Transfer günü eşle kavga

Aysasaadet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2020
447
336
46
Slm arkadaşlar geçen hafta cuma transfer oldum ve o gün eşimle kavga ettik aksamida kavga ettik sebebide dolaptan kase istemem uzanmak yasak diye istedim sebebi bu ve o gün hiç dinlemedim yemek hazirla masa kur sonra topla ve bana sur hakaret evlendigine pişmanmiş bana inşallah gebirirsin bile dedi kendide koltukta oturup TLF oyun oynadı ertesi gün mutfak lavobosunun hortumu çıkıp heryeri batırdı oraları temizledim ve eşimle konuşmuyoruz bana bi akıl verin ayrılmak doğrumu zaten bebek tutmadı büyük olasılıkla

Slm arkadaşlar geçen hafta cuma transfer oldum ve o gün eşimle kavga ettik aksamida kavga ettik sebebide dolaptan kase istemem uzanmak yasak diye istedim sebebi bu ve o gün hiç dinlemedim yemek hazirla masa kur sonra topla ve bana sur hakaret evlendigine pişmanmiş bana inşallah gebirirsin bile dedi kendide koltukta oturup TLF oyun oynadı ertesi gün mutfak lavobosunun hortumu çıkıp heryeri batırdı oraları temizledim ve eşimle konuşmuyoruz bana bi akıl verin ayrılmak doğrumu zaten bebek tutmadı büyük olasılıkla
E bu baya bebek tutunamasın diye çaba harcamış. Bebeği istememiş miydi sizin zorunuzla mı oldu?
Gerçi size böyle davranan birinden bebek istemek de, bilemedim 🙁

Doğrusu mu var ? O bebek sadece sizin için mi . Kase vermeye tonla laf eden , bitirdiği yeri toplamayı bilmeyen birde geber diyecek. Hemde zor bir süreçte. Canın cehenneme der çıkar giderim. Böyle adamdan çocuk olsa gene baba olamaz

Birikmiş bişeyler vardır kusura bakmayın.
İstemeyen adam 3 kere tedavi olmanızı istemez.
Diğer transferlerinizde böyle değilse
anlatmadığınız sıkıntılarınız olmuş demektir.

Neden böyle davrandığını biliyor musunuz ya da sordunuz mu, çok garip gerçekten bi insanın onca emek verdiği para harcadığı bi şeyi böyle heba etmeye çalışması, her şeyi geçtim aklı olan insan bunu yapmaz.
Ayrılık doğru mu sorusuna cevap vermek çok zor ama transfer sonucunda bir süre ayrı kalıp bunu düşünün derim. Çok kötü davranmış, kalbiniz çok kırılmıştır, umarım çabucak atlatırsınız bu günleri.

Birikmiş bişeyler vardır kusura bakmayın.
İstemeyen adam 3 kere tedavi olmanızı istemez.
Diğer transferlerinizde böyle değilse
anlatmadığınız sıkıntılarınız olmuş demektir.
Bende anlamadım transfer günü köy konusu açıldı köyde ev var orda oturmak istiyor bende istemediğim için suratım aşılıyor oylelikle başladı bagirmalara ben sabırlı ve sakin bir insanım sesimi cikartmadim ama içimde yangınlar çıktı nedense kavga sırasında Sinip kalıyorum karşılık veremiyorum bu huyuma çok kızıyorum

X