İğneli Epilasyon Tüm karın ve göğüs iğneli epilasyon

Ashiyamizuki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
131
8
Evet benim ince olmakla beraber sık ve kahverengi/gri yani belirgin tüylerim var karın bölgemde. Göbek çizgisi ve biraz etrafına lazer yaptırıyorum. Ancak karın kenarlarım ve göğüslerimin ucu hariç tüm göğsüme etki etmez diye lazer yaptıramadığım için oradaki kıllar gözüme batıyor ki batmayacak gibi de değil. Bugün ilk iğneli epilasyonumu yaptırdım karnımın sağ tarafına. Aşırı acıdı ya böyle tarif edemiyorum 1den 2ye kadar sürdü 1 saat sürede bile nasıl dayandım bilmiyorum . normal mi bu acı halen de dinmedi biraz önce fucidin pomad sürdüm inşallah en azından sivilce yapmaz :KK43:

Karnının komple sağ tarafı mı 1 saat sürdü ?
Sence full göbek + karın kaç saat sürer ?

Lazer işe yarıyor mu? Ben belim için yaptırmayı düşünüyorum. Göbeğime iğneli yaptırdım leke kaldı o yüzden belimi yaptırmayacağım.

Lazer işe yarıyor mu? Ben belim için yaptırmayı düşünüyorum. Göbeğime iğneli yaptırdım leke kaldı o yüzden belimi yaptırmayacağım.
Lazer kesinlikle o bölgelere tavsiye etmiyorum ben. Ayva tüyü ile girip erkek kılı ile çıkan var. İğneli tek çözüm ama yaptırdığınız yer ile alakalı bu durum. Ya da kabuklarınızla oynadıysanız. Göbek en geç iyileşen bölge zaten

göğüs kenarına igneli yaptırdım ve hiç önermiyorlardı iyileşmeside en az bir hafta sürdü bi dünyada merhem kullandım cok cok asırı değilse gerek yok diye düşünüyorum artık

göğüs kenarına igneli yaptırdım ve hiç önermiyorlardı iyileşmeside en az bir hafta sürdü bi dünyada merhem kullandım cok cok asırı değilse gerek yok diye düşünüyorum artık
Ben göğüs arama ve dekolte bölgesine yaptırıyorum göğüs aram çabucak iyileşti. Tabi dekolte daha hassas olduğu için zaman alıyor

X