Transfer akşamına pembe lekelenme, sonda takılması

Maydonozhanim

Var bi hayalimiz 🤰🌸
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
546
614
28
Bugün öğlen transfer oldum akşam pembe leke geldi biraz duru ve açık renkli. Bı kaç gün sonra olsaydı yerleşme kanamasına yorabilirdim ama hemen böyle gelmesi kötü bişey mi?

Birde bugün transferden önce aşırı sıkışıktım. Birazını #sonda takarak transferden önce bosalttilar.takarken çıkarırken biraz canım yandi, eve gelip idarar cıktgimdada yanma vardı. İlk defa sonda takıldı, yani bu kanama ondan mı yoksa embriyodan mi sizce😔 sabah doktora msj atacam ama uyuyamadım .

Bugün öğlen transfer oldum akşam pembe leke geldi biraz duru ve açık renkli. Bı kaç gün sonra olsaydı yerleşme kanamasına yorabilirdim ama hemen böyle gelmesi kötü bişey mi?

Birde bugün transferden önce aşırı sıkışıktım. Birazını #sonda takarak transferden önce bosalttilar.takarken çıkarırken biraz canım yandi, eve gelip idarar cıktgimdada yanma vardı. İlk defa sonda takıldı, yani bu kanama ondan mı yoksa embriyodan mi sizce😔 sabah doktora msj atacam ama uyuyamadım .
Tahriş olmuş olabilir canım büyük ihtimalle buyuzden lekelenme ve yanma yasamıssındır. Doktoruna bilgi ver mutlaka ve takip et canım. Sıkı sıkı tutunsunlar sana insallah 🤲🏼

Tahriş olmuş olabilir canım büyük ihtimalle buyuzden lekelenme ve yanma yasamıssındır. Doktoruna bilgi ver mutlaka ve takip et canım. Sıkı sıkı tutunsunlar sana insallah 🤲🏼
Sağolasın canım çok teşekkür ederim başka gelmedi ama yinede de 1 saat sonra yazacak doktora.🥰🌺 sende sağlıkla kucagina al innsallah.

Birde bugün transferden önce aşırı sıkışıktım. Birazını #sonda takarak transferden önce bosalttilar.takarken çıkarırken biraz canım yandi, eve gelip idarar cıktgimdada yanma vardı. İlk defa sonda takıldı, yani bu kanamaondan mı yoksa embriyodan mi sizce😔 sabah doktora msj atacam ama uyuyamadım .
Yok canım kötü düşünme bende korkmuştum öğle transfer olup akşam pembe leke görünce. Doktoruma hemen sormuştum korkma olabilir demişti. Hayırlı olsun İnşallah sım sıkı tutunsun bebişin❤

X