Tüp Bebek bilgilendirme

Ftma4

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
8
14
25
Merhaba sevgili anne ve anne adayları ben 2 yıl 3 ay evliyim 22 yaşındayım ileri derece polikistik over hastasıyım adet düzensizliğim var çocuğum yok eşimin sperm ileri hareketi %0 biz tüp bebeğe başladık ilk deneme olucak tüp bebek için bütün raporlarım hazır sadece genetik sonuçunu bekliyoruz 4 ay oldu daha cıkmadı çok kafama takılıyor tüp bebek süreçi yaptırıp sonuç alan ya da süreçte olan varmı varsa benim gibi süreçi merak eden anne olmak isteyen anneleri bilgilendire bilir mi biraz uzun oldu kusura bakmayın:eek:

Son düzenleme:
Merhabalar, bizdeki sorun esimin morfolojisi 0di yumurtalar kaliteliydi hep 5.gun embriyosu transfer edildi 1kere dondurulmuşl beraber 4.denememde tuttu olumsuz olursa sakin moralinizi bozmayın doktorunuz olucak diyosa allahin izniyke de olur, bi arkadasim ayni problemle ilk denemede tuttu insallah sizde ilk denemeniz sonucunda bebeginizi saglikla kucagniza alirsiniz

Bende de pco var.esimde sorun yok.5 tane 5.gün embriyosu dondurduk.3.denemede tuttu.hiic moralini bozma.kafana takmadiginda oluyo.biliyosun ki biz pco sendromlulari şansı en yüksek grubuz yumurta sayimizin fazlaligindan dolayi.yani muhakkak saglikli embriyo olusuyo.boyle dusunup moral ver kendine.amma 1 amma 5 deneme yapicaz ama birgun mutlaka tutacak diye.zor bi süreç ama sabrin sonu selamettir.allah aratmasin kimseye

Merhaba bayanlar bende bu ay ilk tup bebek denememe basladim ignelerimi oluyorum her 2 gunde doktoruma gidiyorum yumurtalarimi takip ediyor sonuc ne olucak merakla bekliyorum insallah ben ve isteyen tum arkadaslarin ilk denemesinde tutar.

Merhaba ben kasım ayında dondurulmuş 5.gün embriyosu transferi oldum ilk denememde tuttu çok şükür. Ama olmaz diye dusunuyordum ilk deneme tecrübe olur ikinci üçüncü denemede tutar diye bakmıştım olaya. Inşallah kucağıma almak nasip olur. Size ve tüm bekleyenlere de güzel haberleri almak nasip olur inşallah 🤗

Hanımlar ben Aralık ayında transfer oldum hamd olsun tuttu. Lutinus kullanıyorum ama fazla stoklarımışım elimde fazladan 2 3 kutu var. Bulamayan yada almak isteyen olursa özelden yazabilir. Daha uygun fiyata vereceğim.

Hayırlı günler kızlar bende geçen sene oldum ılk deneme ve kızım oldu suan 13 aylık şükür rabbıme ınslalah düzletecek nasıp eder bılgı ıstersenız bıldıgım kadarıyla yardımcı olurum 😍

X