Transferden sonra 7.8. Gün gebelik testi

DuruDora

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
65
57
36
Merhaba,
Dün yaptığım gebelik testi bayağı koyu çıkmışken bugünkü bir tık silik geldi. 4. Tüp bebek denemem ilk kez eğer her şey yolundaysa hamileliği yaşayacağım. 5.gün embriyosu 2 tane 13 şubatta transfer edildi. Testlerin görselini koydum. Fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler

Eklentiler

• IMG-20210221-WA0000.jpeg
    IMG-20210221-WA0000.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 190
Merhaba,
Dün yaptığım gebelik testi bayağı koyu çıkmışken bugünkü bir tık silik geldi. 4. Tüp bebek denemem ilk kez eğer her şey yolundaysa hamileliği yaşayacağım. 5.gün embriyosu 2 tane 13 şubatta transfer edildi. Testlerin görselini koydum. Fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkürler
Kendini boşa strese sokma canım direkt kan testi ver maşallah hamilesin

Ayy inşallah yarın test günüm ama silikleşmeye başlamış gibi geldi. Korku bastı. Çok teşekkür ederim görüp yazdığın için canım.

Merhaba,
Sonuncusu biraz dağılmış ondan yanıltıyor aynı bence. Zaten bu kadar koyu ise HCG niz bayağı yüksektir. Hayırlı olsun.🤗❤️

Merhaba,
Sonuncusunda kontrol çizgiside bi tık soluk yani testten kaynaklıdır bence inşallah hamilesinzdir 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Maşallah çok güzel bı değer. Doğru tahmin etmişim😄 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 🙏 Benimde transferin 5. Günü ikinci denemem ins sizin gibi güzel sonuç alırım. Bu haberleri duyunca çok mutlu oluyorum🥰
İnşallah gönlünüze göre olur. Çok isterim güzel haberlerinizi almayı.Yazar mısınız sonucu belli olunca:KK200::anneadayı:

Merhaba,
Merhaba ilk testinizi kaçıncı gün yaptınız

Merhaba,
Benim 13 şubatta 5. gün embriyosu transfer edilmişti. Ayın 15'inden itibaren yaptım. İlk başta çok silikti ama o çatlatma iğnesindeki betahcg yüzünden olabiliyormuş. Kısaca her ün yaptım erken gebelik testlerinden en koyusu 20 şubattı.

Maşallah bayağı yüksek ikiz mi acaba:KK200::anneadayı:? Benden tek gün kan alınmıştı 9. gün 180 di. cuma günü ayın beşinde keseye gidicem çok korkyorum inşallah her şey yolundadır.
Sağol canım🥰 Çift transferdi. 1400 ler genelde ikiz çıkmış hiç bilmiyorum acaba ne olacak😅 Hiç korkma herşey güzel olacak😍🙏

X