tüp bebek- pko

nehir2021

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
198
177
31
Merhaba hanımlar,
2 başarısız aşılama sonrası ben de tüp bebeğe başlamaya karar verdim. dün tüp bebek merkezine gittim ve muayene oldum ve ramazan sonrası tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum. 2,5 senedir uğraşmamıza rağmen pko olduğum hakkında hiç bir bilgi verilmemişti ve dün pko olduğumu öğrendim. internetten biraz araştırdım tabi ki. nelere dikkat etmem gerekir pko için yaptığınız şeyler, kullandığınız ilaçlar, bitkisel kürler çaylar var mıdır?

Merhaba hanımlar,
2 başarısız aşılama sonrası ben de tüp bebeğe başlamaya karar verdim. dün tüp bebek merkezine gittim ve muayene oldum ve ramazan sonrası tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum. 2,5 senedir uğraşmamıza rağmen pko olduğum hakkında hiç bir bilgi verilmemişti ve dün pko olduğumu öğrendim. internetten biraz araştırdım tabi ki. nelere dikkat etmem gerekir pko için yaptığınız şeyler, kullandığınız ilaçlar, bitkisel kürler çaylar var mıdır?
Geçmiş olsun üstte kalsın , biran önce kavuşun inşallah bebeğinize

Merhaba canım bende pko var. Aşılama hiç yaptırmadım ama klomen + ovitrelle ile 3. Ayda hamile kaldım malesef kimyasala döndü ama beta yükselmesi bile büyük mutluluk oldu 3 günlükte olsa. Şimdi femara kullanıyorum bu ayda tutmazsa ara vercez sonrası aşılama aşaması olur sanırım. Merak ettiğim bir konu var tüp bebek tutmaz ise tekrar aynı ücret mi ödeniyor kliniğe ve ne kadar tutacakmış toplam acaba

X