Transfer akşamına pembe lekelenme, sonda takılması

Maydonozhanim

Bşlngc:80 ⭐Gncl:71.3⭐Hdf:60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
423
519
25
Bugün öğlen transfer oldum akşam pembe leke geldi biraz duru ve açık renkli. Bı kaç gün sonra olsaydı yerleşme kanamasına yorabilirdim ama hemen böyle gelmesi kötü bişey mi?

Birde bugün transferden önce aşırı sıkışıktım. Birazını #sonda takarak transferden önce bosalttilar.takarken çıkarırken biraz canım yandi, eve gelip idarar cıktgimdada yanma vardı. İlk defa sonda takıldı, yani bu kanama ondan mı yoksa embriyodan mi sizce😔 sabah doktora msj atacam ama uyuyamadım .

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :80.1 Kg. Şimdiki Kilom :71.2 Kg.

asihan

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
1.010
691
Bugün öğlen transfer oldum akşam pembe leke geldi biraz duru ve açık renkli. Bı kaç gün sonra olsaydı yerleşme kanamasına yorabilirdim ama hemen böyle gelmesi kötü bişey mi?

Birde bugün transferden önce aşırı sıkışıktım. Birazını #sonda takarak transferden önce bosalttilar.takarken çıkarırken biraz canım yandi, eve gelip idarar cıktgimdada yanma vardı. İlk defa sonda takıldı, yani bu kanama ondan mı yoksa embriyodan mi sizce😔 sabah doktora msj atacam ama uyuyamadım .
Tahriş olmuş olabilir canım büyük ihtimalle buyuzden lekelenme ve yanma yasamıssındır. Doktoruna bilgi ver mutlaka ve takip et canım. Sıkı sıkı tutunsunlar sana insallah 🤲🏼

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-09-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Maydonozhanim

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
423
519
25
Tahriş olmuş olabilir canım büyük ihtimalle buyuzden lekelenme ve yanma yasamıssındır. Doktoruna bilgi ver mutlaka ve takip et canım. Sıkı sıkı tutunsunlar sana insallah 🤲🏼
Sağolasın canım çok teşekkür ederim başka gelmedi ama yinede de 1 saat sonra yazacak doktora.🥰🌺 sende sağlıkla kucagina al innsallah.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.

The best

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
966
861
29
Birde bugün transferden önce aşırı sıkışıktım. Birazını #sonda takarak transferden önce bosalttilar.takarken çıkarırken biraz canım yandi, eve gelip idarar cıktgimdada yanma vardı. İlk defa sonda takıldı, yani bu kanamaondan mı yoksa embriyodan mi sizce😔 sabah doktora msj atacam ama uyuyamadım .
Yok canım kötü düşünme bende korkmuştum öğle transfer olup akşam pembe leke görünce. Doktoruma hemen sormuştum korkma olabilir demişti. Hayırlı olsun İnşallah sım sıkı tutunsun bebişin❤

Maydonozhanim

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
423
519
25
Yok canım kötü düşünme bende korkmuştum öğle transfer olup akşam pembe leke görünce. Doktoruma hemen sormuştum korkma olabilir demişti. Hayırlı olsun İnşallah sım sıkı tutunsun bebişin❤
Allah razı olsun canım 🥰 inşallah ⭐