Tüp bebek ilaçları hakkında

Teşekkür ederim.Sizin sunucunuz ne oldu umarım pozitiftir. Yarın başlıyor benimde tedavi sürecim

Çok şükür pozitif 3 aylık olduk bile sizinde güzel haberler almanız için dua edeceğim.

Şimdilik iyi gidiyor iki tane iğne sabah akşam birer hap içiyorum Cumartesi tekrae kontrol var. Doktor pek bir şey söylemedi sanırım çok yoğundu yumurta gelişimine göre Cumartesi konuşuruz tekrar dedi. İğneleri kendim yapıyorum alışmaya çalışıyorum umarım benimde emeklerime değer bu yaşadıklarım sizin gibi. Siz ilaca devam ediyor musunuz hala

Anladm hayırlısı olsun insan herşeye alışıyor kafan rahat olsun en önemlisi bu bence. Sanırım tedavi süreci farklı ben sadece akşamları bir iğne yapıyordum hap yoktu. Ama gebelik oluştuğundan beri 3 ayrı ilaçım var onlarında 2 sini bu hafta bırakacagım inşaallah.

Anladm hayırlısı olsun insan herşeye alışıyor kafan rahat olsun en önemlisi bu bence. Sanırım tedavi süreci farklı ben sadece akşamları bir iğne yapıyordum hap yoktu. Ama gebelik oluştuğundan beri 3 ayrı ilaçım var onlarında 2 sini bu hafta bırakacagım inşaallah.
Aa öyle mi. Bana neden bu kadar çok ilaç verdi acaba. Cumartesi gideceğim belki dozunu düşürür gonal f 225 cc vuruyorum birde ikiye karıştırıp vurdugum bir ilaç var hapta femara diye bir hap iki tane günde. Yumurta toplama en korktuğum kısım ve haftaya olacak sanırım. Aneztezi den çıkarken ağrı oluyor mu senin nasıl olmuştu acaba

Hiç korkma o kadar rahattıki hiçbir şey hissetmedim ne öncesinde ne sonrasında benim için en heycanlısı transferdi herşeyi görüyorsun cok duygulu cok heycanlıydı.. inşaallah güzel şeyler düşün zorlukları değil insanlar çok farklı şeyler yaşıyor ama herkes bir olmaz sen iyisini düşün..

Hiç korkma o kadar rahattıki hiçbir şey hissetmedim ne öncesinde ne sonrasında benim için en heycanlısı transferdi herşeyi görüyorsun cok duygulu cok heycanlıydı.. inşaallah güzel şeyler düşün zorlukları değil insanlar çok farklı şeyler yaşıyor ama herkes bir olmaz sen iyisini düşün..
Çok teşekkür ederim tavsiyen içimi rahatlattin kimisi neler yazmış korktum okuyunca .. transfer beni de heyecanlandırıyor korkmuyorum ama aneztezi alacak olmak oldum olası korkutur beni. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah senin gibi bende sonu güzel bitecek bir emek veriyorumdur

Çok teşekkür ederim tavsiyen içimi rahatlattin kimisi neler yazmış korktum okuyunca .. transfer beni de heyecanlandırıyor korkmuyorum ama aneztezi alacak olmak oldum olası korkutur beni. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah senin gibi bende sonu güzel bitecek bir emek veriyorumdur
Aneztezi dedikleri şey öyle ameliyat aneztezisi gibi düşünme işlem bitince derin bir uykudan uyanıyorsun sanki işlem olmamışta rüya görüyor gibi hatta ben sanki güneş gördüm sandım uyanırken sonra doktorumu gördüm hemen bilgiverdi 4 yumurta aldık dedi cok iyi geçti dedi ..

X