TÜP BEBEK HASTANESİ

Sevgi-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
9
2
27
Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz bu mesajı görüp ne olur es geçmeyin bakın benim gerçekten işini bilen işinin hakkını veren tüp bebek doktoruna ihtiyacım var çünkü gerçekten yoruldum artık mutlu olmak istiyorum. Hiçbir sebep yokken çocuğum olmadı ne olur biriniz yardımcı olun ...

Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz bu mesajı görüp ne olur es geçmeyin bakın benim gerçekten işini bilen işinin hakkını veren tüp bebek doktoruna ihtiyacım var çünkü gerçekten yoruldum artık mutlu olmak istiyorum. Hiçbir sebep yokken çocuğum olmadı ne olur biriniz yardımcı olun ...
Canm üzülme stres yapma ben izmir irenbe de tedavi görüyorum doktorlar merkez cok iyi

Eray Çalışkan benim doktorum Okan Üniversitesi'nde ondan da ekipten de çok çok memnunum. Bi görüşün isterseniz.
İyi akşamlar canım, sen geçen amh soruma da yardımcı olmuştun ? Birkaç sorum var sana . Okan üniversite ve Eray hoca için fiyat bilgin var mı ? Raporsuz tüp bebek için

İyi akşamlar canım, sen geçen amh soruma da yardımcı olmuştun ? Birkaç sorum var sana . Okan üniversite ve Eray hoca için fiyat bilgin var mı ? Raporsuz tüp bebek için
Ben raporlu yaptırmıştım tam bilmiyorum ama yılbaşı öncesi opu+taze transfer 9000 civarıydı galiba.

Ankarada olsaydın öneri de bulunurdum canım geçen ay doğum yaptım tedavinin sonucunda ama istanbuldaymıssın.

Eray çalışkanda 2 kez yaptırdım hüsran hayal kırıklığı boşa giden zaman ve para.
Semra Kahraman ekibi süper ŞİŞLİ MEMORİAL HASTANESİ. Şuan orda tedavi görüyorum her şey düzenli ekip başarılı. 6yumurta toplandı 3.gündeyiö hepsi iyi durumda çok şükür🧿 kesinlikle buraya gidin. Kaç kişi söylemişti yok dedim eraya gidicem şimdi bin pişmanım. Ama kendim ettim kendim buldum

Yaptıkları işlemlerden aklımada kalanları yazıyım.
Kesinlikle tedaviye 2. Gün başlanmalı dediler.
Sırayla 19, 22, 25,26,27 şubatta kontrole çağırdılar. Yumurta büyümesini kontrol ettiler. Çünkü bir yumurta daha büyüktü çatlamaması için kan testine bakarak kontrole çağırdılar. Diğerlerinide büyütmek için aralıkları sık oldu. Gonalf ve son 3-4gün ekstra cetrotide kullandım. 1mart ta yumurta toplama oldu. Şuan her şey yolunda çok şükür. 1 ay önce gittiğimde 1 yumurta büyüktü o yüzden iptal ettiler diğerleri yetişemez şans düşük diye. Yani tedavide en iyi ayı seçiyorlar.
Diğer gittiğim yerde resmen baştan savmaymış. Her gittiğimde aynı önlük vardı ve kimbilir kaç hasta kullandı. Burda tertemiz çarşaf ve poşetli terlikler veriyorlar. İlk tedavide 2 transfer oldu gelişmemiş 1 ve 2 boyutlarında. 2. De tek yumurta toplamışlar resmen hayal kırıklığı. Transfer bile olmadı.

İstanbul tüp bebek merkezi aret kamarı öneririm canım 7 sene sonra ikizlerime hamileyim allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ankarada olsaydın öneri de bulunurdum canım geçen ay doğum yaptım tedavinin sonucunda ama istanbuldaymıssın.
Canım sana birşey sorabilirmiyim?
Bizimde sebepsiz çocuğumuz olmuyor aşılama denedik başarısız yaşımız küçük 26 yaşındayım ama çok yorulduk tüp bebek denemeye karar verdik ama eşimin ailesi o kadar geri kafalı ki aşılamadan da bahsetmedik onlar tüp bebeği hiç söyleyemeyiz evlatlık diye Bile yorum yapabilirler düşün yani zihniyeti
Bizde onlar söylemeden yapmak istiyoruz ama sonradan mesela doğum zamanı ortaya çıkar mı öğrenirlermi Lütfen beni yanlış anlamayın söylersek beni yer bitiriler yardımcı olun bana şimdiden teşekkür ederim

İstanbul tüp bebek merkezi aret kamarı öneririm canım 7 sene sonra ikizlerime hamileyim allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah
Merhaba, şikayette çok var merkezle ilgili. Aret Bey ilgili mi gerçekten? Merkezden memnun kaldınız mı? Ve toplamda ne kadar ücret ödediniz? Kusura bakmayın baya soru sordum ama oraya gitmeyi düşünüyordum fakat şikayetleri görünce bir duraksadım.

Canım sana birşey sorabilirmiyim?
Bizimde sebepsiz çocuğumuz olmuyor aşılama denedik başarısız yaşımız küçük 26 yaşındayım ama çok yorulduk tüp bebek denemeye karar verdik ama eşimin ailesi o kadar geri kafalı ki aşılamadan da bahsetmedik onlar tüp bebeği hiç söyleyemeyiz evlatlık diye Bile yorum yapabilirler düşün yani zihniyeti
Bizde onlar söylemeden yapmak istiyoruz ama sonradan mesela doğum zamanı ortaya çıkar mı öğrenirlermi Lütfen beni yanlış anlamayın söylersek beni yer bitiriler yardımcı olun bana şimdiden teşekkür ederim
Hayır öyle birşeyin ortaya çıkması mümkün değil, hamilelikte bile tüp olduğunu söylemezsen hiçbir doktor anlamaz.

Merhaba, şikayette çok var merkezle ilgili. Aret Bey ilgili mi gerçekten? Merkezden memnun kaldınız mı? Ve toplamda ne kadar ücret ödediniz? Kusura bakmayın baya soru sordum ama oraya gitmeyi düşünüyordum fakat şikayetleri görünce bir duraksadım.
Merhaba her hastaneyle ilgili şikayet vardır hiç biryer dört dörtlük değil aret kamar çok yoğun bir doktor 4 oda ona ayrılmış muayene için o kadar yoğun ama işinin ehliymiş gerçekten çok tatlı dilli güler yüzlü bi doktor ilk muayenede eşimle bizi o kadar güldürdü ki sanki sohbete gitmiştik allah ondan razı olsun ben dondurulmuş embriyolarımı taşıdım paragöz de değiller sıfırdan başlarsam daha masraflı ve yorucu olucağını doktorum önerdi testlerimi filan yeni yaptırdım toplamda 10 bin lira tuttu tuttuktan sonrası da çok masraflı maalesef iğneler ilaçlar o kadar pahalıki oldu bitti dedik masrafları bitmiyor sağolsunlarda masrafa razıyız sormak istediğiniz varsa sorun yardımcı olurum

Nisan ayında İstanbul'da tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum. Önerebileceğiniz doktorlar, merkezler nerelerdir? Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yaptıkları işlemlerden aklımada kalanları yazıyım.
Kesinlikle tedaviye 2. Gün başlanmalı dediler.
Sırayla 19, 22, 25,26,27 şubatta kontrole çağırdılar. Yumurta büyümesini kontrol ettiler. Çünkü bir yumurta daha büyüktü çatlamaması için kan testine bakarak kontrole çağırdılar. Diğerlerinide büyütmek için aralıkları sık oldu. Gonalf ve son 3-4gün ekstra cetrotide kullandım. 1mart ta yumurta toplama oldu. Şuan her şey yolunda çok şükür. 1 ay önce gittiğimde 1 yumurta büyüktü o yüzden iptal ettiler diğerleri yetişemez şans düşük diye. Yani tedavide en iyi ayı seçiyorlar.
Diğer gittiğim yerde resmen baştan savmaymış. Her gittiğimde aynı önlük vardı ve kimbilir kaç hasta kullandı. Burda tertemiz çarşaf ve poşetli terlikler veriyorlar. İlk tedavide 2 transfer oldu gelişmemiş 1 ve 2 boyutlarında. 2. De tek yumurta toplamışlar resmen hayal kırıklığı. Transfer bile olmadı.
Canim selam , hepimiz zorlu bir yoldayiz ve umarim en kisa zamanda hayirlisiyla yavrulamiriza kavusuruz . Ben acibadem altunizade hastaneside belgin Hanimin hastasiyim. merak ettigim su , iptal edilen ayda toplam kac folikulun vardi cunku bitanesi onden gidip digerlerine gore daha hizli buyuyebiliyor ve bunlar genelde bos cikiyormus dr un dedigine gore . benimde bu ay oyle oldu, sagdaki tek yumurtam hizla buyudu solda bir tane buyuyen ve 2-3 tanede cok kucuk folikul vardi . dr hic bir yumurta sansini kacirmamak adina ayni siklusta iki yumurta toplama islemi yapiyor . biliyorsun bu tedavi aslinda ksiye ozel, herkesin durumu sorunu yasi ozellikleri farkli . ozetle benden 8 martta onden hizli buyuyen iki tane yumurta toplandi ama geriden gelen 2-3 folikulum icin su an bu ay icinde tedaviye yani ignelere devam ediyuyoruz. muhtemelen haftaya o geriden gelen iki yumrutada toplanicak. boylece bir ay icinde daha fazla sansim olucak . ama benim anladigim bu konuda en onemlisi Doktor gercekten , cunku ilac , tedavi kararlarini , protokolu o belirliyor , tum kararlari o aliyor aslinda.

Nisan ayında İstanbul'da tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum. Önerebileceğiniz doktorlar, merkezler nerelerdir? Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Merhaba , ben altunizade acibademde blegin hanimin hastasiyim ve kendisinden cok memnunum,tavsiye ederim

Kesinlikle Sisli Memorial Semra Kahraman ve ekibi derim . On gorusme ucretsiz yapiliyor ,gidip gorusmenizde fayda olacaktir. Acibadem bahceci vs hepsini arastirmis birisi olarak umarim yardimci olabilmisimdir

X