tümör ve sonrası.. gözyaşları içinde yazılmıştır..

İlk okumaya başladığımda kesin kesi için para alsınlar diye demişlerdir dedim kendi kendime..kurtulmuşsunuz bitmiş gitmiş hep mutlu olun
Eşim kolunu kırdı birkaç sene önce ve bir doktor hemen acilen ameliyat dedi sonra iki doktora daha gittik kim alçıya aldıysa çok güzel almış ameliyata gerek yok dediler..

Doktorlar önemli insanlardır hayat kurtarırlar ama birkaç kişi canımızı çok sıktı
Birkaç sene önce çok bilgisayara bakmamdan dolayı mide bulantısı ve baş dönmesi yaşıyordum gittik kontrollerim oldu iki farklı özel hastaneye gittik birinin doktoru bana direk kafanda tümör var eğer ameliyat olmazsam 3 ay ömrümün kaldığını söyledi şak şak diye..
Bende öyle bir durumumun olmadığını sanırım başka hastayla karıştırdığını söylememe rağmen inatla tutturdu
En sonunda sinirlendim asıl sizde sorun var dedim bende bir rahatsızlık olsaydı anlardım dedim ve çıktım başka doktora götürdüğümüzde sağlıksınız o arkadaşın parası bitmiş herhalde kesi parası almak İçin uydurmuş dendi..boşu boşuna ameliyat olcaktım inansaydım

Konu sahibi içim parçalanarak okudum , Rabbim bir daha göstermez inşallah .
Şimdi iyi ve mutlu olmanı diliyorum .

Öncelikle geçmiş olsun annemde de bu hastalık çıktı lütfen hangi dr ve hastane lütfen cevap verir misiniz

Allah şifa versin bidaha yaşatmasın sağlığımızla sevdiklerimizle imtihan etmesin bu duyguları çok iyi biliyorum :KK43:

X