Tup bebek raporu icin hsg filmi hk.

Eso5555

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
20
5
31
Merhabalar,

Tup bebek raporu cikartmak icin ozel hastenede yapilmis hsg filmi kabul ediliyor mu yoksa tum tetkikleri devlet hastanesinde mi yaptirmamiz lazim? Devlet hastanesinde hsg anestesisiz oluyormus da ondan cekiniyorum.

Merhabalar,

Tup bebek raporu cikartmak icin ozel hastenede yapilmis hsg filmi kabul ediliyor mu yoksa tum tetkikleri devlet hastanesinde mi yaptirmamiz lazim? Devlet hastanesinde hsg anestesisiz oluyormus da ondan cekiniyorum.
Bi tanıdığım ozelde cektirmisti ben devlette cektirdim. Hastaneden hastaneye degisiyorsa bilemem ama önemli olan rahim filminin dosyada olmasi bence. Garanti olsun hastaneye sor mutlaka

Sizde mi çıkardınız. Biz rapor almak istiyoruz eşim oligospermi. 2 yıllık evliyiz. Benden yine de hsg isterler mi acaba bi bilginiz var mi?

Hastaneye gore degisebilir. Uludag da tedavi goruyorum ve tum tahlillerin kendi hastanesinde yapilmasini istiyor. Ancak tekrar gerek olursa da korkmayin. Ben yorumlarda bayilanlari okuyup o kadar tedirgin gitmistim ki. Hsg cektiklerinde ne zaman acicak diye kendimi kasarken islem bitti bile. Kolayca gecer insallah

Bi tanıdığım ozelde cektirmisti ben devlette cektirdim. Hastaneden hastaneye degisiyorsa bilemem ama önemli olan rahim filminin dosyada olmasi bence. Garanti olsun hastaneye sor mutlaka
Merhaba yarin devlet hastanesine gidicem rapor için. Dosya oluşturmak için gerekli belgeler neler oluyor yazarsanız tamamlamak istiyorum.

Eklentiler

• 1614707131037-1950186591.jpg
    1614707131037-1950186591.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 24
X