Trendyoldan kartsız alışveriş??

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.464
1.060
Merhabalar. Arkadaşlar trendyoldan alışveriş yapmak istiyorum, bir elbiseyi çok beğendim fakat kredi kartım veya banka kartım yok. Kredi kartı zaten vermezler çünkü maaşım yok, öğrenciyim. Kapıda ödeme seçeneği de yok diye biliyorum. Ne yapabilirim, bunun başka bir yolu yöntemi var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar. Arkadaşlar trendyoldan alışveriş yapmak istiyorum, bir elbiseyi çok beğendim fakat kredi kartım veya banka kartım yok. Kredi kartı zaten vermezler çünkü maaşım yok, öğrenciyim. Kapıda ödeme seçeneği de yok diye biliyorum. Ne yapabilirim, bunun başka bir yolu yöntemi var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Maalesef trendyoldan kartsız alışveriş yapamazsınız beğendiniz elbise bir butiğe ait ise instagramdan sayfayı bulup kapıda ödeme seçeneği olup olmadığına bakarsınız

Kredi kartı değil de,banka kartı da olabilir. trentyol cüzdanım var.oraya para aktarirsaniz olabilir.

Kredi kartı değil de,banka kartı da olabilir. trentyol cüzdanım var.oraya para aktarirsaniz olabilir.
Banka kartı çıkarttırsam ev adresine mi gelir? Ailemin öğrenmesini istemiyorum çünkü. Hoş karşılamazlar. Halbuki benim birikmiş param var, onunla alacağım alacaklarımı.

Banka kartı çıkarttırsam ev adresine mi gelir? Ailemin öğrenmesini istemiyorum çünkü. Hoş karşılamazlar. Halbuki benim birikmiş param var, onunla alacağım alacaklarımı.
Bankaya gidin 5 dk da kartı verirler.onunla pazartesi alışveriş yaparsınız.
Artık beklemek,eve gelmesi falan yok ama kredi kartı alırsanız eve gönderirler ve beklersiniz.

Kartı çıkardıktan sonra içine para yüklemesi nasıl oluyor?
bankanın içinden de hemen para yuklerler.
Yada bankanın dışında ATM var kartı sokuyorsun.sifre giriyorsun.para yatır bolmesne tıklayıp yatıyorsun.
Kart alırken internet bankaciligi da alın.alisveriste lazım oluyor ve kolaylık oluyor.

bankanın içinden de hemen para yuklerler.
Yada bankanın dışında ATM var kartı sokuyorsun.sifre giriyorsun.para yatır bolmesne tıklayıp yatıyorsun.
Kart alırken internet bankaciligi da alın.alisveriste lazım oluyor ve kolaylık oluyor.
Peki "en az şu kadar para yüklenmeli" gibi bir kural var mı? Yoksa dilediğim meblağyı yükleyebilir miyim?

10 lira ve katları atmlerde kabul ediliyor
5 lira alma çekme durumu bazen kabul edilmiyor.10 lira bile yükleyebilirsiniz.

Tamam çok teşekkür ediyorum. Peki bana önerebileceğiniz, memnun kaldığınız bir banka var mı? Bu işleri hiç bilmiyorum, o yüzden çok soru sordum kusura bakmayın lütfen. İlk kez banka kartım olacak.

Tamam çok teşekkür ediyorum. Peki bana önerebileceğiniz, memnun kaldığınız bir banka var mı? Bu işleri hiç bilmiyorum, o yüzden çok soru sordum kusura bakmayın lütfen. İlk kez banka kartım olacak.
Ben bütün bankaları kullanıyorum nerdeyse.en kolayıma gelen ziraat Bankası ve garanti bankası bence.ben alistigim için bana kolay geliyor olabilir.istedigin yakın olan banka falan varsa tercih edebilirsin.

Bu arada arkadaşlar trendyolda aldığımız bir ürün için yaptığımız yorumu daha sonra silebiliyor veya değiştirebiliyor muyuz?

X