Gebeliğe Hazırlık Tsh 5.30 du şimdi 3.23 gebelik gerçekleşir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 3 ay oldu. 12.9du. Sonra 2lere düştü 3lere çıktı şimdi 1.9. Teşekkürler 😊
Benim dde öğrendiğimde 6 falandı ilaç verdi onlaar yan etki mi yaptı neyse 10 u gördüm sonrra diğeeer hapları bırakınca yavaş yavaş düştü şükür inşallah bu ayda düşmüştür de gebeyimdir ayrıca bugün adet olmam gerekti olmadım sence var mıdırr gebelik

Benim dde öğrendiğimde 6 falandı ilaç verdi onlaar yan etki mi yaptı neyse 10 u gördüm sonrra diğeeer hapları bırakınca yavaş yavaş düştü şükür inşallah bu ayda düşmüştür de gebeyimdir ayrıca bugün adet olmam gerekti olmadım sence var mıdırr gebelik
İnşallah gebesinizdir
Herhangi belirtiniz var mı

Oh çok iyi ya korktum bi an bu ilacı kullandığım sürece gebe kalamam diye
İnşallah en kısa zamanda sağlıkla nasip olur
Tiroidleri olmayıp ömür boyu neden ilaca başlamış ki ??
8 TSH ile hamile kaldım. taqtilde ilaçlarımı aksatmıştım biraz, bu arada bi kaza kurşunumuz olmuş, hemen ilacın dozajını yükselttik, şimdilik bi sıkıntı yok gibi, haftaiçi doktora gideceğim, bilgilendirirm.

8 TSH ile hamile kaldım. taqtilde ilaçlarımı aksatmıştım biraz, bu arada bi kaza kurşunumuz olmuş, hemen ilacın dozajını yükselttik, şimdilik bi sıkıntı yok gibi, haftaiçi doktora gideceğim, bilgilendirirm.
Merhaba tekrardan benimde değerlerim 5 müdürden 2.44 e düşmüştü ve o ay hamile kaldım
Çok şükür hamileyim🙏🏽
bi sıkıntı olmazsa inşallah bebeğimizi kucağımıza alırız

Merhaba tekrardan benimde değerlerim 5 müdürden 2.44 e düşmüştü ve o ay hamile kaldım
Çok şükür hamileyim🙏🏽
bi sıkıntı olmazsa inşallah bebeğimizi kucağımıza alırız
merhaba, benim de 5 günde 8den 4,5'a düştü. hcg 1108'den 5560'a yükseldi. sanırım yolunda gidecek bir gebelik :)

çok teşekkür ederim umarım, pazartesi ilk kez doktora gidecdeğim, siz ne kadarlık hamilesiniz?
Gittiniz mi doktora 🤗 her şey yolundadır inşallah
15. Haftaya girdik bizde çok şükür ki bi sıkıntımız yok
İnşallah böyle sıkıntısız sağlıkla da devam edebiliriz
İnsan yinede ara sıra kendini dinliyo korkuyor gibi oluyor da Allah bilir tabi 🙏🏽

Gittiniz mi doktora 🤗 her şey yolundadır inşallah
15. Haftaya girdik bizde çok şükür ki bi sıkıntımız yok
İnşallah böyle sıkıntısız sağlıkla da devam edebiliriz
İnsan yinede ara sıra kendini dinliyo korkuyor gibi oluyor da Allah bilir tabi 🙏🏽
Merhaba, gittik keseyi ve yolk kesesini gördük :) haftaya Çarşamba da kalp atışı için gideceğiz. ☺️

Son durumunuz nedir acaba? TSH degeriniz yukselmeye devam ediyor mu?

Benim ki 5.32 cikmisti. 4 gun once ilaca basladim 50 mg. Gebelik dusunuyorum ama vazgecmeye az kaldi galiba korkuyorum :KK43:

Son durumunuz nedir acaba? TSH degeriniz yukselmeye devam ediyor mu?

Benim ki 5.32 cikmisti. 4 gun once ilaca basladim 50 mg. Gebelik dusunuyorum ama vazgecmeye az kaldi galiba korkuyorum :KK43:
Tsh'ım çok kısa sürede 1.23e düştü, gayet sağlıklı bir gebelik geçiriyorum. Düşer hemen sizinki de telaşlanmayın 🌺

X