Tüp bebek maceramız son buldu, buyrun yorumlara.

nurbutterfly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
30
27
31
İlk denemede elbette olacak diye bir şey yok ama sonraki deneme için para yoksa ne yapacağız? Başka çarem mi var şu an? Açıklama olarak %80 genetik bozukluk yazmış evet görüşmeye gideceğiz ben istemiyorum eşim zorluyor daha doğrusu.
Merhabalar, öncelikle İnş hakkınızda hayırlısı olur.. yaşadığınız bölgedeki fakulte hastanesine gitmeyi düşündünüz mü hiç peki, yani sadece ilaç masrafınız oluyor oda indirimli alıyorsunuz, hastane rapor çıkarıyor ilaç için. Yani en azından daha düşük maliyet ile şansınızı denemiş olursunuz diye düşünüyorum.

iklim ela

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
658
1.041
Merhabalar, öncelikle İnş hakkınızda hayırlısı olur.. yaşadığınız bölgedeki fakulte hastanesine gitmeyi düşündünüz mü hiç peki, yani sadece ilaç masrafınız oluyor oda indirimli alıyorsunuz, hastane rapor çıkarıyor ilaç için. Yani en azından daha düşük maliyet ile şansınızı denemiş olursunuz diye düşünüyorum.
Haklısınız, tavsiye için teşekkür ederim🌺 Açıkçası düşünmedim ve hem mental olarak hem bedenen yorgun olduğum için uzun bi süre de düşünmüyorum, en azından bir yıl kadar. Zaten öyle de böyle olmuyor, ama olur da tekrar denersek işte o zaman raporlu denerim💐

Mucizem43

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
374
660
evet maddiyat çok bağlıyor canım insani malesef bizde çok zor durumdayız 3 kredi ödüyoruz.bir tane daha yapicak durumumuz yoktu .inşallah normal yolla en kısa zamanda olur.okadar çok bitkil kür yedim icrm neler neler yaptım.cocuk istediğinden biz kadınlar herşeyi yapmaya hazırız.ve çok güçlüyüz.negatif alıp akşam sabaha kadar ağlayıp sabah ise gidiyorum çok zordu.ama sonunda başardım asla hiç bir zman yılma.maddiyatini.toplayınca labaratuari iyi bir yere git mutlaka canım.
👏🏻👏🏻Gözünüz Aydın hangi merkezde yaptırdınız birde hangi kürleri denediniz acaba