transferden sonra akıntının rengi

berrasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2010
10
2
arkadaşlar bana pazartesi dondurulmuş transferi yapıldı.transferden sonra sarı renkte akıntım oldu ve hala oluyor.bende adet görceğim zaman gelir bu akıntı .şimdi çok korkuyorum.kasıklarım çok ağrıyor.ben önceden kimyasal gebelik yaşadım ve o zaman akıntım olmamıştı ama jel kullanmıştım.şimdi iğne kullanıyorum .acaba gebe kalıpta akıntısı olan arkadaşlar var mı ?yardımcı olurmusunuz.

gebelikte de bildiğim kadarıyla akıntı oluyor.ben şu an hamileyim ve jel kullanıyorum.ben de hiç akıntı yok .sadece arada bir jelin rengi biraz koyulaşıp geri geliyor.sanki içim kurudu.

canım arkadasımda ilk tup denemesınde hamıle kaldı ondada sarı akıntı vardı:)))))))) hadı hayırlı haberlerle gel ınsallah.

benimde bugun 10 gunum canım bendede transferden sonra olmaya başladı limon sarısı gibi acaba ne bide benim kokolu akıntımda var bende endişeleniyorum

bu sarı akıntı adet olacağım zaman olur ve rengi giderek koyulaşır.inşallah bu sefer yanılırım.sürekli kasıklarımda bir ağrı.oturunca artıyor yatınca azalıyor.göğüslerimde arada bir acıyor ve sanki daha dolgun.ama bunlar ilaçlardan da olabiliyormuş.günde 5 tane estrofem ve progynex iğne kullanıyorum.bunların yan etkileride olabilir.of bilmiyorum....lütfen yarabbim bu sefer tutunsun bebişim.iğneden resmen kalbura döndüm.

aynen bende korkuyorum bu benim 2 ci denmem bende igne kullanıyorum artık popamın acısına yatamıyorum rabbim bu emeklerimizi cablarımızı boşa cıkarmasın inş

Bende ayni ilaclari kullaniyorum
Ve yapistirma bant bir surude hap
transferen beridir alev alev ates basmasi oluyor bende yanaklarim kipkirmizi

ben gebe kaldığımda midemde yanma ve karın ağrısı olmuştu aynen adet sancısı gibi.şimdi ağrı var ama ...ilaçlarmı yoksa belirtimi bilmiyorum.kafayı yicem

kızlar sizi yanıltmak istemem ama benim gebe kaldığım zaman bende akıntı çok fazla oldu ve ben ilaçlara yordum.gebe kaldığımı öğrendikten sonrada akıntım devam etti.birde beni gerçekten ateş basıyordu meğer hormonlar yükseldiği için ateş basıyormuş,inşallah sizinde güzel haberlerinizi bekliyoruz

Sabahtan beri esimle elimizi koyduk kizimizla konusuyoruz:) Hadi tutun diye onu motive ediyoruz:))

Sabahtan beri esimle elimizi koyduk kizimizla konusuyoruz:) Hadi tutun diye onu motive ediyoruz:))

aynen bizde ole ben devamlı zaten elim karnımda gexiyorum eşimde aynen devamlı konuşuyorum bebişimle inş hayırlısı olur bide elimi karnıma koyup ya varıs diyorum ALLAHIN 99 İSİMLERİNDEN BİTANESİ

kızlar başka bu konuyu başka gören yok herhalde.gebe kalıpta sarı akıntısı olan yokmu.

X