TRANSFER YAPTIRICAKLAR BURAYAAAAA....:))))

Gonul Atamaner

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
68
24
36
ARKADAŞLAR MERHABA CUMARTESŞ GÜNÜ YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ YAPILDI 8 YUMURTA TOPLANDI.BUNLARDAN 7 TANESİ DÖLLENMİŞ.FAKAT BU DÖLLENEN EMBRİYOLARIN BÜYÜME SÜRECİ VARMIŞ.YA YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİNİN 2.GÜNÜ YA 3.GÜNÜ YADA 5.GÜNÜ TRANSFER DEDİLER.2.GÜNÜ YANİ BUGÜN TRANSFER İŞLEMİ OLMADI.YARIN VEYA PERŞEMBE GÜNÜNÜ BEKLİOYRUM.BU GELİŞEN EMBRİYOLARA GENETİK TESTİ YAPIYOLARMI?SİZİN YUMURTA TOPLAMADAN NEKADAR ZMAN SONRA TRANSFER İŞLEMİNİZ OLDU?

ARKADAŞLAR MERHABA CUMARTESŞ GÜNÜ YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ YAPILDI 8 YUMURTA TOPLANDI.BUNLARDAN 7 TANESİ DÖLLENMİŞ.FAKAT BU DÖLLENEN EMBRİYOLARIN BÜYÜME SÜRECİ VARMIŞ.YA YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİNİN 2.GÜNÜ YA 3.GÜNÜ YADA 5.GÜNÜ TRANSFER DEDİLER.2.GÜNÜ YANİ BUGÜN TRANSFER İŞLEMİ OLMADI.YARIN VEYA PERŞEMBE GÜNÜNÜ BEKLİOYRUM.BU GELİŞEN EMBRİYOLARA GENETİK TESTİ YAPIYOLARMI?SİZİN YUMURTA TOPLAMADAN NEKADAR ZMAN SONRA TRANSFER İŞLEMİNİZ OLDU?

merhaba hayırlı olsun. benim de 3. gününde yapıldı transfer işlemi. genetik testi nasıl oluyor bilmiyorum ama döllenenlere çok iyi kalitede dediler. transfer yapacakları gün bilgilendirmişti uzman

Doktorun soylemedımı kacı gun transfer olacagını ? Genetik teste genelde 2 basarısız deneme olunca gonderelım diyorlar yada eşinde veya sende bildikleri bi sıkıntı varsa ama tabı size kalmıs bir embırıyo 250 dolar

Merhabalar bgun oglen transfer oldum bende . Akşamına pembe bir akıntı geldi ,😔 bı ka. Gün sonra olsa yerleşme kanaması diyecem ama hemen akşamına olunca üzüldüm. Birde idarara çok sıkışık olduğum için transfer öncesi sonda ile birazını bosalttilar. Hafifte ondan acı oluyor idarar ciktgimda . O yüzden olabilrmi.

Merhabalar bgun oglen transfer oldum bende . Akşamına pembe bir akıntı geldi ,😔 bı ka. Gün sonra olsa yerleşme kanaması diyecem ama hemen akşamına olunca üzüldüm. Birde idarara çok sıkışık olduğum için transfer öncesi sonda ile birazını bosalttilar. Hafifte ondan acı oluyor idarar ciktgimda . O yüzden olabilrmi.
Olabilir korkmayin doktorlaf diyo zaten kanama olabilir devam ederse doktorunuza bildirin endiselenmeyin bebek 61.saat ixin de tutuyomus siet üstü yatin bence iki gun cok ia yapmayin sonra normal hayata donersiniz ama cok is yapmamak sartiyla

Evet 5 haftalik hamileyim ama sadece kese göründü kalp atışını daha duymadik🙏😕 siz ne yaptiniz
Çok güzel çok çok sevındım benım kızım var tüp bebek ıle oldu ama ıkıncı olsun dıye uğraşıyoruz galıba oda tedavı ıle olacak ınslalah duyarsınız hayırlıca kalp atısını🥰

Çok güzel çok çok sevındım benım kızım var tüp bebek ıle oldu ama ıkıncı olsun dıye uğraşıyoruz galıba oda tedavı ıle olacak ınslalah duyarsınız hayırlıca kalp atısını🥰
Amin Inşallah Allahim insallah size bir kuzu daha nasip eder en kisa zamanda🥰🙏🙏💕

X