Tüp Bebek aşamalari

Merhabalar , ben tüp bebek tedavisi olacaktım başlama aşamasında ilaçları aldık hamile kaldım . İlaçlarım var hala ilgilenen varsa indirimli olarak verebilirim.
Henüz dosya aşamasındayım açtırdım dosyayı şu aşamadan sonra neler olacak bilmiyorum o yüzden takipte kalın ulaşacagim size

Hiç bir sorunum yok aslında esiminde benimde bütün tahlillerimiz normal ama 2 senedir olmadı maalesef 2 aşılama yaptırdım tutmadı şimdi doktorum Mehmet reşit asoglu 😊
Doktor MRA umarım sizin hikayinizi de Instagram'da goruruz takip ediyorum o doktoru çok güzel bir enerjisi var

Mutlaka haber bekliyorum umarım tutar eğer Zeynep Kamil hastanesi tutmazsa bende bahçeciye gitmeyi düşünüyorum ücret ne verdiniz öğrenebilir miyim
İnşallah ayın 6 sinda tahlilim var sonuç çıkar çıkmaz yazarım tüp bebek ücreti 12 bin tlydi bunun içinde ilaçlar yok yalnız embriyo dondurma rahim dinlendirme filan bunların hiç biri yok sadece takip ve transfer ücreti 12 bin TL zannediyorum ilaçlarla beraber 25 bin TL'yi buluyodur

Evet çok pozitif bir insan 😀 inşallah pozitif olur tek duam bu şu anda beklemek en zoru🙄
İnşallah rabbimisteyen herkese nasip etsin gittginiz zaman takipçimiz çok yakında
İnşallah ayın 6 sinda tahlilim var sonuç çıkar çıkmaz yazarım tüp bebek ücreti 12 bin tlydi bunun içinde ilaçlar yok yalnız embriyo dondurma rahim dinlendirme filan bunların hiç biri yok sadece takip ve transfer ücreti 12 bin TL zannediyorum ilaçlarla beraber 25 bin TL'yi buluyodur
Baya çokmuş hayırlısı olsun tutarsa mutlaka yaz bana

Merhaba arkadaşlar bugün transferimin 7 günü kan tahlili yaptırdım sonucun 29.72 çıktı 🤗 doktor pazartesi tekrar istedi tahlili inşallah bir sorun cikmaz

Merhabalar , ben tüp bebek tedavisi olacaktım başlama aşamasında ilaçları aldık hamile kaldım . İlaçlarım var hala ilgilenen varsa indirimli olarak verebilirim.
Hangi ikaclar var acaba birde hangi sehir

X