Transferimin 9.gunu kan değerim negatif

Bhye

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
39
14
32
Merhaba ben yeni üye oldum ve kimin başına geldi diye yazmak istedim...Ben transferimin 9.günü kan testi yaptim ve degerim 2.0 cikti yani negativ ve cok uzgünüm...acaba 12.gun tekrarlasam testi degerimin artma şansı var mı, böyle düşk bi degerle hamile kalan var mi aranizda....bu arada doktorum ilaclari birak dedi ve kestirip atti ama ben tedavinin 9.gunu birakilmasindan yana degilim en az 12 13 cü güne kadat gitmek gerekmez mi sizce
Neolur bilgisi olan yazssın moralim cok bozuk 😟 cok uzun yazdim hakkinizi helal edin
Arkadaşlar bugün testimi tekrarladim ama sonucum yukselmemiş malesef😔
9.gün 2.0 negatif
11.gün 0.100 negatif
Hakkimizda hayirlisi olsun
İnsallah bu yolda ilerleyen butun kader arkadaslarımın duaları kabul olur tez günde annelik duygusunu tatsınlar🤲

Son düzenleme:
Merhaba ben yeni üye oldum ve kimin başına geldi diye yazmak istedim...Ben transferimin 9.günü kan testi yaptim ve degerim 2.0 cikti yani negativ ve cok uzgünüm...acaba 12.gun tekrarlasam testi degerimin artma şansı var mı, böyle düşk bi degerle hamile kalan var mi aranizda....bu arada doktorum ilaclari birak dedi ve kestirip atti ama ben tedavinin 9.gunu birakilmasindan yana degilim en az 12 13 cü güne kadat gitmek gerekmez mi sizce
Neolur bilgisi olan yazssın moralim cok bozuk 😟 cok uzun yazdim hakkinizi helal edin
9. Gün testi doktorunuz mu yapın dedi daha 3 gün var belki yükselebilir bence de bırakmayın ilaçları.nerde yaptırmıştınız tüp bebeği

9. Gün testi doktorunuz mu yapın dedi daha 3 gün var belki yükselebilir bence de bırakmayın ilaçları.nerde yaptırmıştınız tüp bebeği
Mrb cvp verdiginiz icin cok tşkkü ederim
Evet Doktorum dedi test yap diye... Bazilarinda 9. Gün cikiyor evet ama cikmayinca da hemen herşey birakilmaz ki umudumu yikti benim doktor
Bulgaristan da yaptirdik biz...bundan once iki defa da Avusturyada yapmiştik sonuç negatif ve şu an yine öyle moral sıfır

Bende 8. Gün kan verdim negatif çıktı canım banada ilaçları bırak olsa az da olsa yükselirdi dedi doktorum.

benim de aynisi oldu.bhcg 1 cikti 9.gun doktorum ilaclari biraktirdi.ben yinede 11.gun yine baktirdim 0 cikti.simdi yeni deneme icin histereskopi genetik test yaptrip yola devam edecegiz.belirsizlik cok zor

Sorununuz neydi peki kb soruyorum ama

benim de aynisi oldu.bhcg 1 cikti 9.gun doktorum ilaclari biraktirdi.ben yinede 11.gun yine baktirdim 0 cikti.simdi yeni deneme icin histereskopi genetik test yaptrip yola devam edecegiz.belirsizlik cok zor
Biraktin mi peki ilacları? Ben hala kullaniyorum ama tedirginim kötü mü yapıyorum acaba diye
Yarin sabah testi tekrarlıyacam bakalim hayirlisi

Bende 8. Gün kan verdim negatif çıktı canım banada ilaçları bırak olsa az da olsa yükselirdi dedi doktorum.
8.gün az degil mi
Neden oyle yaptiriyorlar ki
Benim arkadasım da benim gittigim doktora gitti ve pozitif sonuç aldı ama ona öyle benim gibi erkenden test yaptırmamış
Nebileyim offf kafam cok karişık

Ben 8. Gun yaptirmistim 0.10 du doktorum devam et ilaclara biraz zor ama demisti.
Ve 12. Gun kan vermeye gittigimde doktorum evet sonucunun negatif oldugunu bilerek geldin zaten dimi dedi öylede oldu negatifti doktorum bi iki kiside boyle gordum ama cok zor dedi yani 0 lardan yukselemes en az 3 4 olsa neyse

5.gün embriyosuysa eğer 9.gün düşükte olsa çıkması gerekirdi. İlk denememde 11.gün test günümdü ve beta 0 çıkmıştı. 2.denememde 6.gün idrar testi pozitifti, 8.gün beta 96 çıktı. 11.gün test günümdü 374 çıkmıştı sanırım.

8.gün az degil mi
Neden oyle yaptiriyorlar ki
Benim arkadasım da benim gittigim doktora gitti ve pozitif sonuç aldı ama ona öyle benim gibi erkenden test yaptırmamış
Nebileyim offf kafam cok karişık
Evet erken yaptırıp rahatlamak istedim ben de ama keşke gününü bekleseymişim. Doktor bırak diyince ben ilaçları da bıraktım dün bıraktım bugün lekelenmem oldu adet oldum sandım ama çok az geldi kesildi anlayamadım

merhaba 9.gün cokta erken bigun degil aslinda ama bazen gec döllenme olabilir diye düşünebiliyorlar bi kac gün daha kullanabilirsin için rahat olur. Kaçıncı gün embryosuydu ona gorede belki ilaçları birak demiş olabilir

Canım sonucu bizimle de paylaşır mısın inşallah yükselmiş olur
Tabiki yazarim
Hic ümidim yok ama ilk testten memnun kalmadim oyuzden tekrarlamak istiyorum,biliyorum NEGATİV çikçak ama en azindan aklimda ki soru işaretleri bitip gitsin

merhaba 9.gün cokta erken bigun degil aslinda ama bazen gec döllenme olabilir diye düşünebiliyorlar bi kac gün daha kullanabilirsin için rahat olur. Kaçıncı gün embryosuydu ona gorede belki ilaçları birak demiş olabilir
5.gün embriosuydu iki tane transfer etmişleri üstelik
En azindan bitanesi bari tutunmaz mı yaa, cok mutlu olmuştum iki tane transfer edildiginde
Geç döllenme olmuş olabilir ihtimalini düşünmedi bile doktorum, oyuzden zaten kendi kendime devam ediyorum işte yoluma

5.gün embriosuydu iki tane transfer etmişleri üstelik
En azindan bitanesi bari tutunmaz mı yaa, cok mutlu olmuştum iki tane transfer edildiginde
Geç döllenme olmuş olabilir ihtimalini düşünmedi bile doktorum, oyuzden zaten kendi kendime devam ediyorum işte yoluma
Hayırlısıyla tutunsun saglikliysa inşallah üzme kendini zor ama daha sora sorunlar çıkınca daha zor.. kaçıncı denemen

Hayırlısıyla tutunsun saglikliysa inşallah üzme kendini zor ama daha sora sorunlar çıkınca daha zor.. kaçıncı denemen
Bu 3.cü ve artik devam edermiyim bilmiyorum
Cunku sadece bende bitmiyor iş...eşimin de her seferinde ameliyat olması gerekiyor sperm elde edebilmek icin...

X