Transfer sonrası test günü bekleyenler

Agresif_lady

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
67
17
33
Merhaba arkdaslar 26 ekimde transfer oldum test günü bekliyorum aynı durumda olan var mı konuşalım biraz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :67 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

Agresif_lady

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
67
17
33
günler geçmek bilmiyor sanki ne kadar zormus beklemek allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.

tugbis_5200

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
949
766
28
Bende 31 ekimde oldum 10kasım test günüm. Erkenden kaset test yapmak istemiyorum. Bugün için gonapeptyl diye çatlatma iğnesi vermişti dojtorum vurdum. Ondan dolayı asilik çizgi çıkabilir diye

Agresif_lady

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
67
17
33
Bende 31 ekimde oldum 10kasım test günüm. Erkenden kaset test yapmak istemiyorum. Bugün için gonapeptyl diye çatlatma iğnesi vermişti dojtorum vurdum. Ondan dolayı asilik çizgi çıkabilir diye
Taze embiryo mu canım benimki donmuş embiryo

Agresif_lady

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
67
17
33

Pinarkemal75

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2016
508
143
29 kasımda ben transfer oldum 3 embriyosu tek transfer beklemek gerçekten zor hiç belirtim yok bazen rahmimim içi kıpır kıpır bazen hiç işlem yapılmamış sıradan bi gün gibi geçiriyorum siz özel biseyler yapiyormusunuz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-07-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 185 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin dalağı, karaciğer tarafından denetlenen eski kan hücrelerinin kaldırılması ve antikor üretimi gibi fonksyioları üstlenecek. Hamilelik hormonları bağırsak kaslarını gevşettiği ve sindiriminizin daha yavaş ve az verimli olduğu için kabızlık yaşamanız muhtemeldir. Bebeğinizin cildi çok ince olduğu ve damarları deri üzerinde gözüktüğü için bebeğinizin vücudu lanugo adı verilen inci tüyle kaplanır. Bebeğinizin tırnakları iyice oluştu ve bebeğiniz kollarını ve bacaklarını hareket ettiriyor. Bugünlerde ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz. Uyurken yastığınızı yükseltmeniz reflü ve mide ekşimesi sorununuza yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın