Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Yaa..😔 Prima için hep şey derlerdi onunla başlayan başka beze geçtiğinde sıkıntı yaşıyor diye doğruluk payı var o zaman
Farkli beze karsi alerjik reaksiyon gosterecek bi madde mi koyuyolar icine diye dusunmekten alikoyamiyorum kendimi hep mi oyle olur yani primadan baska beze kimse gecemiyor

Farkli beze karsi alerjik reaksiyon gosterecek bi madde mi koyuyolar icine diye dusunmekten alikoyamiyorum kendimi hep mi oyle olur yani primadan baska beze kimse gecemiyor
Yani böyle çevreden duyunca insanın aklına geliyor çok pahalı Prima gerçekten diğerlerinden farklı ne var acaba

Yok kiz tabiki olur kilo araligi uyuyor vucut tipi buyuk etken belliki
Amin teyzesi hepsine insallah 🌸
dua ediyorum aktif bebek olsun :KK70:
aktif bebek fiyatı hemen hemen sleepy ile aynı kapıya cıkıyor toplu alınca :KK70: ona razıyım :KK70:
aslı gibi yapacam gece bunu.. gündüz aktif bebe
ek gıdaya geçince yetişmiyor çünkü :KK70:

tek artı yanı bu zamana kadar sızdırma vs hiç yaşamadım.. pişik yaşamadım
memnuniyet söz konusu ise aşırı memnunum ama işte parsıda güzel :KK70:
Yani bende yaşamadım sayılır yeni doğduğu zamanlarda 3 5 sefer sadece cisi sizmisti pişik vs de olmadı çok şükür hiç 🤭😅 ama şimdi bazen kakası az da olsa tasabiliyir fazla değil ama sonuçta taşıyor 😅😅

Şanslısın o zaman çünkü kim Prima kullansa aynı şeyi söyledi çevremde 🤭😅
Bebeğe göre değişiyor bence. Nisanin teni çok hassas hemen kızarıyor eliyle bir yerine ellese ya da kaka yapıyor kizariyor poposu ama pişik olmadı ilginç bi şekilde 😁
Senin kızında masallahi var nisa2 hafta önce 6.800 dü bende 4 numara kullaniyorum baby turco ya geçtim 😂

Bebeğe göre değişiyor bence. Nisanin teni çok hassas hemen kızarıyor eliyle bir yerine ellese ya da kaka yapıyor kizariyor poposu ama pişik olmadı ilginç bi şekilde 😁
Senin kızında masallahi var nisa2 hafta önce 6.800 dü bende 4 numara kullaniyorum baby turco ya geçtim 😂
Çok iyi canım benim kızımda hassas değil baby turco baby me filan denedim ama hoşuma gitmedi onlar sleepy den devam ediyorum ben 🤭 evet biraz dombik kızım ama zaten kilosu fazla doğmuştu 😅😅

Canım ben sizinle aynı marka kullanmiyorum ama bezlerin üstünde yazan kiloya da inanmıyorum bebekler o kadar uzun süre kullanamıyor lar 1 numara aldım ben 5 kiloya kadar kullanılır yazıyor kızım 5 kilo oldu yara olacaktı baya kızardı lastik kısmı daha sonra da 3 numarasını aldım bibsure de onu kullandım o da fazla iz yaptı 4 numaraya geçtim 🤭
Bez numarası büyüdükçe adet sayisi azalıyor ama canları sağ olsun yara olmaktansa para veririrm daha iyi🤗
Zaten en son denilen numaraya kadar kullanılmayacağını söylemişlerdi ona göre hesap yapıp almıştım canım ama daha başlangıç kilosunda sıkıyor bu bez bacakları biraz tombik galiba benimkinin.
cnm bezler için kilodan cok bence bacak yapısıda önemli.. mesela biz bezlerin üstünde yazan numarayı gayet rahat kullanıyoruz bu zamana kadar bir sorun yaşamadım.. ama şöyle yaptm.. mesela bezin üstünde 4-8 kilo yazıosa ben 4-7 kiloya kadar kullanıyorum.. 1 kilo eksiltiyorum..
sen bezin bant yerini çok göbek deliğine doğru gerdiriyor olabilirmisin cnm ? çokmu sıkıosun ? ben tam yanlarda bırakıyorum bide benm kızımın kemik yapısı kalın değil belkide ondandır..
biz en son aralık ortası gibi kontrolümüz vardı 8.300 dük 3 numara kullanıyordum elimde vardı bitirdim... sıkmıyorduda..
15-20 gündür 4 numara kullanıyorum bence marta kadar felan uzun bi süre 4 kullanırım :KK70:
bence sıkıyor olabilirsin.. bide yan lastiklerini kyomadan önce biraz esnet istersen cnm.. ben esnetmiyorum ama madem kzıarıyor buda bi fikir..
geçmiş olsun :KK43:
Evet canım 1 kilo eksilt demiştin sen ben de bezler çok pahalanıyor diye baya stok yaptım elimde patlarsa çok üzülürüm vallahi. Nerden baksan 10 paket pure+harmonie serisi bez vardır elimde nerdeyse😕 npcam o kadar bezi bi daha stok yapmayacağım ya.

Ya da senin dediğin de çok mantıklı ben yukarı doğru sıkıyor da olabilirim çok bezi. Göbek deliğinin üstünde kakıyor galiba baya . Allah için biri bana bez bağlamayı öğretsin😂😂
nerde bırakmak lazım bundan sonraki ilk seferde çekip göstercem size

Çok iyi canım benim kızımda hassas değil baby turco baby me filan denedim ama hoşuma gitmedi onlar sleepy den devam ediyorum ben 🤭 evet biraz dombik kızım ama zaten kilosu fazla doğmuştu 😅😅
Canım senin kız kaç kg doğmuştu sadece anne sütü mü alıyor? üst sınırı da mı geçiyor ne seninki 😅 mama veriyorsan verme sakın
benimkine bile doktor ortalamanın üstünde 3 aya yakın ölçüleri demişti bizim doktorda sorun var galiba ya da😅

Zaten en son denilen numaraya kadar kullanılmayacağını söylemişlerdi ona göre hesap yapıp almıştım canım ama daha başlangıç kilosunda sıkıyor bu bez bacakları biraz tombik galiba benimkinin.

Evet canım 1 kilo eksilt demiştin sen ben de bezler çok pahalanıyor diye baya stok yaptım elimde patlarsa çok üzülürüm vallahi. Nerden baksan 10 paket pure+harmonie serisi bez vardır elimde nerdeyse😕 npcam o kadar bezi bi daha stok yapmayacağım ya.

Ya da senin dediğin de çok mantıklı ben yukarı doğru sıkıyor da olabilirim çok bezi. Göbek deliğinin üstünde kakıyor galiba baya . Allah için biri bana bez bağlamayı öğretsin😂😂
nerde bırakmak lazım bundan sonraki ilk seferde çekip göstercem size
Benimki de bacaktan sıkıyor canım o yüzden büyük numara kullanıyorum bende

Canım senin kız kaç kg doğmuştu sadece anne sütü mü alıyor? üst sınırı da mı geçiyor ne seninki 😅 mama veriyorsan verme sakın
benimkine bile doktor ortalamanın üstünde 3 aya yakın ölçüleri demişti bizim doktorda sorun var galiba ya da😅
4100 doğdu canım biraz fazla alıyor evet ama böyle görünüşü yumus yumusta değil iskeleti mi ağırdır nedir anlamadım 😅 sadece anne sütü canım mama kullanmıyorum

X