Tüp bebek için bilgi alabilir miyim

Srpgrsy

💖👰🏻💖🤵🏻💖👵🏻💖🐾🐕🐾💖🐦💖👐🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
947
1.514
38
Bazıları da demiş ya ben içince daha çok yükseldi fsh ama o sanırım hayıt tohumu içindi
Fsh için en etkilisi benim dediğim kür yap gerisini Allaha bırak hayıt yükseltir sakın kullanma

Mrhba

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
213
71
Doktordan geldim şimdi t rahim varmış bende ve bunu bile bile aşılama yaptı bana doğru düzgün cevap da vermiyor histereskobi ile traslicaz dedi tamam ama klomen verdi bu sefer de anlamadım ben t rahim de zaten tutunmaz bebek niye yumurta gelişecek ki ameliyat yapıp öyle kullanmam daha mantıklı değil mi sormama izin vermedi bunları resmen ya 😞

Srpgrsy

💖👰🏻💖🤵🏻💖👵🏻💖🐾🐕🐾💖🐦💖👐🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
947
1.514
38
Doktordan geldim şimdi t rahim varmış bende ve bunu bile bile aşılama yaptı bana doğru düzgün cevap da vermiyor histereskobi ile traslicaz dedi tamam ama klomen verdi bu sefer de anlamadım ben t rahim de zaten tutunmaz bebek niye yumurta gelişecek ki ameliyat yapıp öyle kullanmam daha mantıklı değil mi sormama izin vermedi bunları resmen ya 😞
Onun kapısından bile geçme bir daha bak canım önce hsg çekilir doktor bakar sonra ameliyat gerkiyorsa yapar sonra tekrar hsg yada ofis histereskopi yapar sonrada iğne ve aşılama olur bunun sırası böyledir resmen kasap doktora denk gelmişsin 😵

Mrhba

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
213
71
Onun kapısından bile geçme bir daha bak canım önce hsg çekilir doktor bakar sonra ameliyat gerkiyorsa yapar sonra tekrar hsg yada ofis histereskopi yapar sonrada iğne ve aşılama olur bunun sırası böyledir resmen kasap doktora denk gelmişsin 😵
En iyi doktor birde bu ismi duyulmuş bir doktor bilmiyorum anlamadım ne yapmak istediğini

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
350
260

Srpgrsy

💖👰🏻💖🤵🏻💖👵🏻💖🐾🐕🐾💖🐦💖👐🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
947
1.514
38
Merhaba, fsh için hangi kürü kullandınız siz
Testere dişli aslan pençesi sabah akşam aynı saate yemek ile arası 1 saat olmalı adet sonrası yumurtlama gününe kadar onuda ovülasyon testi ile takip ettim fsh düştü amh yükseldi testlerim aynı hastaneden adetin 3.günü yalnışlık ihtimali yok 3 adet dönemi boyunca yaptım fsh doğurganlık için çok önemli bir hormondur amh bilir herkes ama değil

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
350
260
Testere dişli aslan pençesi sabah akşam aynı saate yemek ile arası 1 saat olmalı adet sonrası yumurtlama gününe kadar onuda ovülasyon testi ile takip ettim fsh düştü amh yükseldi testlerim aynı hastaneden adetin 3.günü yalnışlık ihtimali yok 3 adet dönemi boyunca yaptım fsh doğurganlık için çok önemli bir hormondur amh bilir herkes ama değil
Tşk ederim, hayıt kullandınızmı

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
350
260
Merhabalar, normal attardanmı aldınız yoksa ibrhm saraçoglunun mu, kullanımı nasıl yaptınız adet bittikten sonramı bu ay kullanayım diyyorum

Srpgrsy

💖👰🏻💖🤵🏻💖👵🏻💖🐾🐕🐾💖🐦💖👐🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
947
1.514
38
Merhabalar, normal attardanmı aldınız yoksa ibrhm saraçoglunun mu, kullanımı nasıl yaptınız adet bittikten sonramı bu ay kullanayım diyyorum
Normal aktardan ama toplanma tarihi 2 yılı geçmemiş olması gerek hatta yeni hasat daha etkili oluyor

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
350
260
Normal aktardan ama toplanma tarihi 2 yılı geçmemiş olması gerek hatta yeni hasat daha etkili oluyor
Adet bittikten sonramı başladınız adetliyken içiliyomu, tşkler bilgilendirme için

Srpgrsy

💖👰🏻💖🤵🏻💖👵🏻💖🐾🐕🐾💖🐦💖👐🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
947
1.514
38
Adet bittikten sonramı başladınız adetliyken içiliyomu, tşkler bilgilendirme için
Adetin en yoğun gününden bitmeye yakın zamanda başla yumurtlama gününe kadar kullan sabah akşam aynı saate

• Beğen
Reactions: nrx

umutlukelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
37
25
26
Kızlar bu kürleri kullanmaya korkmuyor musunuz 🙈🙈 bi tarafı düzeltirken diğer tarafı bozmaktan korkarım açıkçası 😊😊 bir de ek ilaç kullanılıyorsa falan sıkıntı olabilir belki ☺️ Allah yardımcımız olsun 🙏🏻

Srpgrsy

💖👰🏻💖🤵🏻💖👵🏻💖🐾🐕🐾💖🐦💖👐🏻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
947
1.514
38
Kızlar bu kürleri kullanmaya korkmuyor musunuz 🙈🙈 bi tarafı düzeltirken diğer tarafı bozmaktan korkarım açıkçası 😊😊 bir de ek ilaç kullanılıyorsa falan sıkıntı olabilir belki ☺️ Allah yardımcımız olsun 🙏🏻
Canım zaten tüm hormon tahlilleri yapılıyor ona göre uyguluyoruz ilaç kullanırken kullanmıyoruz bunları bu tavsiye ettiğim bitki rahim dostu senede 2 kere ameliyat olan ben bu yıl ameliyat olmadan ilk defa tüp bebeğe başlıyorum çünkü 1 yıldır düzenli kullandım