Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Hicbirsey sanıldığı gibi değil o zaman kişiden kişiye değişiyor 🙄 rabbim hayırlı yoldan nasip etsin o zaman inşallah herkese kolay doğumlar nasip olsun
Kesinlikle öyle, Allah hayırlısını nasip etsin bir çırpıda oluversin inşallah. Ben 39+6ya kadar bekledim biraz da nasip. Eğer doğum başlasaydı normal doğuracaktım ama dha bekleyecekmiş bebek. Korktum günü geçecek diye 🤷🏻‍♀️ Sen kaçıncı haftadasın

Bizim doktor da aynı gün yapalım dedi.
Aynen cnm aynı gn olmazsa bi süre bklemek lazmmş..
Sendemi 3lü olandsn yaptıracaksn

Bal0ncuk Bal0ncuk canım bak şu iki damlayı bir dene, bizimki de gazlı bşr bebek ama genelde çıkartıyor. Biogaia+sabsimplex bu ikisi çoğu eczacı arkadaşım da bu iki damlayla rahatladıklarını söylüyorlar. Bir dene ben iyi olacağını düşünüyorum
Cnm aşılardan 1 hafta sonra dr kontrolüne götürmeyi düşünüorm bıngıldaktı dil bağıydı oydu buydu bi baksn die
Orda soracam bakalm ne diecek

Kesinlikle öyle, Allah hayırlısını nasip etsin bir çırpıda oluversin inşallah. Ben 39+6ya kadar bekledim biraz da nasip. Eğer doğum başlasaydı normal doğuracaktım ama dha bekleyecekmiş bebek. Korktum günü geçecek diye 🤷🏻‍♀️ Sen kaçıncı haftadasın
Amin canım.32+1 bugün canım bende bı yandan erken gelir diye korkuyorum bı yandan da dogurmaktan 🥴

Amin canım.32+1 bugün canım bende bı yandan erken gelir diye korkuyorum bı yandan da dogurmaktan 🥴
Ben hiç erken dogururum diye düşünmüyordum. Hatta 40. Haftayı doldururum diyordum 😂 ama benim kiz erken geldi. Hastane çantami hazirladiktan 1 gün sonra doğum yaptım 😁 doğumdan korkma canım herkes aynı seyleri yaşamıyor. Bazısı normlade bazısı sezeryanda çok zorlanıyor bazısı da hiç anlamadan atlatiyor. Sağlıkla kavuş yavruna insallahh 🙏🏻

Ben hiç erken dogururum diye düşünmüyordum. Hatta 40. Haftayı doldururum diyordum 😂 ama benim kiz erken geldi. Hastane çantami hazirladiktan 1 gün sonra doğum yaptım 😁 doğumdan korkma canım herkes aynı seyleri yaşamıyor. Bazısı normlade bazısı sezeryanda çok zorlanıyor bazısı da hiç anlamadan atlatiyor. Sağlıkla kavuş yavruna insallahh 🙏🏻
İnşallah canım ben daha hiç birşey almadım bırak çanta hazırlayayım kışlık birşey yok diye erteledim hep haftaya hafta sonu çıkıp hepsini birden halledicem artık sonra da çantamı hazırlarım hemen çok tedirgin oluyorum ben hazır beklerim artik 🥰

Günaydın kızlar 🎈♥️

Annem olmasaydı ne yapardm bilmiyorım.. Uyandığında bebeğe bakıyor uyuyorm.. Öğleden snraları biraz uyuyorm.. Ama işe başladığmda ne yapacam hç bilmiorm.. En azndan şu gaz seansları bitse rahatlarm :KK43:
Cuma günü akşamda kardeşim askerden gelecek.. Annem yoğun olacak.. Bir süre uyıyamıacam bakalım prova olacak bana :KK70:

Aynen cnm aynı gn olmazsa bi süre bklemek lazmmş..
Sendemi 3lü olandsn yaptıracaksn

Cnm aşılardan 1 hafta sonra dr kontrolüne götürmeyi düşünüorm bıngıldaktı dil bağıydı oydu buydu bi baksn die
Orda soracam bakalm ne diecek
Hangisinden yapılcak bilmiyorum canım gidnce doktor hangisini derse

Günaydın kızlar 🎈♥️

Annem olmasaydı ne yapardm bilmiyorım.. Uyandığında bebeğe bakıyor uyuyorm.. Öğleden snraları biraz uyuyorm.. Ama işe başladığmda ne yapacam hç bilmiorm.. En azndan şu gaz seansları bitse rahatlarm :KK43:
Cuma günü akşamda kardeşim askerden gelecek.. Annem yoğun olacak.. Bir süre uyıyamıacam bakalım prova olacak bana :KK70:
İyi ki varlar. Ben de gün içinde anneme verip uyuyorum. Her gün gündüz bizde sağolsun. Allah yalnız bakmak zorunda kalanlara katkat güç versin.
Bizler de doğdu doğacak derken 2 aylık yaptık bebişleri🧿😍

Günaydın kızlar 💜

Benim de annem gündüzleri bende annem gitti mi Nisa nin başlıyor ağlama seanslari. Esıme diyorum bu çocuk bizden elektrik alamadı 😂

Gece 4ten 5ten sonra kıvranıyor gazlardan. 3 gecedir 4 ten sonra uyanığım.
Demek hepimizde aynı bizde o saatlerde ayaktayz

İyi ki varlar. Ben de gün içinde anneme verip uyuyorum. Her gün gündüz bizde sağolsun. Allah yalnız bakmak zorunda kalanlara katkat güç versin.
Bizler de doğdu doğacak derken 2 aylık yaptık bebişleri🧿😍
Ayy ne kadar doğru söylüyorsn
Maşallah ya hepimiz büyüttük ♥️
Fly3646 Fly3646 fuliyide temmız anası yaptık :KK70:

Günaydın kızlar 💜

Benim de annem gündüzleri bende annem gitti mi Nisa nin başlıyor ağlama seanslari. Esıme diyorum bu çocuk bizden elektrik alamadı 😂
:KK70: neneye alışmış
Bizimkide dedeci oldu
Dede sesini duyunca akan sular duruo :KK70:

Demek hepimizde aynı bizde o saatlerde ayaktayz

Ayy ne kadar doğru söylüyorsn
Maşallah ya hepimiz büyüttük ♥️
Fly3646 Fly3646 fuliyide temmız anası yaptık :KK70:

:KK70: neneye alışmış
Bizimkide dedeci oldu
Dede sesini duyunca akan sular duruo :KK70:
Sen diye diye temmuz bitmeden doğurdum 😂 halbuki ne odaklamistm kendimi ağustosta doğuracam diye 😂

Bir ben yalnızım 🙄gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar, yeryüzünde sizin kadar yalnızım 🤣🤣🤣
Cok zorlandım baslarda ama cok sukur suan daha ıyı konumdayım🥰🥰
Asil maharet yalnız bakmak helal olsun sana hala ayaktasın 😂
İlk zmanlar çok zor o günler geçti şükür bir de gaz dan ağlamaları geçerse daha rajat olacak 🙏🏻💕
Cinsiyette öğrenecektik ama göstermedi minnoş 😂
Bir dahaki kontrolde kesinlesir. Kız mı acaba erkekler genelde daha erken haftalrda belli oluyor 😁

X