transfer sonrası tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir

Merhaba iyi günler allahım sağlık bir şekil kucağınıza almayı nasip etsin hayırlısıyla size sormak istediğim bu benim 2 ci denemem ilk denememde tutmadı ikinci deneme 3 günlük embriyo transferi yapıldı ilk gün bel ağrısı oldu 2 ve 3 gün kasık agrısı oldu afedersin ama benim de çok fazla gaz geldi ilk denememde olmadı göğüs agrısı vardı ama 2 gündür yok ilk de kabız olmuştum ama bu sefer kabız olmadım ama şuan hiç bir belirti oldu korkuyorum tutmadı yine diye ve 3 gün tuvalete ve yemek harici hiç kalkmadım hem yattım şuan bile yatıyorum kanama olmadı bende tutmamış mi kanama olmasa lütfen yardımcı olurmusunuz rabbim kimseyi darda koymasın kimseyi evlatla sınamasın amin 🙏
Allah herkese sağlıklı evlatlar versin, sizin de umarım pozitiftir. Bende de hiç kanama olmadı endişe etmeyin içinizi ferah tutun dua edin gününde kanınızı verin . Olmuştur inşallah. 🤲😇

Kızlar merhaba,
Bugün transfer sonrasi 9. Günüm bu zamana kadar hep kasık ağrımm vardi biraz önce hafif pembe lekelenmem oldu akıntı gibi ve aşırı panik yaptım ilaç kullanırken adet olma durumumuz var mı ? Progestan fitil, estorfem, prolutex iğne kullanıyorum 😔

Merhabalar, 2 adet 3. gün embriyosu transferinin 5. Gününde göğüs ağrısı -hassasiyeti başladı, yaşayan var mı aranızda

Merhabalar benimkisi 5. gun ebriyosu bugün altincı güne girdik. Transferden önce ilaçlardan dolayı zatwn göğüslerde bir dolgunluk oluyor. Ama bende çok aman aman bir hassesiyet ağrı filan yok. Adet ağrısına benzer ağrılarım var. Dun ağrıdan sonra bir defaya mahsus bayağı bir sulu akıntı geldi. Onun haricinde bisey yok şuanda. Ayın 24 ünde test yapılacak. Rabbim nasib eder insallah

Transfer sonrası 12. test gününde kanda negatif görüp sonradan pozitif olan var mıdır acaba. Lekelenmem var. Adet ağrım geçti. Hala tam anlamıyla adet olmadim

Seneler önce ilk tüp bebek deneyimimi yazmıştım ve negatif sonuçlanmıltı şimdi ise 3. Denemem ve bugün 10. Günüm dün akşam kanamam oldu diye dayanamayıp bugün test verdim ve pozitifff değerim 41 çıktı çok mutluyum allah isteyen herkese nasip etsin çok güzel bi duygu

Belirtilerimi söylersem belki bazılarınıza faydalı olur diye düşündüm o yüzden yazmaya kara verdim transferin ilk gününden itibaren gün geçtikçe artan göğüs arılarım ara ara olan kasık ağrıları vardı en son olarak da 9. Gün akşamı da pembe kanamam oldu ve idrar testi yaptım çooookkkk silikti ikinci çizgi sonra 10. Gün sabah yine yaptım biraz daha belirgindi ama yine silikti ve dayanamayıp test vermeye gittim sonucun 41 çıktı işte böyle kızlar inşallah artar iki gün sonra ve ben de herkes de kucağına alır bebişlerini

Belirtilerimi söylersem belki bazılarınıza faydalı olur diye düşündüm o yüzden yazmaya kara verdim transferin ilk gününden itibaren gün geçtikçe artan göğüs arılarım ara ara olan kasık ağrıları vardı en son olarak da 9. Gün akşamı da pembe kanamam oldu ve idrar testi yaptım çooookkkk silikti ikinci çizgi sonra 10. Gün sabah yine yaptım biraz daha belirgindi ama yine silikti ve dayanamayıp test vermeye gittim sonucun 41 çıktı işte böyle kızlar inşallah artar iki gün sonra ve ben de herkes de kucağına alır bebişlerini
Hayırlı olsun adına çok mutlu oldum 🤲
Amh, fsh degerlerin neydi?

Merhaba kızlar Allahım emeklerimizi boş çevirmesin ya benim bacaklarım ağrısı transfer sonrası 6. günümden itibaren kasık ağrım başladı lekelenme yok göğüslerim aşırı şiş dokunamıyorum birde bende ruhsal değişimler var ağlıyorum falan ya inşallah tutmuştur arada sabah mide bulantısı oluyordu sizce tutmuş mudur bu belirtileri olan var mı ?

Bende 4. günümdeyim 5. embriyosu ilk 3 gün karın, kasık ve bel ağrısı yaşadım. Bugün ağrım sızım yok gibi, inşallah tutunmuştur.

X