Tüp bebek sürecince olanlar gelin dertleşelim bilgilerimizi paylaşalım

Merhabalar bu ay ben de biesteron kullanmaya başladım tam 1 ay oldu....adetim normalde 26 en geç 30 gunde olur ancak 35 gun oldu gelen yok...merak ettiğim şey ise acaba bu ilac adet gecikmesi yapar mi sizde oldu mu hic
Ben de tam tersi. Adet görmüyordum ben ilaçsız. Bu ilaçla ilaçsız ve erken adet görmeye başladım. Kullandığımız hemen hemen tüm ilaçlar hormon bu da düzenimizi bozuyor ister istemez. Bir kaç güne başlamazsa stres olacağınıza doktorunuza sorun isterseniz.

Canım ben Mart ayında negatif aldım. 10 yumurtam çıkıyor ama 3.gün transfer edildi sonra başka merkeze gittim yaklaşık 2 buçuk ay vltamin takviyesi aldım biesteron, d vştamini, balık yağı bunları kullandım haziran sonu başladık uzun protokol oldu saizen büyüme hormonu kullandım 9 yumurta toplandı 3 tane birinci kalite 5.gün embiryosu oldu 2 si transfer oldu ikizlere hamileyim birini dondurduk darısı başınıza inşallah
Öncelikle gozun aydin bende saizen kullaniyorum ama bunu tedavi oncesi kullaniyorum bazisi tedaviyle birlikte vuruluyomus ben yarin 10cuyu vurulcam igne bittikten sonra tupbebek yaptircam rezervem dusuk olusan yumurtada opuda boş cikti sence saizen faydali oldumu

Nasil ben tedavi oncesi kullaniyorum saizeni once bu sonra tupbebek 1.5 ay zaten gecerlilik suresi varmış tedavinin
Canım bana saizeni tedavi öncesi vermedi ben saizeni iğnelere başladığım gün başladım 13 cc Di sanırım o kadar vuruluyordum 8 gün vuruldum yeterli denildi

Öncelikle gozun aydin bende saizen kullaniyorum ama bunu tedavi oncesi kullaniyorum bazisi tedaviyle birlikte vuruluyomus ben yarin 10cuyu vurulcam igne bittikten sonra tupbebek yaptircam rezervem dusuk olusan yumurtada opuda boş cikti sence saizen faydali oldumu
Ben 2 buçuk ay takvlye kullandım arı sütü bal polen karışımı yedim balık yağı kullandım biesteron kullandım protein ağırlıklı beslendim mart ayında ben negatif aldım o zaman hiçbir takvlye kullanmamıştım ama ben merkezi de beğenmedim zira gidenlerin çoğu memnun değil negatif alınca başka merkeze gittim hazşran sonuna kadar takvlye kullandım ve tedaviye başladık tedavi de ben saizen büyüme hormonu kullandım 8 gün neyin etkisi oldu bilmiyorum mart ayında 3.güne zor giden ikinci kalite yumurtalarım vardı haziranda çok şükür 3 tane 5.gün birinci kalite yumurtam oldu daha doğrusu 9 yumurtam vardı 3 ü 5.gün e gitti çok şükür ikizlere hamileyim her doktorun ve hastanın tedavisi farklı canım gönlüne göre versin inşallah

Ben 2 buçuk ay takvlye kullandım arı sütü bal polen karışımı yedim balık yağı kullandım biesteron kullandım protein ağırlıklı beslendim mart ayında ben negatif aldım o zaman hiçbir takvlye kullanmamıştım ama ben merkezi de beğenmedim zira gidenlerin çoğu memnun değil negatif alınca başka merkeze gittim hazşran sonuna kadar takvlye kullandım ve tedaviye başladık tedavi de ben saizen büyüme hormonu kullandım 8 gün neyin etkisi oldu bilmiyorum mart ayında 3.güne zor giden ikinci kalite yumurtalarım vardı haziranda çok şükür 3 tane 5.gün birinci kalite yumurtam oldu daha doğrusu 9 yumurtam vardı 3 ü 5.gün e gitti çok şükür ikizlere hamileyim her doktorun ve hastanın tedavisi farklı canım gönlüne göre versin inşallah
Teşekkürler canim hayirlisiyla kucagina al insallah 😍

X