Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

14te erkek demişlerdi canım sonra kanamayla gidince plasenta bacak arasına denk gelmiş ondan görememiş heralde doktor 😅 sonra erkek bu çocuk diyor 😍 şok kısa sürüyor hemen adapte olursun 😅

Olsun canım kalite önemli değil biliyorsun şansının tamamen aynı olduğuna inanıyorum ben 😍

Biranda başlıyor canım bu zamana kadar hamile değilmişim sanki anca anladım 😊

Normalde kullanılmasına gerek yok, hatta doğal yolla gebe kalanlar eğer kanamaları yoksa hiç kullanmıyorlar. Bizim doğal olmadığı için illa takviye alıyoruz ama bıraktırıyorlar genelde 3. Ayda 😊 ben 4. Ayı bitirdim ama hala kullanıyorum canım kanama olduğu için gerekirse doğuma kadar bırakmam

Canım çok teşekkür ederim amin inşallah 😘 sen nasılsın ne durumdasın
Di mi ya asıl o zaman hamile olduğumuzu anlarız bence de🥰🧿
Sen nasılsın canım geçti di mi kanama? Rapor yazsaydı doktorun evde dinlenmen iyi olur.

Evet bende kemiksiz seviyorum evde deneyeceğim isten gelince çok uykum geliyor soguk birde o yüzden sanırım üşüyorum
Bir şey yapmak zor geliyor bana
Ama bana yapılsa kesin yerim 😀
Patatesliyi denemek istiyorum
Bu arada bisey sormak istiyorum bizden haftası buyuk olanlar gebelikte bebeklerin ne zaman hareketlerini hissederiz ?
Kacinci haftadan sonra hissetmeye başladınız?
En merak ettiğim konu buydu ..
Ben 16+3te hissetmeye başladım, hatta başta gaz sancısı olabilir mi kendimi mi kandırıyorum acaba dedim ama artık şüpheye yer kalmadı 😉 bazı gebeliklerde 24.haftaya kadar hissedilmeyebiliyormuş ve normalmiş.
sen kendini dinleme zaten direk vuruyor yani anlrsın 😉
Canlar merhaba.Kusura bakmayın nolur koşturmacayla geçti bir haftam. 16.02.2020 de transferim gerçekleşti doktor 72 saat yatmam gerektiğini sadece WC için kalkmam gerektiğini söyledi. Transferin olduğu yerde ev kiraladık ilk gün bakımım falan çok iyiydi ama dün ailevi sebeplerden çok kötü bir gün geçirdim 🥺 sanırım dünkü gibi bir günden sonra o kadar ağlamaya hiç bir embriyo tutunamaz zaten. Moralinizi bozmak istemem kusura bakmayın çok kötüyüm yılgınım vazgeçtim herşeyden benim kaybedecek çok bir şeyim kalmadı artık kendimden vazgeçtim bu mübarek günde sizler için dua edeceğim. Kandiliniz mübarek olsun canlar 🤲🏼🙏🏼
Kandilin mübarek olsun öncelikle, bizim yaptığımız veya yapmadığımız hiçbir şey o bebeğin dünyaya gelecekse dünyaya gelmesini engelleyemez. Tevekkül et, Allaha bırak. Hep derler ya yiyecek ekmeği varsa senin üzülmen ağlaman bunu engelleyemez. Kuzenim hamile kaldığında çocuk düşsün diye koltuk kaldırıp zıplamıştı hiç istemiyordu, hiçbir şey olmadı🤷🏻‍♀️

Di mi ya asıl o zaman hamile olduğumuzu anlarız bence de🥰🧿
Sen nasılsın canım geçti di mi kanama? Rapor yazsaydı doktorun evde dinlenmen iyi olur.
Geçti çok şükür canım😊 raporluyum gitmiyorum eczaneye, böyle giderse de hiç gidemeyeceğim sanırım. Çünkü gittiğimde illa reçete karşılamam çekmecelerden ilaç alıp vermem gerekiyor eğilmem gerekiyor🤷🏻‍♀️ Bu riski bir daha göze alamam 🙄

Geçti çok şükür canım😊 raporluyum gitmiyorum eczaneye, böyle giderse de hiç gidemeyeceğim sanırım. Çünkü gittiğimde illa reçete karşılamam çekmecelerden ilaç alıp vermem gerekiyor eğilmem gerekiyor🤷🏻‍♀️ Bu riski bir daha göze alamam 🙄
Bence de kuzu bebişin ve senin sağlığınız öncelikli 💕 Allah bidaha yaşatmasın canım🙏🏻

Ben 16+3te hissetmeye başladım, hatta başta gaz sancısı olabilir mi kendimi mi kandırıyorum acaba dedim ama artık şüpheye yer kalmadı 😉 bazı gebeliklerde 24.haftaya kadar hissedilmeyebiliyormuş ve normalmiş.

Kandilin mübarek olsun öncelikle, bizim yaptığımız veya yapmadığımız hiçbir şey o bebeğin dünyaya gelecekse dünyaya gelmesini engelleyemez. Tevekkül et, Allaha bırak. Hep derler ya yiyecek ekmeği varsa senin üzülmen ağlaman bunu engelleyemez. Kuzenim hamile kaldığında çocuk düşsün diye koltuk kaldırıp zıplamıştı hiç istemiyordu, hiçbir şey olmadı🤷🏻‍♀️
Canım masallahh ya sen baya erken hissetmissin bebisi. İlk gebeliklerde 20den sonra hissedilir diyorlar genelde sen istisnasin😍

Insallah Allah o günleri bize de nasip etsin

14te erkek demişlerdi canım sonra kanamayla gidince plasenta bacak arasına denk gelmiş ondan görememiş heralde doktor 😅 sonra erkek bu çocuk diyor 😍 şok kısa sürüyor hemen adapte olursun 😅

Olsun canım kalite önemli değil biliyorsun şansının tamamen aynı olduğuna inanıyorum ben 😍

Biranda başlıyor canım bu zamana kadar hamile değilmişim sanki anca anladım 😊

Normalde kullanılmasına gerek yok, hatta doğal yolla gebe kalanlar eğer kanamaları yoksa hiç kullanmıyorlar. Bizim doğal olmadığı için illa takviye alıyoruz ama bıraktırıyorlar genelde 3. Ayda 😊 ben 4. Ayı bitirdim ama hala kullanıyorum canım kanama olduğu için gerekirse doğuma kadar bırakmam

Canım çok teşekkür ederim amin inşallah 😘 sen nasılsın ne durumdasın
Peki ne kullanıyorsunuz ?
Ben prolutex igne kullanıyorum maliyetli de geliyor sgk karşılamıyor

Çok geçmiş olsun canım 😔 sadece ağlamak olsa iyiydi ister istemez bütün vücudum kasılmışken rahim nasıl kasılmasın🥺 ama nolursa olsun ben son güne kadar elimden geleni yapacağım test gününe kadar 🤲🏼 Umut fakirin ekmeği demişler işte 😊 desteğin ve moralin için teşekkür ederim canım 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Bol bol dua edelim başka yapacak bisey gelmiyor elimizden yavrucuğun sana tutunsun inşallah 💜

Geçmiş olsun canım . Şuan iyi olduğuna sevindim 😊 Sağlıklı olun da yat dinlen iş yapma kaytar daha iyi🤣

Peki ne kullanıyorsunuz ?
Ben prolutex igne kullanıyorum maliyetli de geliyor sgk karşılamıyor
Canım bende yeni transfer oldum bugün 3.gunum bana da transfer öncesi prulutex başlamıştı kullandım 1 hafta maliyeti yuksek evet transfer günü söyledim hemşireye progestan a çevirebiliriz dedi kalçadan günde 1 tane yaptırıyorum 2gundur bende

Peki canım sen yaşadın mı 🤭
Canım ben yaşadım sanırım 😁Transferin 7.gunu sabah testte pozitifi gördüm. Öğlen lekelenme oldu. Açık pembeydi adet kanı gibi kırmızı değildi bir defa oldu. Hatta doktor her ihtimale karşı kan sulandiricilari biraktirmsti o gün bana.

Canım ben yaşadım sanırım 😁Transferin 7.gunu sabah testte pozitifi gördüm. Öğlen lekelenme oldu. Açık pembeydi adet kanı gibi kırmızı değildi bir defa oldu. Hatta doktor her ihtimale karşı kan sulandiricilari biraktirmsti o gün bana.
Yaa daha erken o zaman nette 5.gun embriyosu 48 saat içinde tutunur yazıyor ben düşündüm ki o zaman tutunmussa tutundu ama neden kanama olmadı kafama takıldı 🤭🤔

Yaa daha erken o zaman nette 5.gun embriyosu 48 saat içinde tutunur yazıyor ben düşündüm ki o zaman tutunmussa tutundu ama neden kanama olmadı kafama takıldı 🤭🤔
Olmayabilir canım herkeste olmuyor hatta çoğunda olmuyor. Evet 5.gun embriyosu 2 3 gün içerisinde tutunuyor. Sen ne zman test yapıcaksin erken mi yoksa doktorunun verdiği zamanı mı bekliyeceksin

X