Transferin 5. Gunu 5. Gun embriyosu erken gebelik testi..

breath12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
3.542
2.677
Merhaba kizlar..diger arkadaslarda cikiyormu cikmiyormu diye cok arasrirdim..ama saglikli bir veriye ulasamadim..erken gebelik testi ile..
Arkadaslar en erken ne zman basladiniz test yaomaya.ve kacinci gun pozitifi gordunuz acaba..yada negatif oldu.yada duydugunuz bildiginiz bir durum varmi bubkonuyla alakali
Bugun benim transferin 5. Gunu idi.5. Gun embriyosu malesef negatif cikti..ama benim gibi arastiran arkadslar icin en azindan bilgi verebilir diye dusundum..bu topik..yardimci olabilirseniz..cok sevinirim..🤗🤗

Transfer gününü saymadan 6. Gün sabah çok silik pozitif gördüm

6nci günleri çok silik gordum.
Erken gebelikten ziyade normal test yap daha güvenilir olur ama 5.gun için erken olabilir.
Sabır inşallah mucizen seninledir🤲

Erken gebelikten ziyade normal test yap daha güvenilir olur ama 5.gun için erken olabilir.
Canim tesekkur ederim ...peki daha onceki gunlerdede yapmismiydin..

Neden peki daha guvenilir olur dedin..sanki erken gebelik daha net sonuc verir gibi geldi bana..

• Beğen
Reactions: H M
Merhaba kizlar..diger arkadaslarda cikiyormu cikmiyormu diye cok arasrirdim..ama saglikli bir veriye ulasamadim..erken gebelik testi ile..
Arkadaslar en erken ne zman basladiniz test yaomaya.ve kacinci gun pozitifi gordunuz acaba..yada negatif oldu.yada duydugunuz bildiginiz bir durum varmi bubkonuyla alakali
Bugun benim transferin 5. Gunu idi.5. Gun embriyosu malesef negatif cikti..ama benim gibi arastiran arkadslar icin en azindan bilgi verebilir diye dusundum..bu topik..yardimci olabilirseniz..cok sevinirim..🤗🤗
Çok erken yapmışsınız test gününü bekleyin en doğru sonuca ulaşırsınız

Neden peki daha guvenilir olur dedin..sanki erken gebelik daha net sonuc verir gibi geldi bana..
Yani erken gebelik testleri de güvenlidir elbette ama hiç tercih etmiyorum varsa normalde de cikiyor zaten silik şekilde.. erken gebelik testlerinde yanlis siliklerde oluyor diğerleri gibi tabi

Beta 20 ve üzeri oldugunda gebelik testlerinde çok aşırı silik pozitif görürsünüz erken veya standart gebelik testi olması bir şey değiştirmez kuzum 🤗 beta kana 6'ıncı gun salgılanmaya baslıyor kandan sonra idrara karısıyor su an yaptıgın her test negatıf cıkacak 6'ıncı gun olsa da ıdrara karısmamıs olabılır en saglıklısı 9-10 gun yapılan test bence inşallah bebegın senınle canım 🤗

Yani erken gebelik testleri de güvenlidir elbette ama hiç tercih etmiyorum varsa normalde de cikiyor zaten silik şekilde.. erken gebelik testlerinde yanlis siliklerde oluyor diğerleri gibi tabi
Anladim kuzum tesekkur ederim..cok..💕💕

• Beğen
Reactions: H M
Anladim canim daha onceki gunlerde silik gormussun..bende silik bile cikmadi..allahim kucaginada almayi nasip etsin kuzum🙏💕
Nasip diğer tedaviye inşallah.
Ama çıkmaması çok normal herkesin idrara hemen grcmeyebilir bu çok yanıltıcı 5.gunde.. sen bekle 7nci gun en iyisi yap

Beta 20 ve üzeri oldugunda gebelik testlerinde çok aşırı silik pozitif görürsünüz erken veya standart gebelik testi olması bir şey değiştirmez kuzum 🤗 beta kana 6'ıncı gun salgılanmaya baslıyor kandan sonra idrara karısıyor su an yaptıgın her test negatıf cıkacak 6'ıncı gun olsa da ıdrara karısmamıs olabılır en saglıklısı 9-10 gun yapılan test bence inşallah bebegın senınle canım 🤗
Canim cok tesekkur ederim..ama benim 5. Gun embriyoauydu..insallah tatlim..benim umudum yok..test gunum 10 kasim..sadece sunu farkettim kendi durumumu arastiriken hicbiseye ulasamiyosunuz..o yuzden bu topigi acmak istedim..belki benim gibi arastiran arkadslar varsa..en azindan bilgi edinir diye dusundum..aslinda benim merak ettigim..5. Gun embriyosunda..5. Gun erken gebelik yapip..cikmayipta sonradan cikan oluyomu daha cok..cok tesekkur ederim yinede..dediklerine gore benim kana coktan gecmesi lazimdi sanirim..

X