Tuhaf Hayat 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yooo gayet hakediyorsun.
Dibine kadar hem de.
Niye karısını bosayip bana gelmiyor diye de yazıyorsunuz üstelik.
İkinizden de hasbel kader anne baba olmus ama özüne bakınca işin ne köy olurmuş ne de kasaba.
Ama olmuş işte.
Bebelere yazık.
İkinizin de eşleri leş gibi.
Herkes birbiri ile tencere kapak.
Tek masum çocuklar.
Kıyamam onlara.
Yazık böyle anne babaları haketmemislerdi.
Bakın hanımefendi. Hata benim ama hassas noktam evladım. Ona zarar gelecek herşeyden uzaklaştım. Onu şahit etmedim acıma hüznüme.Tek başıma büyüttüm. bir anneye daha dikkatli yazın lütfen.

Konusunda bu kadar hakaret yiyip yine de saygısını koruyup dimdik durabilen sayılı insanımdır sanırım. Bir insanı kötüleyip dışlayarak siz iyi bir insan olmuyorsunuz. Ahlak dersi vererek ahlaklı olmuyorsunuz. Objektif ve hakaret etmeden yorum yapan herkese minnettarım. Bana yol gösteren güç veren herkese teşekkür ederim
Bence sen haklisin bacim. Tanzimat Fermanı ile bile gavura gavur denmeyecek dendi. Yani metrese de metres denmez bacılar...

Size metres mi dediler hmmmm

Konumu sahte sanıp mesajlarıma gülüp duruyorsunuz. Ben de öyle isterdim. Sizin aklınızın bile yetişemeyeceği çok kritik hayatlar Var.Anlamanızı bekleyemem. Anlayanlar 1 elin parmağını geçmedi. Onlar seçkin ve geniş bakış açısına sahip bireylerdi. Hepinize teşekkür ederim. Hayırlı geceler.
Şu duruma kimsenin aklı yetişmesin zaten.
Rezillik üstüne rezillik.
Sana da iyi geceler :)))

Bakın hanımefendi. Hata benim ama hassas noktam evladım. Ona zarar gelecek herşeyden uzaklaştım. Onu şahit etmedim acıma hüznüme.Tek başıma büyüttüm. bir anneye daha dikkatli yazın lütfen.
İnan çok secerek yazdım, anca bu kadar oldu.
İdare et artık.
Sana annelik guzellemesi yapamayacağım, çünkü zerresi yok.

Üfff her şeyi yapıp yapıp anneliğin arkasına sığınanlar da bugün.

Siz oğlunuzun annesisiniz buradaki arkadaşların değil ve dolayısıyla yaptığınız saçmalıklara sırf annesiniz diye kimse saygı göstermek zorunda değil.
Duyacaklarınız zorunuza gidiyorsa konu açmayın

Konumu sahte sanıp mesajlarıma gülüp duruyorsunuz. Ben de öyle isterdim. Sizin aklınızın bile yetişemeyeceği çok kritik hayatlar Var.Anlamanızı bekleyemem. Anlayanlar 1 elin parmağını geçmedi. Onlar seçkin ve geniş bakış açısına sahip bireylerdi. Hepinize teşekkür ederim. Hayırlı geceler.
Gayet anlamış kendimce tavsiye vermiştim önceki konuda ,üzülmüştüm,
Muhabbet ilerledikçe fikrim değişti, istediğini yapıp, söyleyip, engel ,kural ,ahlak tanımadan yaşıyorsunuz.
Durumu analiz eden suçlu oluyor ,ah isitiyor .
Ne hayatlar var evet ne kritik hayatlar var ama sizinki sizin seçiminiz, başta degilse bile simdi oyle ,bile isteye secmissiniz hala durumu anlayamayip aynı rotada ilerleyeceksiniz.
Kocasını alırdım elinden ,bak sizinkileri de alirim ,sana ah ettim tutacak ...

Daha fazla uzatmayacağım, herkes hakkettiği yaşasın, bir erkeğe muhtaç olup ta çaresiz kalan kadınlara Allah güç kuvvet versin ,bile yanlış şık işaretleyip sinavi geçmek isteyene de akıl fikir vicdan versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X