verip yapılıyo bildiğim kadarıyla.imperialde vardır muhtemelen.telefonunu netten arayıp sorabilirsin.muhtemelen bilgi verirler bu konuda

konu çok geçmiş ama kk da araştıranlar için güncellemek isterim.. Ayrıntılu ultrasyon için tek tavsiye edebileceğim yer Özgül Sayıl Radyoloji Merkezi.. Kunduracılarda Özgül bey inanılmaz ilgili bu konuda çok profesyonel 4 boyutlumuzu orada çektirdik inanın 1,30 saat tarama yaptı tek tek anlattı herşeyii her ihtimali söyledi.. Çok teşekkür ederim. Aldıkları parada helal olsun.. 300-400 Tl civarında baktırdık ama değdi...

X