Transferin 7.ci günü silik cizgi hamilelik mi?

fidan1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
18
22
27
Merhaba 8 gün önce 2 tane 3. Gün embriyosu transfer yapıldı.Dün yani 7.ci gün test yaptım ve silik çizgi cıktı.Bu gün sabah idrarıyla yeniden yaptım yine silik çıktı.Sizce bu pozitif mi demek 13 gün önce yapılan çatlatma iynesinden ola bilirmi?.Böyle bir durumla karşılaşıp da hamile kalan oldumu?Testlerin fotoğraflarını ekledim soldan 3 tane 7.gün en sağdakı 8.gün testi.

Eklentiler

• 20190805_102307.jpg
    20190805_102307.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 1.365
Testleriniz eğer koyulaşarak devam ediyorsa tutunma olmuş demektir Allahın izniyle :anneadayı:Çatlama iğnesinin etkisi gün gün silikleşerek devam ediyor

Maşallah var inşallah. Katlanarak artsın inşallah. 3.gün embriyolariniz hangi kalitedeydi acaba?
Çox Teşekkür ederim İnşAllah.Kalitesini bilmiyorum.Doktorum çok da iyi demedi.5 ci güne çıkmaya bilir dedi dışarda.Ama Şükür iki embriyo 5 ci güne kadar kaldı dondurduk.

Çox Teşekkür ederim İnşAllah.Kalitesini bilmiyorum.Doktorum çok da iyi demedi.5 ci güne çıkmaya bilir dedi dışarda.Ama Şükür iki embriyo 5 ci güne kadar kaldı dondurduk.

Bunlar 3.gün o zaman. 5.gün olanlar donduruldu demek ki. Transfer günüde sayiyormusunuz 9. Gün hesabında.

Hayır Transfer gününü saymıyorum sonrakı günden hesapladığımda 9. Gün oluyor. Cuma günü kan tahlili yaptırıcaz 12. Gününde.Bu sabırsızlıkla nasıl dayanırım bilmiyorum:KK64:

Süreç uzun 9 ay dayanmak var 3 gün ne ki. Inşallah değerin çok güzel çıkacak. Ilaclar kullanmaya devam edeceksin sanırım tahlile kadar.

Cevabınız için teşekkür ederim.Beklemek çok zor insan her şeyden bi belirti çıkarıyor.
Bu kadar erken cika bilir egerki ikizse hormonlar daha hizla yukseliyor yarin ilk idrardan tekrar yapin daha koyu cikarsa hamilesinizdir :)

Süreç uzun 9 ay dayanmak var 3 gün ne ki. Inşallah değerin çok güzel çıkacak. Ilaclar kullanmaya devam edeceksin sanırım tahlile kadar.
Evet Haklısınız.Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Sadece bir progestoron içeren fitil folic acid ve bebe aspirini kullanıyorum.İnşAllah eyer tutunmuşsa 3 ay devam edecel hepsi.

X