Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Eşim depremden dolayı gelebildi şükür cnm
Bilmiormki 5 yıl dondurabilirsinz deniliodu yanlş bilmiosam
Hesaplarsak seneye son olsa gerek
O yüzden aklım cok karışık

Yaaa başlıosn direk o zamannnn♥️
şükür eşin de gelmiş bak çok sevindim. Daha önünde vakit var, biraz toparlanın öyle karar verirsiniz. Şimdi kendi evinizde değilsiniz değil mi? Hep sormak istiyordum buraya girince ama seni göremeyince bir şey demedim nasıl geçti bu süreç? Eğer seni anlatmak üzmeyecekse tabi tekrar

Eşim depremden dolayı gelebildi şükür cnm
Bilmiormki 5 yıl dondurabilirsinz deniliodu yanlş bilmiosam
Hesaplarsak seneye son olsa gerek
O yüzden aklım cok karışık

Yaaa başlıosn direk o zamannnn♥️
Canısı benden numaran silindi bana mesaj atar mısın ya tel değişti o yüzden gitti numara bu arada 5 yıldan sonra da uzayabiliyirsun dondurma işini sağlık bakanlığı onaylı oluyor sadece eltimin 7 sene donduktan sonra ikizleri oldu şuan sağlıklı düşünemiyorz hiçbirimiz o yüzden daha önünde zaman var dondurmaya devam et ilerde nolacagimiz belli değil düzelecez inşallah 🥲🤗🤲♥️♥️

şükür eşin de gelmiş bak çok sevindim. Daha önünde vakit var, biraz toparlanın öyle karar verirsiniz. Şimdi kendi evinizde değilsiniz değil mi? Hep sormak istiyordum buraya girince ama seni göremeyince bir şey demedim nasıl geçti bu süreç? Eğer seni anlatmak üzmeyecekse tabi tekrar
tabiki kendi evimizde değil pimpiriğim bu gidişle bi 10 sene bu şehir toparlanmaz heryer kötü
sosyal medyada gördüğünüz daha çeyreği
zaten unutuldukta...
bilmiyorum artık hayattan beklentim kalmadı

Canısı benden numaran silindi bana mesaj atar mısın ya tel değişti o yüzden gitti numara bu arada 5 yıldan sonra da uzayabiliyirsun dondurma işini sağlık bakanlığı onaylı oluyor sadece eltimin 7 sene donduktan sonra ikizleri oldu şuan sağlıklı düşünemiyorz hiçbirimiz o yüzden daha önünde zaman var dondurmaya devam et ilerde nolacagimiz belli değil düzelecez inşallah 🥲🤗🤲♥️♥️
aaaa öylemi bilmiyoırdum doktorumla konuşacam bende ama kafamı toparlayamıyorum
toparlasam gidecemde olmuyor

tabiki kendi evimizde değil pimpiriğim bu gidişle bi 10 sene bu şehir toparlanmaz heryer kötü
zaten unutuldukta...

Canım Baloncuğum, depremi yaşadığın için çok üzgünüm. Henüz haberim oldu profiline bakınca. En azından fiziken iyi olmana çok çok sevindim. Neler yaşadığınızı ahmin bile edemeyiz,Allah yardımcınız olsun. Bir şeye ihtiyacınız varsa her zaman buradayım.

Benim oğlan 26 aylık oldu bile. Kreşe başladı. 3 ay oldu balşayalı her gün ağlıyor ama içeride keyfi yerinde. Bu ay kalan embriyolar için para vereceğiz. Bir yıl daha saklamayı istedim. Kardeş çok istiyorum ama ne halim ne gücüm ne de enerjim var. Bir delilik yaparam belki seneye düşünebilirim. Ama inanılmaz zayıf bir ihtimal. Lena kocaman olmuştur. İkinize de sarılıyorum.

Canım Baloncuğum, depremi yaşadığın için çok üzgünüm. Henüz haberim oldu profiline bakınca. En azından fiziken iyi olmana çok çok sevindim. Neler yaşadığınızı ahmin bile edemeyiz,Allah yardımcınız olsun. Bir şeye ihtiyacınız varsa her zaman buradayım.

Benim oğlan 26 aylık oldu bile. Kreşe başladı. 3 ay oldu balşayalı her gün ağlıyor ama içeride keyfi yerinde. Bu ay kalan embriyolar için para vereceğiz. Bir yıl daha saklamayı istedim. Kardeş çok istiyorum ama ne halim ne gücüm ne de enerjim var. Bir delilik yaparam belki seneye düşünebilirim. Ama inanılmaz zayıf bir ihtimal. Lena kocaman olmuştur. İkinize de sarılıyorum.
böyle msjlar okuyunca gözlerim doluyor
aynı sevgiyle kucaklıyorum hepinizi
insanın reelde hiç dostu kalmayınca sanalda olsa güzel insanların varlığını bilmek çok güzel
daha iyi günlerin geleceğini sadece hayal etmekle kalmak istemiyorum ama hayal etmekle kalıyoruz malesef
lenada işte 27 aylık olcak malesef kreş vs burada şartlar iyi değil mecburen yanımızda büyüyor
hayaller ve hayatlar o kadar başka oluyorki bianda
ben kardeş konusuna cok sıcak bakıyorum şu durumumuz olmasa bu sene düşünüyordum ama bu şartlarda mümkün değil
ama çok şükür sizlerde durumlar iyiyken kardeşsiz bırakmayın
umarım herşey gönlünce olur

böyle msjlar okuyunca gözlerim doluyor
aynı sevgiyle kucaklıyorum hepinizi
insanın reelde hiç dostu kalmayınca sanalda olsa güzel insanların varlığını bilmek çok güzel
daha iyi günlerin geleceğini sadece hayal etmekle kalmak istemiyorum ama hayal etmekle kalıyoruz malesef
lenada işte 27 aylık olcak malesef kreş vs burada şartlar iyi değil mecburen yanımızda büyüyor
hayaller ve hayatlar o kadar başka oluyorki bianda
ben kardeş konusuna cok sıcak bakıyorum şu durumumuz olmasa bu sene düşünüyordum ama bu şartlarda mümkün değil
ama çok şükür sizlerde durumlar iyiyken kardeşsiz bırakmayın
umarım herşey gönlünce olur
"hayaller ve hayatlar o kadar başka oluyorki bianda" demişsin. Dilerim aynısı mis gibi hayallerinin gerçek olacağı şekilde olur senin için.Burada çok şey paylaştık. Kah yazmaya üşendik okuduk.Kah deli gbi yazdık destek bekledik. Türlü türlü endişeleri paylaştık. Ben Ankara'dayım. Çok da samimiyim. Neye ihtiyaç varsa her zaman desteğe açığım. Lenakuşu öpüyorum!

zaten unutuldukta...

Canım benim çok haklısın, bu denli acı görmüşsün, ne desek boş belki. Hüzün kovan kuşuna katılıyorum ben de eskişehirdeyim her zaman yanındayım. Üniversiteden yakın arkadaşım maraşta yaşıyor. Depremde evleri yıkıldı başka bi şehre gittiler ama yenice yapamayıp geri döndüler maraşa. 3 çocuğu var diyor ki onlar olmasa ben ne yapardım nasıl tutunurdum hayata bilmiyorum. Tutunacak dalımız var çok şükür. Burası da senin için öyle olsun. Derdini, sıkıntını yaz içine atma.

X