transfer sonrası tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir

arkadaşlar embriyonun tutunduğunu veya tutunmadığını gösteren belirtiler nelerdir.

canım benim öncelikle transferin gerçekleştiyse hayırlı olsun en güzel haberleri almanı dilerim canım transferde illaki belirti olacak diye bişey yok bünyeye bağlı kimilerinin hiç bi belirtisi sıkıntısı olmuyor benim aşırı derecede bel ağrım oldu halada devam ediyor o biraz içgüdüsel bişey hissedebiliyorsun sanırım ben hissettim yumurtlama olurken olduğu gibi içim fıkır fıkırdı sanki ayrı bi kalp atıyodu içinde çok hızlı bi şekilde anlamıştım ama yinede umutlarımı kırmasınlar diye kimseciklere eşime bile söylememiştim canım şimdi dördüzlerim var 7 haftalık rabbim bi an önce sanada nasip etsin

selam canım. hayırlı olsun . inşallah beşillerin sana sımsıkı tutunur.
Bende senin gibi sürekli araştırma halindeydim belirtiler konusunda . sonrada hiç bir belirti olmayınca canım sıkılmıştı. bunlara canını sıkma kafanı yorma derim ben.
benim hiç bir belirtim olmadı. sonucu aldıktan sonra anca bişiler olmaya başladı. karnın ağrısı oldu mesela.

bende kasık ağrısı,göğüslerde şişkinlik,halsizlik oldu...adet ağrılarına benzer şeyler,fakat aralıklı oluyor...hala da devam ediyor... ama illaki olucak diye birşey yok... rabbim hayırlı haberler almak nasip etsin.. sevgiler...

bende belirgin birşey hatırlamıyorum cnm
düşün şuanda allaha şükür 8 haftalık hamileyim.hala bir değişiklik yok vücudumda.
sadece aşırı uykum var uyuyorum hep:))

hamilelik belirtileriyle regl belirtileri birbirine çok benzer .. belin ağrıyabilir , karnında şişkinlik ve ağrı hissedebilirsin , kasıklarında batmalar olabilir , göğüslerin dolgunlaşır ve acır .. üstelik tüp bebekle hamile kaldın , extradan bissürü hormon salınıyor vücudunda , sinir , huzursuzluk had safhada olacak .. tıpkı regl olacakmışsın gibi .. hatta test gününe yakın reglin de başlayabilir ve sen herşey bitti diyebilirsin ...
ama belki de hamilesin ..
tıpkı benim gibi ..
tıpkı bir çoğu gibi ...

yani yukarıda yazdığım regl ve hamilelik belirtileri nerdeyse tıpatıp aynıdır ilk başlarda .. o yüzden bu belirtileri yaşayıp sonradan hamile olduğunu da öğrenebilrsin (innnnnnnnnnnnşallah öyle olur ) , yada , yadasını boşverelim , inşallah sen güzel sonuç alacaksın :Saruboceq:

Canım, benim ilk denemem negatifdi hiç bir ağrı sızı yoktu. Fakat ikinci denememde ise transferden 3 gün sonra kasıklarımda ve belimde adet olucakmışım gibi ağrı vardı. Hatta çok üzülmüştüm eyvah tutmadı işte adet oluyorum demiştim. Ama baktımki gelen giden bir şey yok.Fakat sonrasında içimde tuttuğuna dair bir his vardı. Hayırlısıyla inşallah isteyen herkesin duaları kabul olsun.

adet oldum olacagim gibi ama ben baska swyler hissediyorummmmm

trAnsferin 2.gununden beri agrim var

hamilelik belirtileriyle regl belirtileri birbirine çok benzer .. belin ağrıyabilir , karnında şişkinlik ve ağrı hissedebilirsin , kasıklarında batmalar olabilir , göğüslerin dolgunlaşır ve acır .. üstelik tüp bebekle hamile kaldın , extradan bissürü hormon salınıyor vücudunda , sinir , huzursuzluk had safhada olacak .. tıpkı regl olacakmışsın gibi .. hatta test gününe yakın reglin de başlayabilir ve sen herşey bitti diyebilirsin ...
ama belki de hamilesin ..
tıpkı benim gibi ..
tıpkı bir çoğu gibi ...

yani yukarıda yazdığım regl ve hamilelik belirtileri nerdeyse tıpatıp aynıdır ilk başlarda .. o yüzden bu belirtileri yaşayıp sonradan hamile olduğunu da öğrenebilrsin (innnnnnnnnnnnşallah öyle olur ) , yada , yadasını boşverelim , inşallah sen güzel sonuç alacaksın :Saruboceq:

meraba bende çikolata kisti vardı amelyat oldum ama tekrar ilerledi doktorum tüp bebek yapmamız lazım dedi yaptık şuan 10 gün oldu ama sürekli karnım blim göğüslerim ağrıyor sanki adet olcakmışım gibi acaba tutmadımı yada tutmadıysa nasıl anlarım transfer çok başarılıydı ama bilmiyorum çok korkuyorum negatif çıkıcak diye benim rahatsılığıma benzer olan varsa ve hamile kalanlar varsa lütfen bana yazın tşkler:emir_bebek:

Benimde bugün 7.günüm dünden beri adet olacakmışım gibi ağrılarım var,Rabbim İnşallah hepimizn muradını en kısa zamanda verir.Amin...

Benim transferim yapilali henüz iki gün oldu. İki gündür kasıklarımda ağrı var. Göğüslerim de ağrıyor ancak anladığım kadarı ile bütün bunlar kullandığımız ilaçlardan oluyor.

Kızlar benim 3. denememde tutundu fakat. sonra düşük oldu maalesef ama tutunduğunu içimdeki tuhaf elektrikten anladım.. sanki karnımdan kalbime bir leketirk gidiyordu çok tuhaf bir duyguydu.. içimde bir şey olduğunu hissetmiştim.. 8. günden sonra idrarda koyulaşma ve koku geceleri çok wc ye kalkma , göğüslerde hassasiyet, 9.gün lekelenmem olmuştu... sonra bebeğimi kaybettim ama inşallah yeni denememde kavuşurum ..

Benim de transferimin 4 günü cok heyecanlıyım ilk denemem ve tek emriyo 5. gün emriyosu. ve hic belirti yok. sadece göğüslerim şişti . opudan beri şişler. doktor % 90 olur dedi inanamıyorum. sanki bosuna yatıyomuşum gibi. bugun ilk defa ayağa kalktım bannyo yaptım yenıden doğmuş gibi. 9 gün nasıl gecer.

slm kızlar bende yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyorum ... konumuza dönelim

8 adet yumurta toplandı 07.06 2011 2 embriyo transfer oldu
Transferden sonra hiç ağrım olmadı eşim 5 gün boyunca beni hiç kaldırmadı yatmaktan sıkıldım tek sorun kabız oldum ilaçlardan sanırım hatta asırı :KK43: sanırım oyüzden bebişlerim beni bıraktı kendime çok kızıyorum bunun için ama son iki gündür sanki adet olacağım kasıklarım belim ağrıyor 6.günümden beri her sabah test yapıyorum sonuc negatiff cumartesi kan testim var ama ben eminim oda negatif ilk denememdi :KK43:((
Rabbim hepimize tüm isteyenlere hayırlı ikizler versin :))

kızlar benimde transferimin 2. günü çok heyecanlıyım 1. tane en güzel embriyoyu seçip koydular kasık ağrılarım varr ve göğüslerde ağrı varr sizlerin durumu nedir

slm kızlar bende yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyorum ... konumuza dönelim

Transferden sonra hiç ağrım olmadı eşim 5 gün boyunca beni hiç kaldırmadı yatmaktan sıkıldım tek sorun kabız oldum ilaçlardan sanırım hatta asırı :KK43: sanırım oyüzden bebişlerim beni bıraktı kendime çok kızıyorum bunun için ama son iki gündür sanki adet olacağım kasıklarım belim ağrıyor 6.günümden beri her sabah test yapıyorum sonuc negatiff cumartesi kan testim var ama ben eminim oda negatif ilk denememdi :KK43:((
Rabbim hepimize tüm isteyenlere hayırlı ikizler versin :))

sana hemşireler demedimi devamlı yatma kabızlık olur diyeee ah beee

slm kızlar bende yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyorum ... Konumuza dönelim

transferden sonra hiç ağrım olmadı eşim 5 gün boyunca beni hiç kaldırmadı yatmaktan sıkıldım tek sorun kabız oldum ilaçlardan sanırım hatta asırı :KK43: sanırım oyüzden bebişlerim beni bıraktı kendime çok kızıyorum bunun için ama son iki gündür sanki adet olacağım kasıklarım belim ağrıyor 6.günümden beri her sabah test yapıyorum sonuc negatiff cumartesi kan testim var ama ben eminim oda negatif ilk denememdi :KK43:((
rabbim hepimize tüm isteyenlere hayırlı ikizler versin :))

sonucu merak ettim bildirebilrmisinız? Inşallah tutmuştur. Hayrlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden...

transfer sonrası 5. gündeyim bgün belim ağrıyooo inş tutmuştur benim testim 12 temmuzda 8 günüm var daha size kaç tane embriyo koydular bide nerede oldunuz
tedavinizi

X