TÜP BEBEK SONRASI KİMYASAL GEBELİK YAŞAYANLAR

NAZLISSS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
38
25
33
Herkese merhaba,

3 tüp bebek 3 aşılama geçmişi olan biri olarak yazmak istedim. İlk tüp bebek 3. gün embriyosuydu ve tutunamadı. 2. tüp bebek denemem de embriyolar 5. güne ulaşamadı ve tedavim yarıda kaldı. 3. tüp bebek için tekrar tedaviye başladık, 2 adet 5. gün embriyom( piezo yöntemi ile embriyo oluştu) oldu ve doktorum ikisini de transfer etti. Hiç embriyomuz kalmadı. Transfer sonrası 10. gün test yaptım:
1. test sonucum 68,68
2. test sonucum76.06
3.test sonucum 76.36
4.test sonucum 101.85
5.test sonucum 228.49
6.test sonucum 118,87
7.test sonucum 9.47
Sonuç olarak kimyasal gebelik olduğunu söyledi doktorum. o yüzden 2 güne bir beta hcg bakıldı sadece son iki test 4-5 gün aralıklı bakıldı. Merak ettiğim Tüp bebek yaptırıp kimyasal gebelik yaşayıp normal yolla hamile kalan var mı? varsa kaç ay sonra normal yolla hamile kaldı.? Cevaplayıp yardımcı olursanız sevinirim.

cok gecmıs olsun . bende 18 nısanda yaptırdım 5.gun embrıyosu 2 adet
24 nısan 7 gun yaptırdım 66
9 gun 166 cıktı umarım dusmezzz korktum sımdiii

cok gecmıs olsun . bende 18 nısanda yaptırdım 5.gun embrıyosu 2 adet
24 nısan 7 gun yaptırdım 66
9 gun 166 cıktı umarım dusmezzz korktum sımdiii
sizin 66 dan 166 ya çıkmış 2 katı çıkmış bence korkmayın sağlıklı gelişim göstermekte. Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

14.gün 793 çıktı ama butun belırtıler kayboldu benden korkuyorum kendımı hıc hamıle gıbi hıssetmıyorum 😢😑

gögüslerde sisme var mıı ? ben 6. gun yaptım cıktı 66 beta
Senin çok erken çıkmış 2 embriyo mu konuldu. Sanırım korkumdan yapamıyorum. Evde normal test var. 2. Çizgi çıkmaz ise çok stres yaparım diye istemiyorum. 3 gün daha beklicem. Zamanı gelince acı ya da mutluluk yaşarım..

Herkese merhaba,

3 tüp bebek 3 aşılama geçmişi olan biri olarak yazmak istedim. İlk tüp bebek 3. gün embriyosuydu ve tutunamadı. 2. tüp bebek denemem de embriyolar 5. güne ulaşamadı ve tedavim yarıda kaldı. 3. tüp bebek için tekrar tedaviye başladık, 2 adet 5. gün embriyom( piezo yöntemi ile embriyo oluştu) oldu ve doktorum ikisini de transfer etti. Hiç embriyomuz kalmadı. Transfer sonrası 10. gün test yaptım:
1. test sonucum 68,68
2. test sonucum76.06
3.test sonucum 76.36
4.test sonucum 101.85
5.test sonucum 228.49
6.test sonucum 118,87
7.test sonucum 9.47
Sonuç olarak kimyasal gebelik olduğunu söyledi doktorum. o yüzden 2 güne bir beta hcg bakıldı sadece son iki test 4-5 gün aralıklı bakıldı. Merak ettiğim Tüp bebek yaptırıp kimyasal gebelik yaşayıp normal yolla hamile kalan var mı? varsa kaç ay sonra normal yolla hamile kaldı.? Cevaplayıp yardımcı olursanız sevinirim.
Tüp bebek yaptırdım özel bir klinikte ve 3.gün embriyosu ile kimyasal gebelik oluştu ancak benimki hep düşüktü bthcg doktorum hamilesin desede hiç hamile olduğumu hissetmedim çünkü bu bthcg ile çocuk kandırdıgini zannetti tüp bebekte 32- 21-9, aradan 4 ay sonra devlette aşılama yaptırdım ve nasip oldu. Size de nasip olsun inşallah

Senin çok erken çıkmış 2 embriyo mu konuldu. Sanırım korkumdan yapamıyorum. Evde normal test var. 2. Çizgi çıkmaz ise çok stres yaparım diye istemiyorum. 3 gün daha beklicem. Zamanı gelince acı ya da mutluluk yaşarım..
Ben hala ıdrar testı yapmadım cesaret edıp ama degerlerım guzel .. idrar yapma bence yapacaksan kan yap ben dayanamadım 6. gun gıttım :)))

X