Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

İnşallah sana öyle geliyordur canım ☺️ Ama sonuç için çok uzun beklemiyor musun 🤔 Zaten 5. Gün embriyosuydu senin. Bu süreçlerde bir gün bile geçmiyorken sen çok daha uzun beklemiş olacaksın. Kendini daha da yıpratmayasın.
Kız 15. Güne kadar inat ettim o zaman kan testi vereceğim umudum adet olmama yönünde 😂 İnan son bir buçuk senedir o kadar negatifi gördüm ki her Ay hamile miyim acaba diye o yüzden sabrediyorum dilerim Rabbim hepimize çift çizgileri görmeyi 500 hcgleri görmeyi nasip eder 🤲🏻

Selam kızlaaarr. Çok kalabalık bir medicalparkı geride bıraktık 😂 yumoşlarım akıllı davranıp güzel güzel büyümüşler. Asenkron büyümelerinden korkmuştum ama şükür iyiler☺️ Pazartesi opu varr çok helacanlı🤩🤩
Gözünaydin canım kaliteli emrbiyorlarin olsun 🙏🏻💕🍀

Ayyy cok şükür.. Bende şaşırmştm yani herley yolndsysa niye ameliyat dediler :KK70:

Kuzum ultrasonda temiz çktı... Varikosel yoktu.. Ama özel klinikte elle nuaynede başlangç var dediler.. Artk hangisi doğru bilmiyorm :KK70:
Ama yaklaşk 2 senedir vitamin kullanmaya devam :KK70: adamın midesini açsak ecza deposu gibi :KK70:
Bizim elle muayenede elime geldi demiş ultrasonda da çıkmış ama dediğim gibi çok hafif düzeymiş şimdilik. İnşallah çabuk ilerlemiyordur bu meret😒
İlaçlarla bir değişme oldu mu yavru? Ultrasonda çıkmadıysa temizdir bence ya siz de bir doktora daha çıkın olmazsa

Ayyy iyi hadi sevindim canım 😁 vardır her şeyde bir hayır bizde bu vesile ile tüp bebeğe basliyacagini öğrendik 😁 eee ne zamn başlıyorsun adetin ne zaman 💜🙏🏻😁
Kuzum adetim 15 aralıkta daha çok var.
Bugün sabah çok yakın bir arkadaşımın babasının vefat haberini aldım,koronadan ölmüş adamcağız 60 yaşında ya var ya yoktu. Sapasağlam , dağ gibi insanlar şu lanet olasıca illetten yıkılıp gidiyor😞😞😞 bilmiyorum ben çok kötüyüm şuan ve korku doldum tedaviden de şüphe duyuyorum açıkçası. Ne acelen opti bu zamana kadar bekledin az daha sabret diyorum kendime bazen...

Bugün sabah çok yakın bir arkadaşımın babasının vefat haberini aldım,koronadan ölmüş adamcağız 60 yaşında ya var ya yoktu. Sapasağlam , dağ gibi insanlar şu lanet olasıca illetten yıkılıp gidiyor😞😞😞 bilmiyorum ben çok kötüyüm şuan ve korku doldum tedaviden de şüphe duyuyorum açıkçası. Ne acelen opti bu zamana kadar bekledin az daha sabret diyorum kendime bazen...
Haklısın canım. Ama şu da var ne zmaan biteceği belli olmayan bir sürecteyiz. Esinde varikosel ihtimali varsa belki zaman kaybetmemek gerekir. Hazır sperm sayi ve hızı iyi iken baslanabilirde. Kendini nasıl hissedceksen öyle yap. Adete zman varmış daha düşünmeye zaman var 🥰

Canım çok şükür ki eşinde önemli bir şey yokmuş çok çok geçmiş olsun🙏🏻
Korona belası hepimizin başında Allah korusun, beklemek beklememekle ilgili de senin içinden nasıl geliyosa öyle. Ben de korkuyorum ama şuan iyi ki başlamışım tedaviye diyorum kendi adıma.
Senin için en hayırlısı olsun🤲🏻😍

Haklısın canım. Ama şu da var ne zmaan biteceği belli olmayan bir sürecteyiz. Esinde varikosel ihtimali varsa belki zaman kaybetmemek gerekir. Hazır sperm sayi ve hızı iyi iken baslanabilirde. Kendini nasıl hissedceksen öyle yap. Adete zman varmış daha düşünmeye zaman var 🥰
Kesinlikle öyle. Yani bu illet kolay kolay bitmeyecek seneler boyu bununla yaşayacağız. Ben sadece şu yoğunluğun geçmesinden bahsettim hani ilk dediğim gibi bahar aylarında vakalar daha az olur mu daha rahat eder miyiz ki şu zamana göre diye bunları kıyaslıyorum. Yani benim ertelemem öyle 1 sene falan değil de 3 ay kadar anca. Onda da çok anlamlı bir değişim olmayacak belki de 🤷🏻‍♀️ Bakalım canım hele bi vakit yaklaşsın o zamanki durum ne gösterecek ona göre tekrar düşünürüz,hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

Canım çok şükür ki eşinde önemli bir şey yokmuş çok çok geçmiş olsun🙏🏻
Korona belası hepimizin başında Allah korusun, beklemek beklememekle ilgili de senin içinden nasıl geliyosa öyle. Ben de korkuyorum ama şuan iyi ki başlamışım tedaviye diyorum kendi adıma.
Senin için en hayırlısı olsun🤲🏻😍
Sen tam zamanında başladın ,şimdi de tatil oldu süper 🥳yat dinlen kimseyle görüşme karantina bitene kadar zaten kritik ayları atlatmış olursunuz inşallah 😍
Biz de o zamanki duruma göre tekrar bakacağız canım. Gitmeyi düşündüğümüz hastane çok yoğun normalde bile randevular 1-2 saat sarkıyor hep bekliyorsun. Şu dönemde de o kadar beklemek hastane içinde nasıl olur bilmiyorum. Ha belki Aslınınki gibi olur kovit diye kimse gelmez o zaman süper olur işte tam bize yarar🤩

Sen tam zamanında başladın ,şimdi de tatil oldu süper 🥳yat dinlen kimseyle görüşme karantina bitene kadar zaten kritik ayları atlatmış olursunuz inşallah 😍
Biz de o zamanki duruma göre tekrar bakacağız canım. Gitmeyi düşündüğümüz hastane çok yoğun normalde bile randevular 1-2 saat sarkıyor hep bekliyorsun. Şu dönemde de o kadar beklemek hastane içinde nasıl olur bilmiyorum. Ha belki Aslınınki gibi olur kovit diye kimse gelmez o zaman süper olur işte tam bize yarar🤩
Sokağa çıkma yasakları genislerse kesin başla çünkü o zmanalar hastaneler sakin oluyor 😂

İçin enn rahat nasılsaa kuzu o his o istek bi gelincee duramıyosum zatenn. Aslınınki gibi zamanlar olursa hiç kaçırma😂 senin için en doğru zamanda olsun umarım☺️
Tatil bize olmadı canım okulönceciyim ben, ama doktor rapor vercek gibi görünüyo.

Ya kızlar bir şey soracağım size. Ben bugün cilt bakımına gittim. Çene de aktif aknem olduğu için radyofrekans ile bazı işlemler yaptı. Ama içime kurt düştü 🤷🏻‍♀️ Bir şey olmamıştır inşallah dimi 🙏🏻

İçin enn rahat nasılsaa kuzu o his o istek bi gelincee duramıyosum zatenn. Aslınınki gibi zamanlar olursa hiç kaçırma😂 senin için en doğru zamanda olsun umarım☺️
Tatil bize olmadı canım okulönceciyim ben, ama doktor rapor vercek gibi görünüyo.
Tüm kademelerin kapalı olup da okul öncesinin açık olması da ayrı bir saçmalık!🤦🏽‍♀️ Kaygı başka çünkü. 8 lerle 12 leri açsalar anlardım ama neyse 😒

Tüm kademelerin kapalı olup da okul öncesinin açık olması da ayrı bir saçmalık!🤦🏽‍♀️ Kaygı başka çünkü. 8 lerle 12 leri açsalar anlardım ama neyse 😒
Ben çalışan anneler istedi diye açtık cümlesinden nefret ettim, bakıcıyız sanki. Oysa okulöncesinde, 0-7 yaş aralığında insan karakterinin %70 inin tamamlandıgı, tüm derslerin alt yapılarının oluşturuldugu, okul sevgisinin kazandırıldığı vb. gibi bi açma nedeni beklerdim illa açacaksa da.
tabi en güzeli bu yoğun covid döneminde can sağlığımızın düşünülüp diğer tüm kademeler gibi açılmaması olurdu.

X