Transferin 11. Günü idrar testi silik

CesurKaraca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
30
9
34
Herkese merhaba, bugün transferimin 11. günü, yarın kan testi vermeye gideceğim.. 9. Günden itibaren evde test yapıyorum ikinci çizgi hep silik çıkıyor, çatlatma iğnesinin etkisi devam ediyordur diye düşünüyorum ama iğneden bu yana 16 gün geçti... İlk testi yapmaya karar vermemin nedeni büyük tuvaletimi yaptıktan sonra peçeteye gelen kahverengi akıntıydı... Bugün de nelim çok ağryr makatıma vuruyor resmen ağrı.. 3. Tüp bebek denemem... Leke beni çok korkutuyor her an adet olacakmışım gibi.. Böyle bir durum yaşayıp pozitif sonuç alan var mı?

Tebrikler :) Bu ara tabi ki silik çıkacak. Daha yeni büyüyor annesi :)

Leke olabiliyor ya da olmayabiliyormuş. Hamilelerin 3te 1 inde varmış yaklaşık. Yerleşme kanaması diyorlar çok hafif kahverengi ya da açık pembe şeklinde. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız :) 16 gün sonra çatlatma iğnesinin etkisi olamaz.

Tebrikler :) Bu ara tabi ki silik çıkacak. Daha yeni büyüyor annesi :)

Leke olabiliyor ya da olmayabiliyormuş. Hamilelerin 3te 1 inde varmış yaklaşık. Yerleşme kanaması diyorlar çok hafif kahverengi ya da açık pembe şeklinde. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız :) 16 gün sonra çatlatma iğnesinin etkisi olamaz.
9. Gün ilk akıntıyı gördüğümde korktum testi o güzden yaptım, önce sevindim sonra da çatlatma iğnesinin etkisidir umutlandırma kendini, kendine gel dedim 🙈 adetini her kadın bilir ya benim de adet öncesi kahve rengi leke geliyor sonra makata vuran ağrı eşlik ediyor, karın ağrısıyla ilk günler büyül tuvaletimi yaparım şimdi adet ağrıları başladı testi bu sabah da yaptım silik çıktı... Duygularım çok karışık, bilen bilir... Yarın test sabahı da evde bi yapcam, psikopata bağladım iyice 😅 rabbim isteyen heekese nasip etsin, rabbim sabrın en güzelini nasip etsin inşallah hepimize..

İnşallah :) Adet ağrıları da erken gebelikte çok sık görünüyor. Makat ağrısı ve vajinaya vuran ağrı da öyle :) Aslında adet öncesi de olabiliyor bunlar. Yani erken gebelikte belirti, adet belirtileri ile aynı olabiliyor.

Yarın bence kan testi yapın. 2 gün sonra tekrarlayın. 2 katına çıkıyorsa doktorda keseyi ve kalp atışını görmeyi beklersiniz :)

İnşallah :) Adet ağrıları da erken gebelikte çok sık görünüyor. Makat ağrısı ve vajinaya vuran ağrı da öyle :) Aslında adet öncesi de olabiliyor bunlar. Yani erken gebelikte belirti, adet belirtileri ile aynı olabiliyor.

Yarın bence kan testi yapın. 2 gün sonra tekrarlayın. 2 katına çıkıyorsa doktorda keseyi ve kalp atışını görmeyi beklersiniz :)
Teşekkür ederim, inşallah pozitifi kanda da görürüm ve sağlıklı ilerler... :)

X