Tup bebek konusunda bilgisizim yardimlasalim lutfen

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.937
21.486
Merhaba . bir cok konuya yorum yaptim ama hep parca parca kendimi anlattim. Simdi size kendimi tanitmak istiyorum bastan sona. 26 yasindayim 8 senelik evliyim 7 yasina yakin 1 evladim var cok sukur. 4 bucuk 5 seneye yakin spiralle korunduk. 2 sene once cikartmaya karar verdik oglumuza kardes istedigimiz icin. Ilk cocugum hemen olunca ikinci de hemen olur sanmakla hata etmisim. Ilk aylar cocuk olmadigini anladigimizda doktora gitmeye karar verdik. 1 sene boyunca yeri geldi 2 haftada bir doktora gitmeye basladik. Basta testler yapildi bi kac ay sonra klomen kullandim pesinden catlatma ignesi yaptim olmadi. Ertesi ay rahim filmi istedi doktorum cektirdim bu esnada esimden semen ornegi istedi onuda yaptirdik. Esimde hic bir sorun yoktu gayet saglikli denildi. Sorun bende cikti. Tuplerimin ikisi de tikaliydi. Doktorum laparoskopi olmami istedi kabul ettim 2 ay sonra gittim oldum. Yumurtaliklarimin iyi oldugunu tuplerimde tikaniklik olmadigini rahmiminde iyi oldugunu soyledi. Icim rahatlamisti. Ilk 6 ay dogal gebelik bekliyorum dedi doktorum. Ameliyattan sonra ki ay karin agrim oldu hemen randevu alip gittim ultrasonla bakarken kocaman bi kist vardi doktorum ekrandan gosterirken kist bir anda gozlerimizin onunde patladi ve kanamaya basladi. Doktorumda sasirdi o gece yatis verdi ertesi gun kistten eser yoktu. Ameliyat sonrasi 4. Ay yine doktora gittim rahim filmini cektirmek icin kendi ameliyat eden doktorum girdi. Narkozsuz sekilde 3 kere denedi her seferinde daha hizli verdi fakat benim tupler doktordan daha inatciymis acilmadilar. Yapabildigi tek yorum tuplerimde kasilma olabilecegi bunu iliski sirasinda da yasiyor olabilecegim. Gecici bir durumda olabilecegi fakat bir omurde surebilecegiydi. Yani normal yolla hamilede kalabilirsin. Kalamaya bilirsin de dedi. Bu artik Allahin bilecegi sey dedi. Yasin genc asilamayla ugrasma. Tutmayabilir direk tup bebek dene dedi. Kayseriden konyaya tasinma isimiz cikti. Bu surecte tasindik ettik derken aradan 1 sene gecti artik bu surectede oldu olacak hic kafama takmamistim. Cocuk buyuyor ve surekli kardes istiyor. Hep tasindigimiz

Son düzenleme:
X