transfer sonrası tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir

benim de bugün bir hafta oldu transfer yapılalı.9 temmuz tahlil varinş.rabbim herkesin gönlüne göre hayırlı evlatlar versin.benim iki embriyo koydular.ankara gürgan klinikde.siz nerede yaptırdınız

benim de bugün bir hafta oldu transfer yapılalı.9 temmuz tahlil varinş.rabbim herkesin gönlüne göre hayırlı evlatlar versin.benim iki embriyo koydular.ankara gürgan klinikde.siz nerede yaptırdınız

ben istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım sizde başka ne gibi tepkiler oldu bide iğne verdilermi size kaç yaşındasınız

slm canlarım benmde 12 temmuz test gunum pazar gununden berı adet agrısına benzer agrılarım var
korkuyorm bende ılk denemem ınsallh adet degılde bebegımın belırtısıdır..
herkes hayırlı sonuclar alır ınsallh:emir_bebek::KK49:

slm canlarım benmde 12 temmuz test gunum pazar gununden berı adet agrısına benzer agrılarım var
korkuyorm bende ılk denemem ınsallh adet degılde bebegımın belırtısıdır..
herkes hayırlı sonuclar alır ınsallh:emir_bebek::KK49:

cnm benim benimde test günüm 12 temmuz benimde kasıklarda ve belimde ağrı var inşallah tutmuştur nerde yaptırdın sen transferini

cnm benim benimde test günüm 12 temmuz benimde kasıklarda ve belimde ağrı var inşallah tutmuştur nerde yaptırdın sen transferini

ınsallh canım ben medicana bahcelıevlerde yaptırdım sen nerde yaptırdın korkuyorum ya adetıme cok var 16 sında adet tarıhım hayırlısyla hayırlı sonuclar alalım ınsallh

ınsallh canım ben medicana bahcelıevlerde yaptırdım sen nerde yaptırdın korkuyorum ya adetıme cok var 16 sında adet tarıhım hayırlısyla hayırlı sonuclar alalım ınsallh

ben istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım ilk aşılamamı medicana bahçelievlerde yaptırmıştım senin doktorun süha beymi yoksa düzgün beymi

hemşirelerin ağzından lafı zatiii zorla aldım ben sordum onlar mırın kırınlı cvp verdi ben yattım hep sonu wc yolu ve ben :KK43: toplam 14 test yaptım hepsi tek çizgi kantestine gittim 2 kez sonuç yooook doktorum hemen asılama yapalım ozaman ücretsiz dedi suan 2.günüm ama içimde hiiiiç umutlu bir his yok sanırım buda olmayacak zaten iğne ilaç olan bana oluyor 14 gün sonra testim var ama bu sefer hiç evde test yapmicm
Allah isteyen bekleyen herkese kendi katından hayırlı sağlıklı (ikiz) bebişler Nesiller nasip etsin İnşallah

sonucu merak ettim bildirebilrmisinız? Inşallah tutmuştur. Hayrlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden...

sonuc yazdım ama başka yerde yayınlandı sanırım 14 adet ev testinde çıkan negatiff e inanmayıp 2 adet de kan testinden sonra bebiş yoook :KK43: hemen asılama yaptı
doktorumuz ücretsiz 2.günümdeyim inşallah tutar haber veririm şekerler

transfer sonrası 5. gündeyim bgün belim ağrıyooo inş tutmuştur benim testim 12 temmuzda 8 günüm var daha size kaç tane embriyo koydular bide nerede oldunuz
tedavinizi

hayırlı olsun benimde transfer sonrası 3.günüm ama test tarihim 18 temmuz...hayırlı haberler duyarız inşallah...

Merhabalar benim de transferimin 3. Günü belim ağrıyo sadece ama oda 3 gündür yatmaktan sanırım 17 si test günüm. Bu arada transfer günü eşimin dogum gunüne denk gelmişti yarında evlilik yıldönümümüz tutarsa bize en büyük hediye olacak.. Allah im inşallah cümlemizin yüzünü güldürsün güzel haberler verelim inşallah

Merhabalar benim de transferimin 3. Günü belim ağrıyo sadece ama oda 3 gündür yatmaktan sanırım 17 si test günüm. Bu arada transfer günü eşimin dogum gunüne denk gelmişti yarında evlilik yıldönümümüz tutarsa bize en büyük hediye olacak.. Allah im inşallah cümlemizin yüzünü güldürsün güzel haberler verelim inşallah

ne tesadüf benimde 3. günüm ama ben yatmıyorum günlük hayatına devam et dedi doktorum yatmanın sana artı getirisi yok dedi.. çalışmayada başladım. benimde test günüm 17 temmuz.. hem eşimin doğum günü hem evlilik yıldönümümüz. allah yüzümüzü güldürür inşallah.. ben testi 18 inde yaptırıcam ama.... sonucunu merakla beklicemmm....

ne tesadüf benimde 3. günüm ama ben yatmıyorum günlük hayatına devam et dedi doktorum yatmanın sana artı getirisi yok dedi.. çalışmayada başladım. benimde test günüm 17 temmuz.. hem eşimin doğum günü hem evlilik yıldönümümüz. allah yüzümüzü güldürür inşallah.. ben testi 18 inde yaptırıcam ama.... sonucunu merakla beklicemmm....

İnanmıyorum pozitif olur inşallah Rabbim inşallah Ogün mutlulugunuZa mutluluk katar.. İnşallah birbirimize güzel haberler vericez poİtif olalım Allah im inşallah sevindirir hepimizi inşallah..

benimde test günüm 12 temmuz ama bgünn kahve rengi lekelenme geldi moralim bozuk napcam bilmiyorummmmm:84::84::84:

umarım allah gönlünüze göre verir ve iyi bi evlilik yıldönümü hediyesi olur benim test günüm 12 temmuz ama bgün kahve lekelenme oldu moralim alt üst oldu inancımı yitiriyorum galiba

benimde test günüm 12 temmuz ama bgünn kahve rengi lekelenme geldi moralim bozuk napcam bilmiyorummmmm:84::84::84:

hiç moralini bozma canım hatta sevin kahverengi kanama yerleşme belirtisi taze kana dönmedikçe korkma..inşallah bebeğin seninle merak etme canım.o kadar çokki kahve rengi lekelenmesi olupta hamile olan içini ferah tut Allah ın izniyle geliyor bebişin..

umarım allah gönlünüze göre verir ve iyi bi evlilik yıldönümü hediyesi olur benim test günüm 12 temmuz ama bgün kahve lekelenme oldu moralim alt üst oldu inancımı yitiriyorum galiba

hep dua ediyorum allah isteyen hepimize versin inşallahhhhh...
kahverengi lekelenmelere yerleşme bulugsu diyen arkadaşlar çok topicte..
yer yapıyodur kendine yaramaz inşallahh

merhaba,benimde transferden sonra 5. günüm,onuncu gün kan testi yaptırıcam yani 12 temmuzda.ilk 3 gün bel ve kasık ağrım çok oldu karnım da çok şişkindi.şimdi de kasıklarım inanılmaz ağrıyor,adet olacakmışım gibi korkuyorum:2:sonuç bekleyen herkes mutlu haber alı inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba,benimde transferden sonra 5. günüm,onuncu gün kan testi yaptırıcam yani 12 temmuzda.ilk 3 gün bel ve kasık ağrım çok oldu karnım da çok şişkindi.şimdi de kasıklarım inanılmaz ağrıyor,adet olacakmışım gibi korkuyorum:2:sonuç bekleyen herkes mutlu haber alı inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

benimde kSIKLrım ağrıyo dünden beri bu kahverengi lekelenme bendede var ama takmıyorum bu kadar erken yerleşebilirmşi... kızlar ben strese girmeye başladımmm....normai şartlarda adetime daha 10 gün varrr.... allahım yüzümüzü güldür inşallah...

hayırlısı olsun arkadaşımm burdayız paylaşıyoruz çok erken değilmi 12 temmuz.. benim 3. günüm 18 temmuzda bakıcammmm....

benimde kSIKLrım ağrıyo dünden beri bu kahverengi lekelenme bendede var ama takmıyorum bu kadar erken yerleşebilirmşi... kızlar ben strese girmeye başladımmm....normai şartlarda adetime daha 10 gün varrr.... allahım yüzümüzü güldür inşallah...

belirtiler kişiden kişiye değişebilir,inşallah tutunmayla ilgilidir,hem adetine okadar zaman varmış:KK66::KK66:

X