Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Fly3646

🧿Var bir hayalimiz 🤰🏻👨‍👩‍👧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
6.028
21.285
Günaydınnnnnn :KK200:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-08-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fly3646

🧿Var bir hayalimiz 🤰🏻👨‍👩‍👧
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
6.028
21.285
Kriel Kriel taze hamiş nasılsın 🤩 belirti var mı canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-08-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Aslimuu93

Sağlıkla gelin kuzucuklarım 👨‍👩‍👧‍👦
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
2.616
9.534
Günaydın kızlar❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-02-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Aslimuu93

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
2.616
9.534
Canım Optimussprime Optimussprime tedavi için gönlünden ne geçiyorsa onu yap ama sana naçizane tavsiyem çok öteleme bak ben en yoğun dönemde gittim o kadar rahattı ki dediğiniz gibi 😍 ne bekledim ne trafik çektim eşim de hep yanımdaydı karantina olunca 🤗 İyi ki de gittim dedim zaten toplam 5-6 kere gittik sonra bekleme süreci başladı. Belki taze transfer olmayacaksın en azından o bekleme sürecini 2 ay evde geçirirsin😍
Baksana virüsün de hiç azalacağı yok ben tedaviye başladım pikti sonra hamile kaldımm azaldı şimdi doğurucam daha da pik. Ve gebelikte daha sık gidiyorsun hastaneye... Allah hepimizi korusun 😞

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Kriel

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
2.450
10.133
Kriel Kriel taze hamiş nasılsın 🤩 belirti var mı canım
İçim bi hoş oldu sen böyle yazınca😍♥️
İyiyim canım, şimdilik kasık ağrıları devam ediyo başka pek bişe yok kuzum☺️
Sen nasılsın estrofeme alıştı mı vücudun baş ağrıların yoktur inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-07-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Kriel

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
2.450
10.133
Canım Optimussprime Optimussprime tedavi için gönlünden ne geçiyorsa onu yap ama sana naçizane tavsiyem çok öteleme bak ben en yoğun dönemde gittim o kadar rahattı ki dediğiniz gibi 😍 ne bekledim ne trafik çektim eşim de hep yanımdaydı karantina olunca 🤗 İyi ki de gittim dedim zaten toplam 5-6 kere gittik sonra bekleme süreci başladı. Belki taze transfer olmayacaksın en azından o bekleme sürecini 2 ay evde geçirirsin😍
Baksana virüsün de hiç azalacağı yok ben tedaviye başladım pikti sonra hamile kaldımm azaldı şimdi doğurucam daha da pik. Ve gebelikte daha sık gidiyorsun hastaneye... Allah hepimizi korusun 😞
Aminn aslım hepimizi korusun Allah zor bi dönemden geçiyo dünya🤲🏻
doğuma ne zaman dediler sana ?

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Aslimuu93

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
2.616
9.534
Aminn aslım hepimizi korusun Allah zor bi dönemden geçiyo dünya🤲🏻
doğuma ne zaman dediler sana ?
Kuzum en sonki kontrolde doktorum 36.hafta dedi 17 Ocak civarı denk geliyor. Cumartesi kontrolümüz var orada detaylı konuşuruz heralde

Kriel

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
2.450
10.133
Kuzum en sonki kontrolde doktorum 36.hafta dedi 17 Ocak civarı denk geliyor. Cumartesi kontrolümüz var orada detaylı konuşuruz heralde
Benim doğum gününe denk gelcek az kalsın 16 ocak😍🙏🏻 Bebişleri alıp eve kapanırsın kuzum corona fln etkilemez hayırlısıylaa♥️

Aslimuu93

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
2.616
9.534
Günaydınnn 🌸🌸🥰
Aslimuu93 Aslimuu93 rabbbim korusun inşallah canım sizi🙏🏻 Bu arada sen ikiz olduğu için perinatologla mı devam ediyorsun yoksa normal kadın doğum uzmanı mı
Amin canım hepimizi🙏🏻 Normal kadın doğumcuyla devam ediyoruz kuzum. Detaylı ultrasona perinatologa gittim. Bi sıkıntı görülmediği için normal doktorla devam edebilirsin dediler

Aslimuu93

Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
2.616
9.534
Benim doğum gününe denk gelcek az kalsın 16 ocak😍🙏🏻 Bebişleri alıp eve kapanırsın kuzum corona fln etkilemez hayırlısıylaa♥️
İnşallah kuzummm❤️