Transferin 8. Günü beta değerim

Ay42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
306
176
Merhaba arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var. İlk tüp bebek transferimi gerçekleştirdim. 8. Gün (cuma) kan verdim bugün sonucu aldım beta 22,95 çıktı. Test günüm yarın (12gün)

Bana 3. Ya da 4. Gün dondurulmuş çift embriyo transfer edilmişti.

Tüplerim alındığı için dış gebelik korkum yok ama
Kimyasal gebelikten korkuyorum. Sizce 3. Ya da 4. Gün dondurulmuş embriyo transferinin 8. Günü beta değerim nasıl ?

Merhaba arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var. İlk tüp bebek transferimi gerçekleştirdim. 8. Gün (cuma) kan verdim bugün sonucu aldım beta 22,95 çıktı. Test günüm yarın (12gün)

Kimyasal gebelikten korkuyorum. Sizce 3. Ya da 4. Gün dondurulmuş embriyo transferinin 8. Günü beta değerim nasıl ?
Beta değeri kıyaslanamaz ki, önemli olan artışı. 2 gün sonra tekrar kan verin, hayırlı olsun 🙏🏼

Yarın değeriniz 90-100 arası çıkar. Bu da gayet normal. Test gününde değerin 100 ve üstü olması bekleniyor. İçinizi ferah tutun. İnşallah bebeğiniz yerini sevmiştir 🥰

Teşekkürler , Yarın tekrar vereceğim ama işte insan duramıyor . Bana düşük gibi geldi de fikrinizi alayım dedim
Çook iyi anlıyorum sizi.🙏🏼
Test gününden önce yaptığınız için biraz düşük çıkması çok normal, iyi düşünün pozitif olun. Şu süreçte çok önemli. 🌺

Masallah şimdiden Allah hayırlı etsin diyebiliriz insallah 3 ya da 4. Gün embriyosu ve erken test yapmışsınız değeriniz normal gibi benimde 5. Gün embriyosu transfer edilmişti 7. Günde 50 kusur 8. Günde 95 çıkmıştı simdi 14 haftalık oldu bile.transfer edilen embriyoların gün sayıları da çok önemli insallah çokta güzel artışlarınız olur hayırlısı ile tekrarlarsanız rahatlarsınız sizde

Kizlar adete 5 gün varken sabah idrarda cift çizgi gördüm aksama kan verdim beta değerim 38.71 çıktı normal mi acaba yarın tekrar kan verecem

Cnm bnmde bugün 8.günüm belirtilerin nasıl varmı ağrı vs bnim test günüm persembe

Benim bugün 12. Günümdü yani test günümdü . Ben 8. Günde erken test yapmıştım. Bugün test günümde 178 çöktü betam çok şükür 🙏🏻 inşallah böyle katlanarak devam eder.
Maşallah darısı başıma bn transfer günümün ilk 4 günü çok ağrım olmuştu bu iki gündür okadar yok sende belirti varmıydı

Maşallah darısı başıma bn transfer günümün ilk 4 günü çok ağrım olmuştu bu iki gündür okadar yok sende belirti varmıydı
Benim ilk 3 gün hiç ağrım sızım yoktu canım. Ama taze transfer ile dondurulmuş transfer değişiyor. Opudan dolayı ağrı oluyor bazılarının transfer sonrasına denk geliyor o ağrılar haliyle…

Benim dondurulmuş embriyo idi belki de ondan ağrım olmadı bilmiyorum. 3.4ve 5. Gün kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu sonra geçti bir daha ağrımadı kasığım. 7. Gün sanırım sağ bacağım komple ağrıyordu ve belim sürekli ağrıdı düne kadar başka da bir belirti olmadı.

Benim ilk 3 gün hiç ağrım sızım yoktu canım. Ama taze transfer ile dondurulmuş transfer değişiyor. Opudan dolayı ağrı oluyor bazılarının transfer sonrasına denk geliyor o ağrılar haliyle…

Benim dondurulmuş embriyo idi belki de ondan ağrım olmadı bilmiyorum. 3.4ve 5. Gün kasık ağrısı ve bel ağrısı oldu sonra geçti bir daha ağrımadı kasığım. 7. Gün sanırım sağ bacağım komple ağrıyordu ve belim sürekli ağrıdı düne kadar başka da bir belirti olmadı.
Bir de 9. Günümden itibaren kahverengi lekem geldi. Hala da geliyor

Merhaba,
Benim de transferimin bugun 9.günü. Dün yani 8.gününde kan verdim beta hcg 18.52 çıktı yarın tekrar kan vericem. Dondurulmuş 3.gün embriyosu. İlk transferimde 8.gün 37 çıkmıştı o yüzden değer biraz düşük geldi bana. İnşallah konu sahibinin gibi benimde değerim güzelce katlanarak yükselir benim gibi olan varmı başka

Merhaba,
Benim de transferimin bugun 9.günü. Dün yani 8.gününde kan verdim beta hcg 18.52 çıktı yarın tekrar kan vericem. Dondurulmuş 3.gün embriyosu. İlk transferimde 8.gün 37 çıkmıştı o yüzden değer biraz düşük geldi bana. İnşallah konu sahibinin gibi benimde değerim güzelce katlanarak yükselir benim gibi olan varmı başka
Değeriniz yükseldi mi acaba?? Benim de 9. Gün 19 çıktı hcg

X